Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pronađen BIGL

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
mislim... ja bih to opet učinio zbog tog jadnog psa..koji je skoro završio pod točkovima meggle kamiona, al eto..kad se smrzne vrati se on...

Stvarno, kakvih kretena ima...kakave su temperature bile proteklih dana, snijeg na cestama, neoprezni vozači, loši uvjeti...što da se jadan pas smrznuo i uginuo, ili da ga je taj Meggle-ov kamion pokupio, onda ne bi bilo: ''Vrati se on, kad se smrzne...''.

audiworld je napisao/la: ›
kakvih kretena ima.. al isto tao znam.da nedaj bože moj odluta... kad bi ga vidili..99% ljudi bi reklo : ko ga jebe... a ne da ga po mećavi traže po naselju i vozaju po osijeku

Da, takvi su danas ljudi, nažalost...
Kad je moj pas izašao iz dvorišta prije nekoliko mjeseci, moji su odmah upalili auto i odmah u potragu za njim. Štene je, pa će otići za drugim psima, i neće se vratiti kući jer nikad nije bila van dvorišta tako mala, a nekako se uspjela provući kroz žicu...
Hvala Bogu, našli su je i bili presretni, a tako i ja. Wink Ako voliš svoju živulju, pa nećeš ju samo tako pustiti nek lunja okolo i da te boli briga za nju...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2009. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sessy je napisao/la: ›
Je, je, pronašli smo vlasnika! Od svih veterinara u Osijeku, samo je jedna gospođa bila voljna očitati mu čip ali ni to nije pomoglo jer samo veterinarski inspektor smije i može reći adresu vlasnika, tako da smo se raspitivali po retfali i na kraju našli vlasnika nakon trosatne vožnje po gradu!

Svaka čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: