Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Daj5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 15:33 
Naslov: Question Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo sam ispala iz štosa, unazad 13 godina nisam uopće izlazila u Osijeku, a čitajući vaše postove shvatila sam da ima mjesta ili gdje se slušaju cajke ili ona druga koja muku muče s preživljavanjem.......ova prva me uopće ne zanimaju i da dolaze fosili poput mene, znači, molila bih ako netko zna ili je čuo za okupljalište starih rokera, bikera i slične populacije da me uputi.........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.11.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izlaze ? oni izlaze ? ne bi reko ... al ajde Very Happy

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

punk urac je napisao/la (Pogledaj post): › izlaze ? oni izlaze ? ne bi reko ... al ajde Very Happy


da
izlaze
čovjek ne hoda sa štapom kad prijeđe 30tu
niti umire kad prijeđe 40

@Daj5, činjenica je da izlaze manje i obično budu pomiješani sa vršnjacima svoje djece, ali, nađe se...moji prijatelji preko 40 dođu u Amsterdam i Voodoo, po koncertima i tako...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svinjor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uglavnom nigdje,bar što se tiče noćnih klubova. Smile
A i kada bi izlazili svi bi ih gledali čudno.

_________________
Vamos Atleti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Daj5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u Voodoo sam izlazila davnih godina, još je uvijek u Sunčanoj ili se varam?
Amsterdam ne znam gdje je

(izlaze ? oni izlaze ? ne bi reko ... al ajde Very Happy)
nisam mislila na svakodnevno izlaženje kao što to rade mladi, nego samo povremeno....pa kad izađem da se baš ne osjećam kao da sam pala s Marsa

_________________
http://sites.google.com/site/artandmassageclub/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.11.2009. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

old bridge pub, siesta, hotel osijek, calilac, valentino, excalibur, magis, galerija, luna itd. itd. Smile ... imas koliko hoces mjesta na kojima se neces osjecati neugodno ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › old bridge pub, siesta, hotel osijek, calilac, valentino, excalibur, magis, galerija, luna itd. itd. Smile ... imas koliko hoces mjesta na kojima se neces osjecati neugodno ...


...grozan si, @Ingo, ponekad znaš?...nije poanta da se čovjek ne osjeća neugodno, jer je upola stariji od ostalih gostiju, nego da se opusti i dobro zabavi, baš kao što i vi mladi to dobro znate Twisted Evil ...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.11.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › old bridge pub, siesta, hotel osijek, calilac, valentino, excalibur, magis, galerija, luna itd. itd. Smile ... imas koliko hoces mjesta na kojima se neces osjecati neugodno ...


...grozan si, @Ingo, ponekad znaš?...nije poanta da se čovjek ne osjeća neugodno, jer je upola stariji od ostalih gostiju, nego da se opusti i dobro zabavi, baš kao što i vi mladi to dobro znate Twisted Evil ...


anakondice draga, hvala ti sto si me smjestila u 'mlade' ... iako je moja mladost odavno prosla.

sva ova mjesta koja sam nabrojao su 'old ppl friendly' ... i u svakom od njih se mozes ugodno osjecati i zabaviti ... pogotovo ako si jos u ugodnom drustvu.

Naravno, da mjesta poput Boe, Calipsa i Tufne vise ne postoje. Za takvom mladosti mozemo samo sa ceznjom sanjariti ... ali to vise nije ni zabava koju zelim i za koju imam energije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Daj5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e baš fino, jer tu vidim neka mjesta na koja sam prije izlazila, poput Valentina, Cadillaca...to je jedino ostalo, čini mi se, od poznate Beogradske ulice davnih dana....oni stariji će znati o čemu pričam......
nadam se da je i mjuza ostala ista, ekipa sigurno nije ista ali možda se nađe koji zalutali poput mene ;-))

_________________
http://sites.google.com/site/artandmassageclub/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2009. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi na prvo mjesto stavio old bridge pub i amsterdam u kojem ekipa nije opterećena apsolutno ničim. ipak, ja bi vam preporučio baranjska sela; turizam tamo u zadnje vrijeme strahovito jača, u svakom drugom restoranu/krčmi/konobi/whatever petkom i subotu nastupaju cigoši i bude fantastično. evo baš sam u petak bio kod josića u zmajevcu i oduševio se. ogroman prostor ali domaćinska atmosfera uz finu klopu, normalne cijene i dobru vinsku kartu (cuve crna čigra otkida). dovoljno je stoga da vas se skupi manja ekipa, malo napunite novčanike i zabava je zagarantirana.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Daj5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo, hvala na savjetu, ali imam kuću na selu tako da mi toga stvarno ne manjka, čak dapače, zaželila sam se malo urbanog skitaranja po zadimljenim čumezima...šalu na stranu, eto mene u četvrtak u Excaliburu na tattoo partiju, možda budem imala sreću pa dobijem bespla tattoo.......

_________________
http://sites.google.com/site/artandmassageclub/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.11.2009. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj5 je napisao/la: ›
Mladjo, hvala na savjetu, ali imam kuću na selu tako da mi toga stvarno ne manjka, čak dapače, zaželila sam se malo urbanog skitaranja po zadimljenim čumezima...šalu na stranu, eto mene u četvrtak u Excaliburu na tattoo partiju, možda budem imala sreću pa dobijem bespla tattoo.......

Onda odma i na Osijek 031 party u Bastion Smile

A za izlaženje pa neznam, kod muških preko 40 kad izlaze to je vjerojatno Oks i Kve pa hvataju curice od 14,15. Fight

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Daj5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2009. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poslije Excalibura u Matrix na party za Azil, tu moram popiti bar jednu cugu da doniram za male siročiće... i ja sam jednu kujicu udomila prije pola godine..... a i trebala bi do Mignona da vidim i čujem najboljeg drummera...... kud baš svi navalili na taj četvrtak!!!!

_________________
http://sites.google.com/site/artandmassageclub/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2009. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj5 je napisao/la (Pogledaj post): › poslije Excalibura u Matrix na party za Azil, tu moram popiti bar jednu cugu da doniram za male siročiće... i ja sam jednu kujicu udomila prije pola godine..... a i trebala bi do Mignona da vidim i čujem najboljeg drummera...... kud baš svi navalili na taj četvrtak!!!!


...eto, a onda još i kukash kako nemaš gdje van....tc-tc-tc...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Daj5
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2009. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma internet je majka, da je postojao u doba moje mladosti di bi mi bio kraj!!!!

_________________
http://sites.google.com/site/artandmassageclub/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: