Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oxygene: Doček nove godine 2010.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65792
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2009. 9:46 
Naslov:  Oxygene: Doček nove godine 2010.
31.12.2009. 22:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najveselija disko treš nova godina @ Oxygene

Grupa mladih ljudi, potaknuta višegodišnjim razočarenjima dočeka nove godine, odlučila je riskirati i ove godine prirediti vam doček kakav još niste doživili.

Uz trenutno najveseliju i najprikladniju glazbu za doček nove godine - disko treš & cro dance 90-ih - atmosfera će sigurno biti na vrhuncu do jutarnjih sati kao što ste mogli doživiti na disko treš partyjima u Oxygeneu.

Da ne bi bilo monotonije, puštat ćemo i house, te electro & drum'n'bass hitove, od Penduluma i Prodigya, pa do Davida Guette, Deep Disha, Davida Moralesa i ostalih.

Cuga i hrana će biti neograničena, i možete biti sigurni da će je biti dostatno cijelu večer, budući da uzimamo puno pića i ono što se ne popije vraćamo.

Od 16. prosinca možete kupiti karte za doček u caffe baru "K" (Kestenu), Stepinčeva 36, i u Oxygeneu, Županijska 7. Cijena je 150 kuna te će takva i ostati, znači neće se poslije 26. prosinca povećavati kako je prvobitno najavljeno, ali svakako se preporučuje uzeti kartu što prije, jer je interes velik, a broj karata će svakako biti ograničen kako bi svima bilo ugodnije.

Dobnog ograničenja za doček nema!

Pretprodajna mjesta su u klubu Oxygene, Županijska 7, te u Caffe baru "K" poznatijem kao Kesten, Ulica Kardinala Alojza Stepinca 38a.




-> Doček Nove godine 2010.

Ukoliko znate za doček koji nije na listi - slobodno nam javite sve potrebne informacije i rado ćemo ga uvrstiti! Sve podatke (plakate, informacije i sl. šaljite na e-mail redakcije: redakcija[at]osijek031[dot]com


Zadnja promjena: Redakcija 031; 15.12.2009. 21:43; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2009. 12:40 
Naslov:  Re: Oxygene: Doček nove godine 2010. - najveselija disko treš nova godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me na koji će broj biti ograničena količina karata?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2009. 14:52 
Naslov:  Re: Oxygene: Doček nove godine 2010. - najveselija disko treš nova godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ePo je napisao/la (Pogledaj post): › Zanima me na koji će broj biti ograničena količina karata?


na 250, eventualno 10-20 karata više ukoliko netko od stalnih posjetitelja Oxygenea bude odlučio u zadnji čas.

btw. htio sam i ja staviti najavu ali čekam da se plakat završi jer je bilo malih promjena. pošaljem plakat večeras ili sutra najkasnije. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sokios
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sudjelovao sam prije nekih 4-5 godina u organizaciji doćeka u Oxygenu i moram upozoriti organizatore da je taj prostor preeeemal za 250-260 ljudi. Za donekle ugodnu atmosfreu maksimum je 200 ljudi, inaće će biti nervoze(treba ti 30min da se probiješ do šanka) vjerujte mi! Znam da je svima zarada na prvom mjestu i da 50 ljudi znaći dodatnih 1000 ojra zarade ali nemojte zaj...t ljude. ( Samo prijateljski savjet). Mi smo imali ako se dobro sjećam oko 180 ljudi i bilo je knap. To nije partijana pa da zguraš 300 ljudi i super, morate uzeti u obzir da je cuga bespla i mentaliten balkanaca pijem dok ne povraćam, pa onda pijem još samo zato jer je besplatno Smile Stavite max 200 ljudi i biti će super, možda i sam dodjem Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.12.2009. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sokios je napisao/la: ›
Sudjelovao sam prije nekih 4-5 godina u organizaciji doćeka u Oxygenu i moram upozoriti organizatore da je taj prostor preeeemal za 250-260 ljudi. Za donekle ugodnu atmosfreu maksimum je 200 ljudi, inaće će biti nervoze(treba ti 30min da se probiješ do šanka) vjerujte mi! Znam da je svima zarada na prvom mjestu i da 50 ljudi znaći dodatnih 1000 ojra zarade ali nemojte zaj...t ljude. ( Samo prijateljski savjet). Mi smo imali ako se dobro sjećam oko 180 ljudi i bilo je knap. To nije partijana pa da zguraš 300 ljudi i super, morate uzeti u obzir da je cuga bespla i mentaliten balkanaca pijem dok ne povraćam, pa onda pijem još samo zato jer je besplatno Smile Stavite max 200 ljudi i biti će super, možda i sam dodjem Smile


hvala na savjetu i dobroj želji, ali već treću godinu organiziram u oxygeneu razne događaje, od punk, rock, metal svirki, do electro i disko partya pa znam odprilike koliko ljudi je ok i kako se može napraviti da ne bude gužve za šankom. Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.12.2009. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



evo plakata. Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.12.2009. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1243034956577&ref=share

evo za one koji imaju facebook video sa jednog od treševa. Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2009. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1243034956577&ref=share

evo za one koji imaju facebook video sa jednog od treševa. Smile
A mi koji nemamo facebook sada ostajemo zakinuti za taj video Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moglo biti biti zanimljivo...super mjuza...samo...di da uživam 150 kn? Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.12.2009. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Moglo biti biti zanimljivo...super mjuza...samo...di da uživam 150 kn? Wink


a valjda ćeš dobit za božić od rodbine nešto xD mislim da je to skroz ok cijena za lokat cijelu večer.

btw. biti će i crnog osječkog točenog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2009. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
a valjda ćeš dobit za božić od rodbine nešto xD mislim da je to skroz ok cijena za lokat cijelu večer.

btw. biti će i crnog osječkog točenog.


A joooj...recesija je...tak da ne vjerujem Wink Al stvarno mi se sviđa odabir mjuze, i mislim da bi u Oxygene-u moglo biti najbolje što se tiče toga, a cijena je daleko prihvatljivija od onog glupog Q cluba i tih narodnjačkih prčija koje ne podnosim!

Al svi su ove godine zapaprili cijene 250-300 kn, ali ovo u Oxygene-u mi se stvarno čini super...zabavno i veselo, baš kako bi Novu i trebalo dočekati...i još ne moraš poslije Nove toliko štekat s parama, tak da ću vidjet ak užicam nešto pa dođem s dečkom Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2009. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da...pošto nisam pivopija...'oće bit kole, sokova..? Za bambus ni ne pitam jer kontam da će biti, a to onak jedino pijem od alkohola...al i neki sokić bi bilo fino popit Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.12.2009. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › E da...pošto nisam pivopija...'oće bit kole, sokova..? Za bambus ni ne pitam jer kontam da će biti, a to onak jedino pijem od alkohola...al i neki sokić bi bilo fino popit Smile


biti će svakako gustih sokova, coca-cole i fante. svijetlo i tamno osječko, crno i bijelo vino, bambus, vodka i pelin, većina cuge koja i inače bude u o2, samo što će biti osječkog točenog (ne izmiksanog s vodom) od pola litre kako bi se izbjegle gužvare na šanku. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.12.2009. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da kažem da neće biti neka bijesna vina po 7 kuna i ribari nego uzimamo od vinarije Iuris dobrog vina.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.12.2009. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sviđa mi se jes jes. osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: