Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pizzeria i privatni smještaj Makalu [o nemoralnim ponudama kod intervjua za posao]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2010. 13:16 
Naslov:  Re: Pizzeria i privatni smještaj Makalu [o nemoralnim ponudama kod intervjua za posao]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gad jedan, svako malo se zaljubi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali stipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2010. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..još malo reklame...ima još bureka....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.01.2010. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo nije ništa cudno, Mico je medju top 5 najljigavijih osjecana, odvratan je! znam nekolicinu djevojaka koje su imale slicno iskustvo(al bez bureka,to je neka nova njegova dumina).

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 22:22 
Naslov:  Re: Pizzeria i privatni smještaj Makalu [o nemoralnim ponudama kod intervjua za posao]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasno da nitko do sada nije prijavio ili slomi govno ?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 16:46 
Naslov:  Re: Pizzeria i privatni smještaj Makalu [o nemoralnim ponudama kod intervjua za posao]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo jedna prikladna...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@simo...dobar, dobar. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 16:48 
Naslov:  Re: Pizzeria i privatni smještaj Makalu [o nemoralnim ponudama kod intervjua za posao]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo jedna prikladna...



picerija.jpg
 Opis:
 Veličina:  69.58 KB
 Pogledano:  198 put(a)

picerija.jpg



_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2010. 2:17 
Naslov:  Re: Pizzeria i privatni smještaj Makalu [o nemoralnim ponudama kod intervjua za posao]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dotični je promijenio broj i sad je u Slavonsku burzu stavio oglas sljedećeg sadržaja:

DJEVOJKU za rad na recepciji - šanku, odlični uvijeti, tražim. Restoran u centru Osijeka.

A novi broj je: 099/785-6536 (tako da pazite)

Ja čim sam vidjela oglas, znala sam tko je iako je bio drugi broj. I tako ja nazvala sa skrivenog broja i kažem:

"Dobar dan, jeste li Vi stavili oglas u Burzu za...bla, bla..?"

Kaže on: "Da."

Ja pitam:" A koji je to ugostiteljski objekt?"

Kaže on: " Jedan mali u središtu grada."

Ja opet pitam: "A koji to?"

Kaže on: "Makalu."

Ja: "Hvala, doviđenja."

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.03.2010. 4:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, korisne servisne informacije osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chica
Offline
Ukupno postova: 44
Lokacija: tu negdje...
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2010. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

***

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali stipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Dotični je promijenio broj i sad je u Slavonsku burzu stavio oglas sljedećeg sadržaja:

DJEVOJKU za rad na recepciji - šanku, odlični uvijeti, tražim. Restoran u centru Osijeka.

A novi broj * je: 099/785-6536 (tako da pazite)

Ja čim sam vidjela oglas, znala sam tko je iako je bio drugi broj. I tako ja nazvala sa skrivenog broja i kažem:

"Dobar dan, jeste li Vi stavili oglas u Burzu za...bla, bla..?"

Kaže on: "Da."

Ja pitam:" A koji je to ugostiteljski objekt?"

Kaže on: " Jedan mali u središtu grada."

Ja opet pitam: "A koji to?"

Kaže on: "Makalu."

Ja: "Hvala, doviđenja."
a zašto je izbačen dio razgovora o plaći, po novom mićo nudi jako pristojnu plaću ,tek toliko da se ne zavarava javnost, a pojesti burek na tuđi račun tko nebi......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpy123
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2010. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali stipa je napisao/la: › a zašto je izbačen dio razgovora o plaći, po novom mićo nudi jako pristojnu plaću ,tek toliko da se ne zavarava javnost, a pojesti burek na tuđi račun tko nebi......

SmileSmileSmileSmile:)aaaaaahahahah...naravno da nudi lijepu plaju...samo sto ju niko nikada neprimi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2010. 3:02 
Naslov:  Re: Pizzeria i privatni smještaj Makalu [o nemoralnim ponudama kod intervjua za posao]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste čuli da je gospon Mićo svestran čovjek? Naime, on navodno organizira raftinge, avanturistička putovanja i sl. osijek031.com smile osijek031.com smile

To je (vjerojatno) samo još jedna u nizu njegovih laži...

Ne bavi se samo ugostiteljstvom, hahaha... osijek031.com smile

Za 1. svibanj sam radila i čekala ja svoju sljedeću grupu, kad ono vidim odlazi neki čovjek na bajku i ja kažem: "Do viđenja.", a on meni:"Dobar dan, kako ste?" I staje, vidim da hoće klafračit. Inače volim popričati s ljudima jer su svi većinom normalni, ali ovog idiota čim vidiš, vidiš mu u pogledu i znaš da nešto smrdi... Ja si onak mislim de ajde odlepršaj...

I kao počne on meni neke fore tipa dal on mene može unajmit da mu ja budem vodič bla, bla...i ja mu rekla da ako želi u obilazak nek se pridruži nekoj od sljedećih grupa...jer se tako radi, a ne samo za jednog čovjeka...

I počne on kao, on se bavi organizacijom putovanja, organizacijom avanturističkog turizma, raftinga...po prostoru Juge, Slovenije i sl. I kao nudi mi stalan posao, hahah...i kao ako dobro znam radit na kompjuteru da mu šaljem mailove, vodim marketing, a možda i da nekad vodim putovanja, hahaha...koji serpro! osijek031.com smile

I rekao da upišem njegov broj...ja upisala, al svoj ne bih dala nizašto...i on se predstavi i pita mene kako se ja zovem, ja odgovorim...i taman mi je hvala dragom Bogu grupa došla da se otarasim ove budale... Laughing

I tako ja poslije čeprkala po pozivima i bio mi poznat broj koji sam još od prije koji mjesec zvala za posao (što sam napisala u predzadnjem postu u ovoj temi, ako se ne varam) i to je bio taj famozni Gospon Burek, i pogledam broj koji sam upisala i vidim da je to ista osoba. FUJ, FUJ, FUJ, FUJ...sve mi se ogadilo! Zbunj, zbunj osijek031.com smile osijek031.com smile

I još mi je tijekom razgovora rekao: "Nasmiješili ste mi se u restoranu." i to je ponovio dvaputa - kao da ga nisam čula, pa čovječe, hvala Bogu, nisam gluha...

A ja se sjetila da je on sjedio s nekom ženom ispred restorana i ja prošla i ono ljubazno se nasmiješila...kao i bilo kome od posjetitelja. I na tu njegovu "pametnu" izjavu sam samo hladno rekla: "U opisu posla mi je da se nasmiješim ili pozdravim posjetitelje.", da ne bi slučajno pomislio da mi se sviđa...FUUUUJ!!! osijek031.com smile

Kao da policija ne zna tko je on, i kakav posao nudi svojim zaposlenicama u Makaluu i kako ih opsjeda već prvi radni dan...valjda mu nitko nije dugo bio na razgovoru za posao pa operira gdje stigne...ali bezuspješno. Wink Misli valjda a nitko 40 km od Osijeka ne zna tko je on, ali se grdno vara...hehe Laughing


Zadnja promjena: Stella1989; 16.05.2010. 2:14; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wanderer01
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2010. 23:09 
Naslov:  Re: Pizzeria i privatni smještaj Makalu [o nemoralnim ponudama kod intervjua za posao]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi slučajno sam naletio na ovaj post tražeći neke informacije o navedenoj pizzeriji. I sad sam u problemu jer prije par dana čuo da se tamo traže zaposlenici pa sam trebao otići na razgovor. Posao mi treba ali ako je vlasnik stvarno takav, nisam siguran da ću ići. Šta vi mislite, imate neke konkretnije informacije o plaći i sl..? Nadam se da nevoli muškarce Rolling Eyes Da ne bi bilo po p...i!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2010. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wanderer01 je napisao/la: ›
Ljudi slučajno sam naletio na ovaj post tražeći neke informacije o navedenoj pizzeriji. I sad sam u problemu jer prije par dana čuo da se tamo traže zaposlenici pa sam trebao otići na razgovor. Posao mi treba ali ako je vlasnik stvarno takav, nisam siguran da ću ići. Šta vi mislite, imate neke konkretnije informacije o plaći i sl..? Nadam se da nevoli muškarce Rolling Eyes Da ne bi bilo po p...i!

Nekako imam dojam da traži samo zaposlenice...zato mu nitko i ne radi od cura, haha... Po postovima možeš vidjeti zašto traži zaposlenice... Wink

Njegov oglas se mjesecima (možda čak i više od godinu dana) vrti u Burzi i baš čudno da u doba kad ljudi masovno ostaju bez posla da jedna pizzerija (i to u centru grada!!) ne može nikako naći zaposlenice/ke...

A lik je odvratan, pravi mufljuz...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: