Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imate li samopouzdanja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2006. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › ma zivot je kurva! pucao ti od samopouzdanja ili ne, nesto ili netko ce te vec sjebat!

ma pametno moje Wink
Very Happy

_________________
...i zao glas za mnom stize
i brdo olajavanja
za dobrim konjem prasina se dize
jos jedna cigareta pre spavanja..

ps ja nisam umisljena
ja sam savrsena
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luigy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2006. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slazem se zivot jest kurva, ali nesto je svi vole da ju natezu!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2006. 15:17 
Naslov:  Re: Imate li samopouzdanja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Bravo Bravo Bravo

_________________
Lako je kad te netko ni ne zavoli,tad samo tamna strana srca zaboli. Tesko je kad za nekog jedinog i svog postanes zrnce soli,tesko je kad tvoj netko prestane da te voli...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2006. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Self-belief is when you don't give a f**k what anyone else thinks.


Zadnja promjena: fatcat; 16.02.2006. 9:07; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2006. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne da ne mariš što drugi misle (o tebi), nego ti nije toliko važno da bi zbog toga mijenjao stav ili ponašanje (rijetko tko, osim u sitcomovima i romantičnim komedijama, je toliko nesiguran u sebe da bi to učinio, ipak!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2006. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, ne znam, ponekad sam plahovita, ponekad prodorna. Kako kad. I ovdje i u real life.
Najviše samopouzdanja imam kad me netko voli, kad sam zadovoljna.
Srozam se kad se nakupe problemi, s više strana, kako to već u životu biva - dolaze u nizu, nikad zasebno.
Ipak, mislim da imam jednu iznimno pozitivnu karakteristiku. Ne paničarim, ne odustajem. Kad mi se pojavi problem (neki se sjećaju, prije nekih dva mjeseca pisala sam kako ću ostati bez posla) potpuno sam hladna, idem ga rješavati. I učinim sve što mogu da dođem do pozitivnog rješenja. E, ako nakon toga baš jako želim, onda mogu i paničariti, rascmoljiti se i slično.

Btw, Gemi, u Osijeku nikad nisam sama popila kavu negdje. Nije mi bad ući u kafić ako nekog čekam, sjesti i naručiti, ali otići sama na kavu u Osijeku - nikad. To prakticiram ako sam negdje na putu, tada mi nije problem. I tad mi je čak i ugodno. Čudno.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2006. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....recimo ja nisam paničar no problem se pojavi kada nešto ne uspijem iz prve, poludim odmah odustajem do tog dotičnog problema. Najgore mi je na ispitima, ako neprođem od prve ispit vjerojatno neću niti od druge. Još gora je stvar kada padneš ispia a znaš da si nekog kurtza radio, ali vjerojatno ne dobro i ne dovoljno. Što znaći da sve moraš ponovo Evil or Very Mad mrzim tu riječ ponovno . Toliko me zna naživcirati pad na ispitu da uopće nemam volje učiti za drugi rok.... Mad
No dobr stvar je u tome što kada prođem ispit budem super raspoložen i znam da se isplati učiti jel ulaganje u znanje i stjecanje nekih vještina kroz obrazovanje dugoročno je najisplativija investicija Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 17:16 
Naslov: Question Re: Imate li samopouzdanja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Zbog niske razine samopouzdanja ljudi najčešće 'sabotiraju' dobre stvari u životu. Čak i kad im se sreća smiješi, oni je ne znaju prihvatiti.

Istina, nažalost tako je bilo s dečkom s kojom sam bila tada u vezi...kako je on kasnije rekao sve je u vezi bilo predobro da bi bilo istinito i stalno sam bio na oprezu, čekao sam da se nešto loše dogodi ... naravno ništa se loše nije dogodilo, a to iščekivanje lošeg (zbog prijašnjeg lošeg iskustva) na kraju je okončano prekidom...
žalosno je da će takva osoba iz toga oklopa jako teško izaći, a možda i nikada neće...

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Varijante su beskonačne. No ima i onih koji se naoko doimaju zadovoljnima i samouvjerenima, pa čak ipresamouvjerenima, ali kad ostanu sami, skidaju masku (veseljaka, mudrijaša, brbljavca) i tada su sasvim drukčiji.
(Iz pera Tatjane Divjak)

I ovo je istina..moja prijateljica je upravo ovakva..i to sam samo jednom uspjela vidjeti kada je odsjela kod mene na 10-ak dana..
još bi nadodala da su takve osobe jako jako tužne i usamljene, imaju jako puno crnih misli koje izlaskom na ulicu stavljaju pod krevet, odrađujući još jedan dan savršene glume...



Mislim da nema osobe koja u životu nije imala manjka samopouzdanja..od djetinjstva, preko adolescencije, pa na dalje...bitno je samo da taj manjak samopouzdanja ne prelazi u iskompleksiranost....ili još gore, da razno raznim nickovima ili igricama poput Second Life ( bez obzira na njihov velik broj godina ) ne stvaraju svoj savršeni svijet u kojem će naći zaklon od svih utjecaja i "napada" stvarnosti i RL-a...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.09.2008. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam i previše samopouzdanja, ne valja to xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ja mislim da ne možeš imati previše samopouzdanja... To bi onda značilo da je imati samopouzdanja nešto negativno, dok je to (meni osobno) samo pozitivna stvar.. Mislim da je bitno biti svjestan svojih kvaliteta.
Ja mislim da imam dovoljno samopouzdanja. Iako ga mnogi, s vremena na vrijeme, pokušavaju narušiti. Al ne dam se ja Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 8:47 
Naslov:  Re: Imate li samopouzdanja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam ga jako puno, ali sam iscrpljena cjeloupnom situacijom i poslom gdje moje kvalitete ne dolaze do izražaja i svaki dan sve više otupljujem.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Ja prodajem samopouzdanje...1h razgovora 100 kn.
Nakon razgovora sa mnom samopouzdanje će vam jako porasti.


Laughing

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...o, da....ponekad i previshe, pa ne ispadne dobro...Smile...i nitko mi ga ne može srušiti...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 11:36 
Naslov:  Re: Imate li samopouzdanja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razz Razz Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2008. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
čini mi se kako ga mnogi na forumu imaju puno više nego u riil lajf.. pitam se pitam, jesu li svi jednako hrabri reći svoje mišljenje i ljudima u lice? Wink
Bravo, pun pogodak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: