Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hoću legalni windows 7 !

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 15:02 
Naslov:  Hoću legalni windows 7 !
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dođem u trgovinu i kažem " oću novi,bolji jači komp, mož i laptop i softver!"

edit: sve sam pronašla u Osijeku i sve radi super


Zadnja promjena: PEGY; 09.01.2013. 11:45; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LINKS

programi

ak se smije znat u kojoj si trgovini bila ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razz


Zadnja promjena: PEGY; 09.01.2013. 11:45; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nećeš nikom ništ plaćat to ti je garantirano, a što se trgovina kod nas tiče ... realno mislim da nije pametno kupovati takvu vrstu tehnike u trgovini u kojoj možeš uz laptop ili kompjuterske komponente kupit multipraktik, usisavač, svjećice za yugo i 25 dkg posebne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 15:51 
Naslov:  Re: Hoću legalni w7 !
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako PEGY zašto bi ti plačala 800,900 ili 1000 kuna Windowse kad možeš imati besplatno
Linux
OS .Laptope si pogledaj ovdje kvalitetni su i pouzdani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.12.2009. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

root je napisao/la: ›
Ovako PEGY zašto bi ti plačala 800,900 ili 1000 kuna Windowse kad možeš imati besplatno
Linux
OS .

Možda zato što joj je neisplativo učit o novom operativnom sustavu?

PEGY, a koliko bi ti dala za originalne Windowse? Nije stvar u čemu je DVD, može bit u kutiji za kokice dok god imaš ORIGINALNI SERIJSKI KLJUČ za iste. Možeš ti Windows 7 skinuti s neta ako hoćeš, ali moraš kupiti ključ (licencu).

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2009. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa zasad jedina razlika između wina i linuxa(ubuntu distribucije) koju sam primjetio, a koja još uvijek dosta utječe na to što ga ne koristim trajno su igre napravljene za windowse, odnosno to što moram čekat po mjesec dana da naprave aplikaciju koja ih može čitat, no po svemu ostalom (pogotovo driveri, npr. kod lege instaliram 64bitnu vistu i nakon dva dana traženja drivera odustanem i stavim mu 32bitnu jer drivera još neeeeemaaa, kod linuxa dobiješ sve odma) linux mi je savršen, a razlike u GUI iliti grafičkom sučelju nema jer su dosta slični...
no to nije tema...
a šta će ti legalni windowsi, možeš stavit nelegalne a ključ kupit za jeftine pare na netu Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2009. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro. ako kupim laptop, a vidim u linksu ima dobrih s dostavom i OS linuks( jeftinije od W)- šta da radim s linuxom kad mi je sve u Wordu. Isto tako ostala dva kompa kojima se služim su na W xp i kako onda da ih uskladim s novim laptopom i linuxom.?
Hoće li linux prepoznati te sve tekstove i još gore, hoću li moći poslati nešto s laptopa na kućni desk koji nema linuks?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro. ako kupim laptop, a vidim u linksu ima dobrih s dostavom i OS linuks( jeftinije od W)- šta da radim s linuxom kad mi je sve u Wordu. Isto tako ostala dva kompa kojima se služim su na W xp i kako onda da ih uskladim s novim laptopom i linuxom.?
Hoće li linux prepoznati te sve tekstove i još gore, hoću li moći poslati nešto s laptopa na kućni desk koji nema linuks?


Duso draga, moras razlikovati OS (Win i Linux) od applikacija (Word, xsl...)....to ce ti puno olaksati izbor Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Dobro. ako kupim laptop, a vidim u linksu ima dobrih s dostavom i OS linuks( jeftinije od W)- šta da radim s linuxom kad mi je sve u Wordu. Isto tako ostala dva kompa kojima se služim su na W xp i kako onda da ih uskladim s novim laptopom i linuxom.?
Hoće li linux prepoznati te sve tekstove i još gore, hoću li moći poslati nešto s laptopa na kućni desk koji nema linuks?

da jer sa linuxom imaš Open Office (postoji i OO za windowse, besplatno) , koji ti je sličan majkrosoftovom jedino je izgled malo skromniji ali da, očitat će moć sve jer ima ta opcija da sačuvaš kao Office98-07 doc...
a sad za umrežavanje linuxa i windowsa, da moguće je al nemam pojma kako jer nikad to nisam daio, ja to stickom prebacim sve što trebam, to nek ti objasni neko ko zna...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj nemoj komplicirat. rekla si da pare nisu u pitanju. kupi dobar laptop i uzmi si win 7 i svi sretni i zadovoljni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro, nemoj vikat! Al kad svi hvale taj Linux. A i W7 ima problema,jučer sam čitala da ljudi ostaju buljiti u crni ekran,a Micros.je izdao priopčenje da oni nisu krivi al nek pričekaju novi pač za koji dan, sam što nije, a dotle nek bulje. A stari OS nemogu vratiti.
Neću W7 dok se ne ufura i preboli dječje boleštine iako sam ga još prije koji dan baš namjeravala uzeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo ja ti imam 7 već par mjeseci. problema je bilo u beti al full verzija radi ko beba. niti jednom mi se nije dogodilo ništa. na xp sam moro bar 1X na dan restartirat jer il zakolje il padne sistem. o visti neć ni pričat jer je teško sranje. vjerovatno najgori sistem ikad. kako sam stavio 7 sve radi i bolje neg što bi trebalo. os tolko možeš personalizirat, ma u najmanji detalj. jest da imam 64bit verziju s 8gb ram al mislim da bi trebalo radit bez problema i na slabijim kompovima.

p.s. ne vičem Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Instaliraj Ubuntu! Odjebi marvu koja želi zaraditi 1500+ kn (Win7 Home Premium Retail) na korisnicima; prvo će ti većina trgovina htjeti uvaliti OEM verziju windowsa. To se, inače, po MS-ovim pravilima igre NE SMIJE raditi, već se OEM verzija mora nalaziti predinstalirana na računalo (dakle - licenca može doći jedino uz novo računalo). Također, OEM licencu nije moguće prenijeti na drugo računalo, dok retail je.
Dok studenti i ostali u ostalim zemljama uživaju poprilične popuste na MS proizvode, kod nas je jedino Office (Student edt.) moguće nabaviti za 444 kn (ukoliko akcija još traje).
Očito smo im zadnja rupa na svirali (barem što se kućnih korisnika tiče), pa predlažem da si skineš Ubuntu, zapržiš, pokreneš i instaliraš. Lakše od instalacije ičega (pa i Win 7):
http://www.ubuntu.com/

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa Bazooka_joe .Ako misliš da nećeš znati sama to napraviti javi mi se PP dati pomognem Smile

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: