Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradski radio slavi deseti rođendan!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kontra
Post Postano: 17.02.2006. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako čovjek koji radi tamo na "one-man" poslovima kaže da radi za 2800 kuna mjesečno, onda je to po mom mišljenju mizerno!!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
kontra
Post Postano: 17.02.2006. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... no, kako su vremena takva kakva jesu, nekome tih , skoro 400 eura, i nije mizerno! Tako da sve ovisi o "točci gledišta".

Download Poruke   Ocijeni poruku  
kontra
Post Postano: 17.02.2006. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... no da su dosadni... jesu!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2006. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
ako čovjek koji radi tamo na "one-man" poslovima kaže da radi za 2800 kuna mjesečno, onda je to po mom mišljenju mizerno!!


Onda znam s kim se družiš... ;-) Ima i puno bolje plaćenih,sve prema zaslugama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kontra
Post Postano: 17.02.2006. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..držim da si ti jedan od "zaslužnih"... i vidim da si vrlo ponosan na svoje zasluge

Download Poruke   Ocijeni poruku  
kontra
Post Postano: 17.02.2006. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..i ajd objasni kako ti to "vidiš" s kim se ja družim te kako uopće znaš tko sam ja osim ako nisi "vidovit"

Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2006. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
..i ajd objasni kako ti to "vidiš" s kim se ja družim te kako uopće znaš tko sam ja osim ako nisi "vidovit"


Pametni znaju čemu služi pojas... ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2006. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
..držim da si ti jedan od "zaslužnih"... i vidim da si vrlo ponosan na svoje zasluge


Ne, ja samo radim taj posao pet puta duže od tvog prijatelja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kontra
Post Postano: 17.02.2006. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebote, pa ti već znaš ne samo mene već i mog "prijatelja"!! vrlo je simpatično to što neki ljudi već unaprjed znaju sve, a ti si ,vidim,jedan od njih! no..nisam ja spomenuo nikakvog prijatelja već čovjeka koji je to rekao! drugo.. dali bi mi htio pojasniti koje i kakve su to zasluge te kako se one stiču! i treće... pogodile su te one moje opaske iz čega zaključujem da sam u pravu! a kao četvrto...hoćeš li dobiti mirovinu jer si zaslužan.. i na kraju šta si ti to i čime zaslužio!!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2006. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kontra je napisao/la (Pogledaj post): › jebote, pa ti već znaš ne samo mene već i mog "prijatelja"!! vrlo je simpatično to što neki ljudi već unaprjed znaju sve, a ti si ,vidim,jedan od njih! no..nisam ja spomenuo nikakvog prijatelja već čovjeka koji je to rekao! drugo.. dali bi mi htio pojasniti koje i kakve su to zasluge te kako se one stiču! i treće... pogodile su te one moje opaske iz čega zaključujem da sam u pravu! a kao četvrto...hoćeš li dobiti mirovinu jer si zaslužan.. i na kraju šta si ti to i čime zaslužio!!


Prvo: nigdje nisam spomenuo da te znam;
Drugo: znam jako dobro tko ti je ispričao to što si prenio glede njegovih primanja;
Treće: stvarno ne vidim da je mene išta pogodilo u tvojim riječima osim što pišeš gluposti o stvarima o kojima baš i nemaš previše pojma;
Četvrto: zasluge=iskustvo=razlika u kvaliteti=razlika u plaći (možda tamo gdje ti radiš to nije tako, ali...)
Peto: daj prvo pročitaj što drugi pišu, a prije odgovora uključi mozak...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kontra
Post Postano: 18.02.2006. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..koji "drugi"...koja "kvaliteta"...koje "iskustvo" ..i stvarno što ti znače "zasluge" u medijskom poslu? pa jedine zasluge koje se mogu steći na tom radiju su zasluge za podizanje standarda u BEZKIČMENJAŠTVU jer isključivo na taj način možeš ostati dovoljno dugo da bi stekao iskustvo i nakon toga "zaslužio" veću plaću. Drugo. te komunističko - hadezeovske fore tipa: "znam ja tko ti je ispričao ovo ili ono" su toliko znakovite za ljude opijene svojim ego-tripom da ja nemogu vjerovat da se itko još njima služi. No, ostaje činjenica da nisi demantirao iznos plaće što znači da je informacija točna.Kako onda možeš reći da govorim gluposti?
Osim toga radno iskustvo se svugdje plaća, a ne samo tamo gdje ti radiš ma gdje god to bilo

Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2006. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kontra je napisao/la (Pogledaj post): › ..koji "drugi"...koja "kvaliteta"...koje "iskustvo" ..i stvarno što ti znače "zasluge" u medijskom poslu? pa jedine zasluge koje se mogu steći na tom radiju su zasluge za podizanje standarda u BEZKIČMENJAŠTVU jer isključivo na taj način možeš ostati dovoljno dugo da bi stekao iskustvo i nakon toga "zaslužio" veću plaću. Drugo. te komunističko - hadezeovske fore tipa: "znam ja tko ti je ispričao ovo ili ono" su toliko znakovite za ljude opijene svojim ego-tripom da ja nemogu vjerovat da se itko još njima služi. No, ostaje činjenica da nisi demantirao iznos plaće što znači da je informacija točna.Kako onda možeš reći da govorim gluposti?
Osim toga radno iskustvo se svugdje plaća, a ne samo tamo gdje ti radiš ma gdje god to bilo

Ako nisi shvatio, ja radim na tom radiju, a, izbjegavajući, kako ti kažeš, hadezeovsko-komunističku retoriku, znam tko ti je pričao jer osim njega od muških još samo ja radim one-man na tom radiju. Što se plaće tiče, plaćen sam osjetno bolje od njega, a glede beskičmenjaštva i uvlačenja, želim tebi da se u životu na takav način uvlačiš šefovima i napreduješ, jer ćeš onda shvatiti što znači zaslužiti plaću i status. Rolling Eyes

S obzirom na tvoju netolerantnost i neciviliziranost moram ti reći kako je, što se mene tiče, ovo EOD... Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2006. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Kontra, preporučujem da se ulogiraš i civilizirano raspravljaš. Nitko ti ne brani imati kritički stav i raspravljati u skladu sa svojim nickom, ali pljuvanje radi pljuvanja neće proći.

Svi smo tu na ovaj ili onaj način, da bi ovaj Grad imao ono najviše vrijedno, a to je informacija, pohvala ili kritički osvrt. Ako imaš kakve argumente, slobodno ih reci i potkrijepi primjereno svoje tvrdnje, jer rekla-kazala je na klimavim nogama.

Nadasve lijepo molim da kao i svi mi poštuješ pravilo: "Don't be evil!"

Što se tiče radio postaja u Osijeku (i svega ostalog), u svakom žitu ima kukolja...Iskreno mislim (da sam ja nekakav moćnik), pokupila bi sa svakog radija po dva čovjeka (simbolično govorim) jer od hrpe ljudi koja obično tamo radi uvijek ima boljih i lošijih pa napravila neki full dobar radio.

S obzirom da je to nemoguće, stvari će ostati kako jest, vrsni će nakon par godina pobjeći van iz Osijeka, dobri će se utapati u prosjek, prosječni će neodgovorno fušariti i radio ...svira...

Na kraju, tako je to u cijeloj državi, u svim firmama i što onda očekivati - dok se svi skupa ne trgnemo i napravimo je - promjene neće biti.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2006. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Što se tiče radio postaja u Osijeku (i svega ostalog), u svakom žitu ima kukolja...Iskreno mislim (da sam ja nekakav moćnik), pokupila bi sa svakog radija po dva čovjeka (simbolično govorim) jer od hrpe ljudi koja obično tamo radi uvijek ima boljih i lošijih pa napravila neki full dobar radio.

S obzirom da je to nemoguće, stvari će ostati kako jest, vrsni će nakon par godina pobjeći van iz Osijeka, dobri će se utapati u prosjek, prosječni će neodgovorno fušariti i radio ...svira...


Apsolutno se slažem s tobom... Usput, jesi ti bila jučer u Centralu...? Ja baš i nisam puno zapitkivao ljude za imena, pa... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2006. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije bilo cokolade, pa se nisam zadrzavala....a brate i clanarina vam je visoooooka....ko Lions club i takvi...;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: