Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predsjednički izbori 2009. [prvi krug]: Privremeni službeni rezultati izbora za predsjednika RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2009. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Tristia je napisao/la (Pogledaj post): › ja bih voljela da se objavi koliko Bosanaca izađe na izbore, ali ti postotci nisu zanimljivi, zanimljivije je čuti na rtl-u i novoj da nam Bosanci biraju predsjednika.


meni je još zanimljivije čuti da je od 100% izašlih na izbore u bosni 75% glasalo za hdz a od tih 75% 25% je MRTVO !!!!! pa sad ne znam bil se smijo il plako


hahaahhah da te nema trebalo bi te izmisliti (kao i uvijek)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako pobjedi Hebrang ili Josipović onda je očito koliko je narod glup...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2009. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je ova naša "ljevica" nabrijana na dijasporu pa to nije normalno... Jedna od odlika hrvatskog ljevičara je da daleko više mrzi Hercegovce, nego Srbe (što je meni osobno nepojmljivo).

Što se tiče glasovanja dijaspore... pa nismo mi otkrili toplu vodu s time. Najveće zemlje svijeta (tipa SAD i Francuska, za ostale nisam siguran) daju tu istu mogućnost svojoj dijaspori. Ali jasno je kao dan zašto je dijaspora trn u oku naše "ljevice" - nije njihovo biračko tijelo, tj. tamo nemaju glasova i to je to. Sve ostalo je demagogija i bacanje prašine u oči.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2009. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Tristia je napisao/la (Pogledaj post): › ja bih voljela da se objavi koliko Bosanaca izađe na izbore, ali ti postotci nisu zanimljivi, zanimljivije je čuti na rtl-u i novoj da nam Bosanci biraju predsjednika.


meni je još zanimljivije čuti da je od 100% izašlih na izbore u bosni 75% glasalo za hdz a od tih 75% 25% je MRTVO !!!!! pa sad ne znam bil se smijo il plako


Rolling Eyes Predlažem da u budućnosti sva groblja budu zaključana na dan izbora u RH !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2009. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, kako stoje stvari, Josipović i Bandić će u drugi krug.
Osobno se nadam da Bandić neće postati predsjednik, ne samo zato što se služi ispraznim frazama, pučkim poskočicama i apstraktnom retorikom, nego i zato što nam je Mesića bilo dosta i ne treba nam još jedan harlekin i lakrdijaš koji će zabavljati građane imbecilnim izjavama ili ne daj bože lošim vicevima.
Ivo Josipović je političar umjerene, građanske provenijencije i artikulirane retorike. No politički personality mu je neuvjerljiv i blijed (zlobnici bi rekli kao i njegova put). Kad malo bolje razmislim, idealna osoba za predimenzioniranu ulogu predsjednika s minornim ovlastima.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kloppo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebli vas više i ustaše i partizani, blago vama kad vi živite još u prošlosti. Mene je briga kako će ova Hrvatska dalje, gdje će se stvorit nova radna mjesta, šta ćemo s ogromnim inozemnim dugom, cijenama, inflacijom, pičkom materinom itd...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2009. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kloppo je napisao/la (Pogledaj post): › Jebli vas više i ustaše i partizani, blago vama kad vi živite još u prošlosti. Mene je briga kako će ova Hrvatska dalje, gdje će se stvorit nova radna mjesta, šta ćemo s ogromnim inozemnim dugom, cijenama, inflacijom, pičkom materinom itd...


svi na ono već pomenuto groblje jer ovo je sve zakurac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2009. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poštovana „leva“ i „levlja“ gospodo, pardon, drugovi. Nemojte se odviše veseliti mogućoj pobjedi I-Tunes Josipowitza. Naime, čojk će postati zapovjednik oružanih snaga ove naše regionalne sline zvane RH. I kao takav iskorijeniti pirateriju!

Da, da, zločinci će morati nositi oznaku Mp3 na reveru kao dokaz svojih grijeha i zala.

Evo kako će to izgledati nakon pobjede:

11,30 sati (vrijeme kad se svaki pošteni glazbenik budi), Banski dvori

I. J. (uzima telefon i zbori): Centrala, spojite me sa Načelnikom Glavnog stožera Oružanih snaga Republike Hrvatske!
(linija se uspostavlja, u pozadini svira Wagner)
J. L. (spremno): General zbora pri telefonu gospodine predsjedniče, spremni smo izvršiti Vaše naredbe!
I. J. (opijen Wagnerom): Moramo odmah djelovati!
J. L. (još spremniji): Samo naredite gospodine predsjedniče!
I. J. (čvrsto): Izdajem slijedeću naredbu: odmah locirati i uhititi sve one koje posjeduje računala, diskove i kasete sa ilegalno pribavljenom glazbom, to su teroristi i kao takvi ozbiljna prijetnja Ustavnom poretku RH, zahtjevam od Vas generale konkretne poteze u prvih par sati akcije.
J. L. (rata, rata): Na zapovijed gospodine predsjedniče!

14,50 sati (akcija „Mp3“ u punom intezitetu, I. J. prima prve telefonske čestitke):

Šorti (old school): Yo!
I. J. (glazbenik erudit): Yo, whats up Smallie!
Šorti (lokalno): Isus Marija, Ustaše Cibalija, gospodine predsjedniče, svaka čast na ovoj odučnoj akciji protiv NAJVEĆEG zla današnjice – ilegalnog downolada!
I. J. : Respect!
14,55 sati
H. H. : Vozdra Ivo!
I. J. : Vozdra Hus! Šo mai?
H. H. (blista): Prvo čestitke, napokon je netko odlučio stati na kraj priatima.
I. J. (skromno): Trudim se...
H. H. (umolbeno): Nego Ivo, javio se Koja iz D. Kičme.
I. J. (čudi se): Pa šta je tebe zvao, pa valjda sam ja predsjednik, a ne ti. Mogo je preko javnog servisa evropske Srbije PTC-a čestitati!
H. H. (razjašnjava stvar): Ma nije zvao zbog čestitke, već zbog Kajina.
I. J. (ne razumije ništa): Kakvog biblijskog Kajina, ja sam agnostik, to se mene ne tiče.
H. H. (nastavlja objašnjavati) : Ma ne zbog tog Kajina, već zbog slogana koji je jedan od kandidata koristio u kampanji – „Svi zamnom“. To je Kojina pjesma...
I. J. (ljutito): Eto, pljačkaju jadne glazbenike gdje stignu. Protiv toga ćemo se boriti najoštrijim metodama.
(za to vrijeme 1. mehanizirana gardijska brigada 'Tigrovi', Zagreb oštro nastupa prema problematičnim piratskim kvartovima i na licu mjesta pali pronađene piraterizirane materijale)
H. H. (svjestan razvoja događaja): I, onda što ćemo sa Kajinom, da plati tantijeme?
I. J. (prisjeća se opijenosti Wagnerom): Ne, treba učiniti primjer, aktivirat ćemo ponovo Goli Otok i tamo slati te pirate, a Koji reci da bez čestitke preko javnog servisa evropske Srbije PTC-a od tantijema nema ništa!
H. H. : Bit će riješeno.
15,05 sati
I. M (čovjek sa idejom).: Dobar dan, gospodine predsjedniče!
I. J. (upravo primio vijest da je 3. motorizirana gardijska brigada 'Kune', Osijek razbila piratsko gnijezdo u Donjem Gradu): Oooo Mudri, pa tebe čekam da se javiš, što si smislio.
I. M. (euri u očima): Pa gledajte gospodine predsjedniče, upravo smo sa Appleom dogovorili okvirno kako ćemo naplatiti od onih što nemaju sredstava piratiziranu glazbu!
I. J. (očaran): Slušam!
I. M. (iznosi koncept): Nakon zaplijene imovine u protuvrijednosti piratizirane glazbe, softweareski gigant koji sam spomenuo, izdaje uređaj putem kojeg se sa svih računa pirata skida puna cijena svake pojedine pjesme sa kamatama.
I. J. (ozbiljno): Da, da na tome treba poraditi, nego moram ići imam drugou liniju...

15,07 (druga linija)
tuuu tuuu tuuu
ponovo zvoni
I. G. (pogubljeno): „Picerija“, jel može jedna rolana?
I. J. (ljuto): Gorane, izađi iz mraka i biraj svjetlo...

Epilog:

U prvih deset dana akcije „Mp3“ najznačajniji uspjeh ostvarila je začudo 4. motorizirana gardijska brigada 'Pauci', Split time što je uspješno otvorila Goli Otok, te Goli Otok 2 i 3.

P. S. Ne usudim se ni pomisliti što će biti ako izvjesni M. B. pobjedi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2009. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se jutros nije dalo ustati iz finog toplog kreveta i još da idem pješke po kišici na glasanje... kako da ne. Wink Ionako me baš boli briga za to, nisam ni pratila cijelu tu euforiju oko predsjedničkih izbora jer me nije zanimalo...

Znam da svaki glas vrijedi, ali ovaj put mi se baš nije dalo, možda odem kad bude drugi krug glasanja, kad se profiltrira lista kandidata, ako ne bude padala kiša i ako mi se bude dalo ustati, hehe osijek031.com smile... Wink Šalim se, u 2. krugu vjerojatno ću glasati...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se jutros nije dalo ustati iz finog toplog kreveta i još da idem pješke po kišici na glasanje... kako da ne. Wink Ionako me baš boli briga za to, nisam ni pratila cijelu tu euforiju oko predsjedničkih izbora jer me nije zanimalo...

Znam da svaki glas vrijedi, ali ovaj put mi se baš nije dalo, možda odem kad bude drugi krug glasanja, kad se profiltrira lista kandidata, ako ne bude padala kiša i ako mi se bude dalo ustati, hehe osijek031.com smile... Wink Šalim se, u 2. krugu vjerojatno ću glasati...

Evo večeras sam čuo da se u Belgiji kažnjava ako ne izađeš na izbore. Mislim da bi to trebalo uvesti i kod nas - obavezno glasovanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 1:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[28.12.2009. 00:45] Privremeni službeni rezultati izbora za predsjednika RH
Za predsjednika Republike Hrvatske [prvi krug]:



  • Objava: 28.12.2009 u 00:30
  • Broj obrađenih biračkih mjesta: 6829 od ukupno 6865
  • broj birača na obrađenim biračkim mjestima 4.480.886
  • pristupilo glasovanju 1.972.865 [44,03 %]




br.Kandidatglasova %
1.prof.dr.sc. IVO JOSIPOVIĆ 640.019 32.44 %
2.MILAN BANDIĆ 292.779 14.84 %
3.prof.dr.sc. ANDRIJA HEBRANG 237.041 12.02 %
4.NADAN VIDOŠEVIĆ 223.590 11.33 %
5.prof.dr.sc. VESNA PUSIĆ 143.084 7.25 %
6.prof.dr.sc. DRAGAN PRIMORAC 117.047 5.93 %
7.prof.dr.sc. MIROSLAV TUĐMAN 80.372 4.07 %
8.DAMIR KAJIN 76.349 3.87 %
9.JOSIP JURČEVIĆ 54.075 2.74 %
10.BORIS MIKŠIĆ 41.434 2.10 %
11.VESNA ŠKARE OŽBOLT 37.328 1.89 %
12.SLAVKO VUKŠIĆ, ing. 8.302 0.42 %




Rezultati u Osječko-baranjskoj županiji:
Broj obrađenih biračkih mjesta: 429 od ukupno 429
Objava: 28.12.2009 u 00:30


_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 2:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se jutros nije dalo ustati iz finog toplog kreveta i još da idem pješke po kišici na glasanje... kako da ne. Wink Ionako me baš boli briga za to, nisam ni pratila cijelu tu euforiju oko predsjedničkih izbora jer me nije zanimalo...

Znam da svaki glas vrijedi, ali ovaj put mi se baš nije dalo, možda odem kad bude drugi krug glasanja, kad se profiltrira lista kandidata, ako ne bude padala kiša i ako mi se bude dalo ustati, hehe osijek031.com smile... Wink Šalim se, u 2. krugu vjerojatno ću glasati...

Evo večeras sam čuo da se u Belgiji kažnjava ako ne izađeš na izbore. Mislim da bi to trebalo uvesti i kod nas - obavezno glasovanje.


još da imamo za koga glasat, a ne da pogledam listu pa mi se plaće

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2009. 2:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
još da imamo za koga glasat, a ne da pogledam listu pa mi se plaće

E baš to...zato mi se nije dalo ni ustat osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 2:19 
Naslov:  Re: Predsjednički izbori 2009. [prvi krug]: Privremeni službeni rezultati izbora za predsjednika RH
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da nam Bog nije uzeo istinskog vizionara svi bi imali za koga glasati, a ovako...



_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bandić u 2. krug.... to samo govori kako su Hrvati teški primitivci..ma još gore..kako smo glup narod... U 2. krug ide nepismen 'ercegovac...čovjek koji je Grad Zagreb zadužio 1000 000 000 eura pa sada bježi itd. Gledam one u 'ercegovini ( e,da... tamo ih je izašlo 16% što znači da u RH ima barem tolko seljačina kolko i dolje, a mislim da ima i više) pa ti ljudi ne mogu sastavit 2 rečenice, al zna za koga će... to je žalosno s jedne strane, al ( nekada) su oni bar izlazili na izbore... pošteni Rvat mora imati sunce iznad glave i vjetar u leđa da zaokruži jedan jedini broj...
Iznenađenje izbora? od 2-4 mjesta...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: