Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



TuFnA - komentari, misljenja, ideje, iskustva....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
keka je napisao/la: ›
mogli bi napravit drugu playlistu.onak bio bi red.

Da...''Tek je 12 sati'' čula sam 50 puta svaki vikend za redom i ''Pusti modu''...uf, diže mi se kosa kad slušam jednu te istu playlistu kad god izađem u Tufnu...

A i cuga je preskupa! Čovječe, jedan bambus skoro 50 kn...mislim stvarno...

nije da vrijeđam ili napadam, al se pitam zašto onda ideš tamo?!
meni osobno ne odgovara ni glazba, ni cijene, ni klijentela ajmo reći, ali ne idem tamo... čemu pljuvati po tome... nek rade kako im paše... očito ima onih koji to vole ak je puno kako kažete...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2010. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la: ›
nije da vrijeđam ili napadam, al se pitam zašto onda ideš tamo?!
meni osobno ne odgovara ni glazba, ni cijene, ni klijentela ajmo reći, ali ne idem tamo... čemu pljuvati po tome... nek rade kako im paše... očito ima onih koji to vole ak je puno kako kažete...

Idem, al donesem svoju cugu. Tak da se provedem za svega par kuna bolje neg netko tko potroši 100-150 kn na izlazak. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da li je tih par kn vrijedno toga da izlaziš na mjesto gdje ti se diže kosa na glavi? ja osobno potrošim upravo cifru koju si naveča, ali se idem bar negdje zabaviti i ugodno osjećati, a ako nemam, radije neću izaći...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2010. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la: ›
pa da li je tih par kn vrijedno toga da izlaziš na mjesto gdje ti se diže kosa na glavi? ja osobno potrošim upravo cifru koju si naveča, ali se idem bar negdje zabaviti i ugodno osjećati, a ako nemam, radije neću izaći...

Ne kažem da je glazba uvijek loša. Recimo, kad sam zadnji put bila u Tufni s dečkom, glazba je bila ok, ali često se zna dogoditi da bude ''Tek je 12 sati'', Pusti modu'' i to nekoliko vikenda za redom i glazba zna biti općenito loša, tj. loš izbor glazbe tako da uđem unutra, budem neko vrijeme da vidim hoće bit što bolje i kad vidim da neće, onda se lijepo okrenem, izađem i odem na najbolji hambić na svijetu - Jozin hambić, koji je u biti najbolji dio večeri. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heh

nije da sam nesto uvrijedjen, no nije mi jasna jedna stvar.

Primjecujem da iz vikenda u vikend ima dosta ljudi koji vole bas taj dio sa elektronskom glazbom, ali na prizemlju. Dakle ne pricam o podrumu. I sad oni tako lijepo plesu i zabavljaju se na prizemlju uz stvari stare 10 godina i super im je.Dok pak ekipa iz podruma koji je do nedavno bio orijentiran iskljucivo na modernu elektronsku plesnu glazbu, zjapi ponekad poluprazan. Razumijem da je to podrum i sve popratno uz taj termin, ali i dalje ima bolji sound, drugaciju trek listu svaki vikend, manju guzvu itd... Jedino sto mi pada na pamet je da to sve nema veze s muzikom, vec s djevojkama... Djevojke vole melos, a decki vole djevojke i to je cijela mudrost. Zatvorena smo sredina za sve novo, pa cak i za tako banalnu stvar poput glazbe. Wink
cinjenica je da kasnimo za cijelim svijetom po nekoliko godina i cini mi se da ono sto danas vrtimo za nekoliko godina biti hit na prizemlju. Cirkus, a to se vec godinama ponavlja.

Btw Tufna mi djeluje poprilicno opusteno iako je "klub" bez dva ista vijka u stolicama,a kamoli sa dva ista komada inventara. Vjerojatno mi je zato toliko simpatican klub u koji volim zalaziti. Sound daleko bolji od konkurentskih mjesta iako gledajuci sa strane dja i organizatora, jedan veliki minus za neposjedovanje kvalitetne (vlastite) opreme. To se kroz postojanje kluba moglo kupiti vec 7 puta.
Cijene kakve su, takve se. Preskupo vjerojatno je, no opet taj dio izvlaci bar donekle happy hour.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
cuga za ekipu iz Dubaia (nikako za rvatsku sirotinju)

Hahaha, Totalno potpisujem. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da avantgarde ali minimal i tako nešto što je vani već odavno na sceni kod nas će doći za par godina do ljudi, zapravo da ljudi to prihvate!

_________________
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

emem je napisao/la (Pogledaj post): › Da avantgarde ali minimal i tako nešto što je vani već odavno na sceni kod nas će doći za par godina do ljudi, zapravo da ljudi to prihvate!


de dobro je. kojekakvog minimal techna ima kod nas još od 99. - 2000. vrtio se po partijima u vegi, O2, kojekakvim skladištima, pampasu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
emem je napisao/la (Pogledaj post): › Da avantgarde ali minimal i tako nešto što je vani već odavno na sceni kod nas će doći za par godina do ljudi, zapravo da ljudi to prihvate!


de dobro je. kojekakvog minimal techna ima kod nas još od 99. - 2000. vrtio se po partijima u vegi, O2, kojekakvim skladištima, pampasu.


To ti znaš jer si bio na takvim partyma kao i ja, ali takva vrsta je bila rijetkost, ali to ne znaju drugi koji nisu upoznati sa takvom glazbom pa im je odmah bzv i okreću se kad čuju što se pušta, to osobno doživljeno prilikom jednog posjeta Tufni-podrum, i ono komentar je bio ma taj techno (uz to da nije bio techno) je katastrofa, ajmo mi u Q-u!

_________________
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e al to ovisi o ljudima. nismo mi krivi što živimo u sredini gdje 75% ljudi ima najodvratnije porive da razbija čaše dok im ruke krvare, naljeva se rakijom do iznemoglosti samo da dođe u stanje svijesti da ga ne boli kad dobije flašom u glavu, a onda izaziva fajtove, gdje se isto tako navuku lošeg brzog čist da mogu poludit od želje da se potuku. što su manje više svi žvalavci od 15-18 godina bez razvijenog ukusa za glazbu i šta god da "udara u glavu ko šampanjac" im je super, a isto tako sve malo alternativnije je "govno" i "neć ja to slušat".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
e al to ovisi o ljudima. nismo mi krivi što živimo u sredini gdje 75% ljudi ima najodvratnije porive da razbija čaše dok im ruke krvare, naljeva se rakijom do iznemoglosti samo da dođe u stanje svijesti da ga ne boli kad dobije flašom u glavu, a onda izaziva fajtove, gdje se isto tako navuku lošeg brzog čist da mogu poludit od želje da se potuku. što su manje više svi žvalavci od 15-18 godina bez razvijenog ukusa za glazbu i šta god da "udara u glavu ko šampanjac" im je super, a isto tako sve malo alternativnije je "govno" i "neć ja to slušat".


Bravo upravo to je istina i činjenica ovog grada, ja se nadam da će biti promjena nekih što se toga tiče, kao u nekim gradovima što su narodnjake prebacili na periferiju grada pa eto tko voli nek izvoli Exclamation

_________________
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U prizmelju mi bude ok ako nas je podosta u društvu bez obzira na jednu te istu playlistu, jednostavno mi uđe i izađe, valjd će u ovoj godini kupiti novi cd gdje će spržit neke druge pjesme. U podrumu bude odlično kada miller i funkid puštaju jer više ne pratim elektroniku ko prije pa je uvijek lijepo poslušati nove stvari. Jedina zamjerka je na cijenu cuge koja je stvarno pretjerivanje, ajd da nude nešto posebno pa bi još nekako i shvatio al ovako neznam.

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2010. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snowblind je napisao/la: ›
Jedina zamjerka je na cijenu cuge koja je stvarno pretjerivanje, ajd da nude nešto posebno pa bi još nekako i shvatio al ovako neznam.

Istina...i što ja najjače, dignu cijene (nekvalitetne) cuge i moš se slikat! Eo jedan primjer...naručili dečko i ja u Tufni Red Bull. Ne da nismo dobili Red Bull...nisamo dobili čak ni Red Bat ni išta za što je čovjek ikada u životu čuo! Prodaju to smeće za 20-25 kn, a ni nije Red Bull, dok u Intersparu mi kupili onaj pack s četiri komada za 40-45 kn.

Stvarno sramota! Kad su im već cijene astronomske, nek bar daju kvalitetnu cugu, a ne ono što ni ne moš kupit ni u jednoj trgovini...podvale ti najobičnije smeće. Tak mogui sama u Intersparu kupit energy drink njihove marke za 4-5 kn pa prodavat po 5 puta većoj cijeni...ma FUJ!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2010. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa šta se onda žalite. nemojte kupovat cugu pa će ju snizit i kraj priče.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2010. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
pa šta se onda žalite. nemojte kupovat cugu pa će ju snizit i kraj priče.

Ni ne kupujem (više)...donesem svoje sokiće od Maraske koje kupim u STUC-u i uživaaaam!!! Wink
Neće oni Stellu pljačkat. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: