Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predsjednički izbori 2009. [prvi krug]: Privremeni službeni rezultati izbora za predsjednika RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mogao je kandžija bandića pozvat..neki intro napravit... tejk it ot liv it

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.12.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Što je ova naša "ljevica" nabrijana na dijasporu pa to nije normalno... Jedna od odlika hrvatskog ljevičara je da daleko više mrzi Hercegovce, nego Srbe (što je meni osobno nepojmljivo).


odlika ljevice je da ne MRZI nikoga,ni srbe ni hercegovce,ni nikoga...


e sad da vratimo na ove smiješne izbore,katastrofa u svakom slučaju.
mislim da ću na drugi krug svakako izaći,naravno moj glas će ići Josipoviću iako on nije moj kandidat

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2009. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...najsmješnija riječ u čitavim ovim izborima je "dijaspora".....
...kakva crna dijaspora, pa zar se ne može otvoreno reći da su to glasovi ljudi od kojih je većina glasala dva puta: jednom sa šahovnica-putovnicom, drugi put s ljiljani-putovnicom?

"Državno izborno povjerenstvo jučer je izvijestilo kako će hrvatska dijaspora na ovim predsjedničkim izborima moći glasati u 55 država na 250 biračkih mjesta, od čega se gotovo polovica, njih 124, nalazi na području BiH."

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledam te kretene na tv-u.... kad uspiju izmucat 3 riječi one se odnose na to da je rvacka njihova domovina... alo... ako je rvacka tolko dobra doseli se i plati porez... nijedan ercegovac ( kojeg ja znam) ne kaže da je Hrvat..nego je on ercegovac, a Hrvatska..pa ono..lijepo je imat putovnicu ..platit porez..aahaha.not! nek se jebu..odzvonit će i njima

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la: ›
Što je ova naša "ljevica" nabrijana na dijasporu pa to nije normalno... Jedna od odlika hrvatskog ljevičara je da daleko više mrzi Hercegovce, nego Srbe (što je meni osobno nepojmljivo).


odlika ljevice je da ne MRZI nikoga,ni srbe ni hercegovce,ni nikoga...

Aha, pogledaj samo upise ovog audiworlda koji je očito za Josipovića, a čiji postovi ne da zrače mržnju prema Hercegovcima, nego zrače Rolling Eyes (čak pozivam moderatore da takve upise malo smire).

A što se tiče ovih koji nisu izašli na izbore jer kao nisu imali za koga glasati, takvi su mi pogotovo najgori jer će isti takvi kukati narednih 5 godina kakvog jadnog predsjednika imamo, a na dan izbora su doma hladili jaja. Isti takvi će galamiti protiv Hercegovaca i dijaspore (gdje je izašlo bijednih 19% birača, tj 50-ak tisuća ljudi), a to što je u domovini 56% birača ostalo kod kuće (oko 2 milijuna ljudi), to nikome ništa, nisu imali jadni za koga dati svoj glas Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upise???? de molim te.. ja ne mrzim ercegovce, ja ih samo (ne)volim... a to je jako velika razlika..tako da.. prvo pogledaj značenje neke riječi pa piši.... I moram te razočarat...josipović nije moj 1. izbor...ali ću zaokružit njegov broj na listiću samo da bandić koji kopa nos u javnosti i govori tejk it ot liv it ne bude hrvatski predsjednik...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › upise???? de molim te.. ja ne mrzim ercegovce, ja ih samo (ne)volim... a to je jako velika razlika..tako da.. prvo pogledaj značenje neke riječi pa piši.... I moram te razočarat...josipović nije moj 1. izbor...ali ću zaokružit njegov broj na listiću samo da bandić koji kopa nos u javnosti i govori tejk it ot liv it ne bude hrvatski predsjednik...

Oprosti, ali ja iz tvojih postova isčitavam i mržnju. Može biti da je to samo moj osobni dojam.

Tko je bio tvoj 1. izbor ako se smije znati? Pokušat ću pogoditi: Damir Kajin?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto vidiš...ti čak ne znaš razmišljat izvan kategorija, odnosno linije lijevo-desno... kao ja ne volim ercegovce pa je moj izbor damir kajin?

nažalost nisi pogodio... a bitno da ćeš ti za bandića jer nije agnostik... tako se razmišlja... i on je uvalio naše generale?? ahaha..sve 5...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › eto vidiš...ti čak ne znaš razmišljat izvan kategorija, odnosno linije lijevo-desno... kao ja ne volim ercegovce pa je moj izbor damir kajin?

nažalost nisi pogodio... a bitno da ćeš ti za bandića jer nije agnostik... tako se razmišlja... i on je uvalio naše generale?? ahaha..sve 5...

Pa onda je sigurno Vesna Pusić.
Za Bandića ću glasat jer mi je daleko zanimljiviji od Josipovića Ive.
Ne kužim tko je uvalio naše generale? Josipović? Pa ne doslovno, ali da je imao svoje prste u tome i da je bio više na Del Pontinoj strani, to da sigurno ma šta ti ili on osobno rekao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj... tolika količina gluposti ....ajme majko.... bio na srani del ponte... plači majko...
aj idi redom i redaj imena...nakon 15 dana ćeš pogodit

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2009. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 2:56; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Bandić u 2. krug.... to samo govori kako su Hrvati teški primitivci..ma još gore..kako smo glup narod... U 2. krug ide nepismen 'ercegovac...čovjek koji je Grad Zagreb zadužio 1000 000 000 eura pa sada bježi itd. Gledam one u 'ercegovini ( e,da... tamo ih je izašlo 16% što znači da u RH ima barem tolko seljačina kolko i dolje, a mislim da ima i više) pa ti ljudi ne mogu sastavit 2 rečenice, al zna za koga će... to je žalosno s jedne strane, al ( nekada) su oni bar izlazili na izbore... pošteni Rvat mora imati sunce iznad glave i vjetar u leđa da zaokruži jedan jedini broj...
Iznenađenje izbora? od 2-4 mjesta...


"kako su Hrvati teški primitivci"

uistinu, tvoji postovi zrace teskim primitivizmom , nepravi se kulturan i obrazovan jer to ocito nisi Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 16:04 
Naslov:  Re: Predsjednički izbori 2009. [prvi krug]: Privremeni službeni rezultati izbora za predsjednika RH
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo su izbori za predsjednika države. Funkcije koja nosi 3 osnovne aktivnosti- kreiranje vanjske politike (izbor diplomacije, državnički posjeti), briga za sigurnost domovine (kao vrhovni zapovjednik HV) te kontrola institucija države (korektiv).
Dakle traži se kandidat sa najboljim referencama za to. Osim onih stranačkih vojnika, većina nas neutralnih trebali bismo to tako promatrati.
Briga mene i za Josipovića i za Bandića, niti jedan niti drugi nisu mi simpatični ni dragi niti ih smatram sjajnim kandidatima za predsjednika. Ali tu smo gdje smo.
Jedan je visoko obrazovan, priča strane jezike, ima gospodske manire, nema niti jednu korupcionašku aferu i ne bi me bilo sramota da mi predstavlja državu na državničkim skupovima.
Drugi je primitivac s kamenjara kojeg je evolucija očito zaobišla, koji narod laže da zna engleski i francuski, pa se onda nekoliko dana nakon toga izblamira jer ne može složiti prostu rečenicu na engleskom. Baš kao retardirani predsjednik Costa Rice iz jednog davnog skeča South Parka i ovaj na pitanje na engleskom odgovoara sa "qué??". Uz njega se vezuju brojne afere vezane uz korupciju, njegov način upravljanja je "rođački" i ostavio je razorne posljedice na zagrebački proračun, opasan populista je i nema stila niti garda za predsjednika države već eventualno za šefa kakve provincijske općine. I ne želim da me sramoti po svijetu svojim seljačkim ispadima.
Nemam neke dvojbe tko je bolji kandidat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la: ›
Ovo su izbori za predsjednika države. Funkcije koja nosi 3 osnovne aktivnosti- kreiranje vanjske politike (izbor diplomacije, državnički posjeti), briga za sigurnost domovine (kao vrhovni zapovjednik HV) te kontrola institucija države (korektiv).

što se vanjskopolitičkih odnosa tiče, vjerujem da je tu josipović, zbog svoje uglađenosti i obrazovanja, najbolji izbor od svih 12 kandidata.

vrhovni zapovjednik dolazi do izražaja tek u ekstremnim situacijama, tako da to ne bih sad ni razmatrao.

korektivnu funkciju mislim da bi najbolje od ponuđenih obavljao kajin. od dvojice preostalih, hm... ne bih dao bandiću da mi korigira išta, tako da je tu slučaj jasan.

osim josipovića i kajina u po jednoj ulozi, obje mislim da bi solidno obavljala i pusićka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2009. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Valjda je svakom normalnom čovjeku jasno da Milan Bandić ne smije postati predsjednik ni kućnog savjeta, a kamoli Hrvatske. No vidimo da normalnih nema mnogo.

Opet se radi o jedno te istom problemu, onom koji kroji parlamentarne, lokalne i predsjedničke izbore. Naime, Hrvatska je dominantno podijeljena na dvije velike skupine stanovništva - pismenu i nepismenu. Nepismena je izgleda veća, odnosno sa slabim odazivom na izbore uvijek je veća.

Nepismena grupa stanovnika Hrvatske je ona kojoj ne smeta da joj predsjednik postane nepismen čovjek, već dokazani lažov, lopov, primitivac, politički folirant, simbol korupcije, lakrdijaš, vjerojatno psihički bolesna osoba, itd., itd., što je sve naravno Milan Bandić.

Nepismenima ne smeta Bandićevo bježanje od policije u pijanom stanju, ortodoksna komunistička prošlost koju je sada neuspješno zamijenio križem Katoličke crkve i nekakvim desničarenjem (Bandić se među ostalim i razveo od supruge zbog stana, pa se ponovno oženio), očiti primjeri najtežih oblika korupcije, bogaćenje kumova i prijatelja, beskonačno zaduživanje Zagreba, učestali šovinizam prema ženama, teški primitivizam i sramotno niski nivo opće kulture - manifestirano neznanjem jezika, predsjedničkih ovlasti, općepoznatih političkih činjenica i sl., ne smeta im što Bandić u kampanji evidentno troši više novaca od svih kandidata zajedno, a da se ne zna tko mu ih je dao, i tko zna što još.

Nepismenima to ništa ne smeta, jer su isti takvi. Pod nepismenima podrazumijevam zaista nepismene, no i one koji su toliko malo pismeni da im nije problem živjeti na grbači običnih građana, povlastičari, neradnici, lopovčine, upravo ona struktura ljudi kojoj Bandić predstavlja dobrog kandidata, jer su sigurni da ih neće dirati. Nepismeni i polupismeni naravno ne čitaju novine i knjige, slabo se koriste internetom, pa ih se lako kupuje.

To su na parlamentarnim izborima birači Hdz-a, simbola i organizatora sve korupcije u Hrvatskoj ako izuzmemo Bandića, a na predsjedničkim su izborima podržavali nekoliko kandidata, mežu njima i Bandića.

Pritom ne bih pretjerivao s utjecajem dijaspore, ako se Hrvati u BiH uopće trebaju smatrati dijasporom. Problem je već u biračima u Hrvatskoj. Treba strahovati - iako je Josipović u prednosti od 400.000 glasova, ne treba podcijeniti nepismene ognjištarce - njima će se Josipović teško svidjeti kad ne razumiju što priča, dok Bandića sasvim dobro razumiju kada se izražava kao drvosječa. Ne bi bilo iznenađenje da Hrvati opet odluče krivo, što im često uspijeva, i time zadaju konačan udarac svim nadama da bi se uskoro mogli pokrenuti u nekom boljem smjeru.

Jedva čekam da nam Milan Bandić počne upravljati tajnim službama, te da sretni i razdragani dočekamo Milanov govor na glavnoj skupštini Ujedinjenih Naroda u New Yorku (Njujorku, za Bandićeve birače). To će biti pravi spektakl - još ako izuje cipele i propuže, nema kraja sreći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: