Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Iskon - služba za korisnike

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 15:27 
Naslov:  Iskon - služba za korisnike
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ovako... postao sam korisnik iskon trio super paketa i naravno prezadovoljan sam uslugom... ali ima jedna stvarčica, koju možda ne znate i niste zamjetili kada ste koristili... kao što unaslovu piše, radi se o službi za korisnike...

dakle, kada nazovete službu za korisnike, POZIV SE NAPLAĆUJE OD PRVE SEKUNDE... dakle, čim ste uspostavili vezu sa onim automatom, odmah se počinje naplaćivati... ali ne bi ni to bio problem toliki da se netko odmah javi... nego se uredno čeka minimalno 5 minuta da se netko sjeti javiti... toje barem najkraći rok koliko sam ja čekao, a bilo je tu i po deset - petnaest minuta... da bi stvar bila još banalnija, nakon određenog vremena koje ste čekali da vam se netko javi, ako prigovorite zbog naplate poziva, gospodin/gospođa se uredno ponudi da on/a vas nazove... kada mi je to rekao malo je falilo da ga steram znate već gdje...

meni je to apsurdno da tako što rade... koliko mi je poznato, službe za korisnike za sve mobilne mreže su besplatne, što je i u redu, jer kada gledate, već im i previše plaćate razgovore/SMS-ove/MMS-ove... a sada još ako nešto trebaš, moraš i poziv platiti... zanima me vaše mišljenje o tome i jel netko imao sličnog ili istog iskustva...

btw. nemojte misliti da ja krivim ljude koj irade tamo, naravn oda nisu oni krivi za to i da oni nisu stavil ida se taj poziv naplaćuje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je stvarno prebezobrazno od njih! Službe za korisnike UVIJEK su besplatne, bilo da se radi o T-Mobileu, Vipu i sličnima. Služba za korisnike i postoji upravo za to ukoliko nisu prvotno objasnili sve u vezi svojih usluga, ako ti Internet šteka, i još masu mogućih stvari za koje su oni odgovorni. Treba ih dati u novine jer očito love u mutnom. Ljudi očito nisu skontali ili se nisu bunili pa kradu gdje stignu.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.12.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsurd je da služba za korisnike bude bilo što osim besplatnog poziva.

moje mišljenje.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i tak' to već godinama
bilo mi je jednom zanimljivo 5ćuna na računu, a riknio adsl u noćnom terminu

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa stvarno sramota... jbt ko da zoveš vidovitog milana...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
pa stvarno sramota... jbt ko da zoveš vidovitog milana...

osijek031.com smile Kod njega bar dobiješ neke korisne informacije. Kaže ti da slušaš Whitesnake i da ne pereš kosu 10 dana i sve će ići kao po loju. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: