Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hari Mata Hari za Valentinovo u Osijeku - Nakon 15 godina veze, Hari se oženio u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65895
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2009. 16:45 
Naslov:  Hari Mata Hari za Valentinovo u Osijeku - Nakon 15 godina veze, Hari se oženio u Osijeku!
14.02.2010. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[14.02.2010.] Jučer se u Osijeku pjevač Hari Varešanović vjenčao sa svojom dugogodišnjom djevojkom Jasminom Istuk, koja je rođena Osječanka. Vjenčanje je, uz prisustvo svjedoka, održano u zgradi gradske vijećnice oko šest sati poslijepodne. Iako se Hari svim silama trudio ovaj događaj sačuvati od medija, fotografiran je kako u pratnji tri mlade dame ulazi u vijećnicu nekoliko minuta prije nego što je vjenčanje bilo zakazano.

Galerija 031: Hari Mata Hari
[Foto: Igor košćak][14.02.2010. Dvorana Gradski vrt]

Hari je toliko inzistirao na tajnosti da njegova supruga Jasmina nije stigla s njim, već nekoliko minuta ranije. Kad je pjevač shvatio da su fotografi prisutni te da ipak neće uspjeti cijeli događaj sačuvati u privatnosti, burno je reagirao tražeći da se njega i Jasminu ne fotografira.

Jasminka i Hari u vezi su već petnaest godina, a ovo im je drugi brak te oboje imaju djecu iz prethodnih veza. Par se navodno prije nekoliko dana vjenčao i šerijatski u Sarajevu. Osim što se u Osijeku sinoć vjenčao, Hari će večeras nastupiti u sportskoj dvorani Gradski vrt, povodom dana zaljubljenih.

Index.hr

[28.01.2010.] Nagradna igra

Osijek031.com poklanja 4 ulaznice, a po jednu ulaznicu osvojili su:
Ljiljana Rogić
Diana Mutter
Igor Kezerle
Mladen Lovrić


Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju ulaznice. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnicima želimo odličan provod, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!



[19.01.2010.] Koncertna agencija Golf obavještava Vas da dana 20. siječnja 2010. počinje prodaja 1.000 ulaznica za koncert Hari Mata Harija po promotivnoj cijeni od 80,00 kn na sljedećim mjestima u Osijeku: Video Cross, Glas Slavonije (mali oglasi), Turistička zajednica Osijek, Gradski radio, kavana Capuccino.

Od 14. siječnja 2010. je u tijeku prodaja istih ulaznica putem sustava Eventim: Dancing Bear, Generalturist, Megamuzika, Adriatica net i dr.

Od ponedjeljka 25. siječnja 2010. iste ulaznice bit će u prodaji u svim gradovima Slavonije i Baranje.

Koncertni spektakl Hari Mata Hari pod nazivom ''Valentinovo u Osijeku'' održat će se u sportskoj dvorani Gradski vrt u nedjelju 14. veljače 2010. s početkom u 20,00h.

Koncertna agencija Golf



Nakon što je prošlu godinu obilježio niz koncerata poznatih lica, u ovu ulazimo s još jednim. Dan zaljubljenih obilježit će koncert velikog sarajevskog glazbenika Harija Varešanovića. Glazbenik je svoj posljednji koncert u Osijeku održao još prije rata u staroj dvorani.

Nadolazeći koncert, koji je ujedno i početak Harijeve turneje Lijepom našom, održat će se 14. veljače 2010. godine, s početkom u 20:00 sati, u dvorani 'Gradski vrt'. Iako bi Hari, po riječima dogradonačelnika Ivana Vrdoljaka, mogao napuniti i puno veću dvoranu.

Pet tisuća ulaznica predviđeno je za prodaju, koliko ljudi i stane u samu dvoranu. Prodaja ulaznica počinje u četvrtak 14. siječnja 2010. godine, mjesec dana prije koncerta, po cijeni od 80,00 kn za prvih 1,000 ulaznica. Nakon toga cijena će biti 100,00kn, a na dan koncerta, 14. veljače, 120,00kn.

Karte za koncert prodavat će se preko sustava Eventim, u uredima Turističkih zajednica s područja Osječko-baranjske županije i u Video Cross-u. Dio prihoda od koncerta namijenjen je humanitarnoj akciji 'Daj 5!', osječke fundacije 'Milo moje', rekao je dr. Igor Berecki i pritom napomenuo kako nije bitan iznos nego volja. Hari, koji jedva čeka nadolazeći koncert, najprigodniji je izvođač za Valentinovo te se vjeruje da će koncert biti pravi spektakl.

Piše: Lara Bebek
Foto: Daniel Antunović

O Hariju:
Skriveno: 

Hari Varešanović - Hari Mata Hari je zasigurno jedan od najznačajnijih sarajevskih kantautora s bezbroj hitova iz bogate glazbene karijere. Estradnu karijeru započeo je krajem 1970-ih u sarajevskoj grupi Ambasadori, a sredinom 1980-ih osniva grupu Hari Mata Hari i do danas izdaje 11 albuma, 2 live albuma i 10 kompilacijskih albuma.

Pjevač je kojeg vole sve generacije, a koncert za Valentinovo jedan izuzetan glazbeni doživljaj uz brojne ljubavne pjesme kao što su: Javi se, Sedamnaest ti je godina, Volio bih da te ne volim, Svi moji drumovi, Strah me da te volim, Prsten i zlatni lanac, Otkud ti k'o sudbina, Baš ti lijepo stoje suze, Kao domine, Što je bilo, bilo je, Ružmarin, Zar je to još od nas ostalo, Lejla, Azra, Ne mogu ti reći što je ljubav... i dr.

U njegovoj glazbenoj karijeri jedan od značajnijih datuma je Eurosong 2006 u Ateni, gdje je s pjesmom Lejla izborio izvrsno 3. mjesto.

Posljednji album ''Sreća'' izdaje 2009. (Azra, Ne mogu ti reći što je tuga...) te nakon izuzetno dobrih glazbenih kritika isti zauzima visoka mjesta na svim top-listama.

Izvođač je koji puni sve koncertne prostore, kako koncertne dvorane i arene tako i stadione.

10.08.2009. održava koncertni spektakl u Sarajevu na stadionu Koševo pred više od 50 tisuća poklonika njegove glazbe, kojim je otvorena turneja na kojoj predstavlja novi album ''Sreća''. Prije mjesec dana je u Beogradu zaredom rasprodao četiri koncerta u Sava centru, a ulaznice za prvi koncert su planule isti dan kad je krenula prodaja.




Zadnja promjena: Redakcija 031; 28.01.2010. 12:38; ukupno mijenjano 4 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.12.2009. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TheColossus
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2009. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A de ne mogu vjerovat jedva dočekam da dođe i stave ga baš na Valentinovo kad sam na Depeche Mode-u. Crap osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam u Zagrebu kad sam studirala na koncertu,zna napraviti festu a jako mi je bilo dobro kad je obradio 2 slavonske pjesme u nekome svome aranzmanu
Obavezno ga pogledajte

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.01.2010. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): › Bila sam u Zagrebu kad sam studirala na koncertu,zna napraviti festu a jako mi je bilo dobro kad je obradio 2 slavonske pjesme u nekome svome aranzmanu
Obavezno ga pogledajte

šta si studirala na koncertu??? ...ha dobro Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alnea
Offline
Ukupno postova: 108
Lokacija: susjedstvo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2010. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voljela bih otici na njegov koncert

_________________
U mojoj glavi sve izgleda bolje, tamo je sve sto pozelim moje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.01.2010. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la: ›
Bila sam u Zagrebu kad sam studirala na koncertu,zna napraviti festu a jako mi je bilo dobro kad je obradio 2 slavonske pjesme u nekome svome aranzmanu
Obavezno ga pogledajte


haha ... vesnica ... back in black !
nakon slavije sumnjam da nas imaš s čim iznenadit ... ali pokušaj ! Wink

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lea50
Offline
Ukupno postova: 67
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2010. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije točno da je bio u Osijeku prije rata..Bio je i poslije i to imao koncert u dvrištu "Sokola"..Bilo jako malo ljudi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ksenci27
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2010. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ksenci27
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2010. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas sam i ja htjela komentirati da nisu tocne informacije da je Hari zadnji puta bio u Osijeku prije rata!!!!!!!!!!!!!! Imao je koncert prije 3 godine na Sokolu, bila sam na tom koncertu! Bilo je jako malo ljudi mozda 100! A karta je bila ako se ne varam oko 80kn! Buduci da mi on ima super pjesme ipak cu cekati zadnji dan da vidim hoce li biti ljudi na koncertu pa cu onda uzeti kartu, da ne bi prosla kao zadnji puta! Meni se iskreno nije bas svidalo......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.01.2010. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ksenci27 je napisao/la: ›
Bas sam i ja htjela komentirati da nisu tocne informacije da je Hari zadnji puta bio u Osijeku prije rata!!!!!!!!!!!!!! Imao je koncert prije 3 godine na Sokolu, bila sam na tom koncertu! Bilo je jako malo ljudi mozda 100! A karta je bila ako se ne varam oko 80kn! Buduci da mi on ima super pjesme ipak cu cekati zadnji dan da vidim hoce li biti ljudi na koncertu pa cu onda uzeti kartu, da ne bi prosla kao zadnji puta! Meni se iskreno nije bas svidalo......

Pa ako ovako većina razmišlja, e blago je žuri mata žuri u kurcu i opet niko neće na koncert.
Ja vam mogu odma bar reć da ne dolazim Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2010. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bijah danas prisutan na pressici, sam Hari je rekao da u Osijeku nije imao koncert u posljednjih 25 godina...

Siguran sam da će sve ulaznice biti rasprodane, kao što su bile rasprodane i na koncertu Dine Merlina.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tikvana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2010. 3:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..ja stvarno ne znam tko je tu lud osijek031.com smile ..ili tko je tu bio u Osijeku osijek031.com smile (naime, ljetno vrijeme) na koncertu 2006. godine.. koncert je održan..sjećam se dana (subota u 21.00h)..padala je kiša i društvo se bojalo da će biti otkazano osijek031.com smile , prije 5 minuta sam pronašla i ulaznicu koja je koštala 40 kn.. a zanimljiv joj je redni broj 0666 Smile i ova slika Very Happy
http://hari-mata-hari.t35.com/3603-1-4.jpg
..malo je ljudi bilo (vjerovatno zato sada žele napraviti veliki boom!..kao nije bio poslije rata osijek031.com smile ), ali smo se dobro zabavili i opet ćemo, nadam se..
osijek031.com smile

_________________
I want to play a game. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
america
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2010. 9:08 
Naslov:  Re: Hari Mata Hari za Valentinovo u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O moj Bože, Osijek će uvijek ostati selendra dok se fama diže oko ovakvih izvođača. Dino Merlin???, Hari Mata Hari??? Ništa na nacionalnoj osnovi, samo...tko je sljedeći, možda Haris Džinović? Pogledajte Varaždin npr. kako izgleda i kako funkcionira i na kraju jesu li ikada ovakvi likovi nastupali u njemu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ksenci27
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2010. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja zbilja ne znam kako je tako sta mogao izjaviti da nije bio koncert u Osijeku!!!!!!
Kazem ja sam bila nije bilo 100 ljudi iako je reklama bila velika!
Sjecam se da sam kartu kupila na sjenjaku u robnoj kuci IPK!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: