Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Plasticna operacija i sve sto uz to ide...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2008. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plastika i estetika nisu jedno te isto(na zahvate se odnosi,naravno),tako da je pitanje u startu krivo postavljeno.nije jednako napraviti plastično-rekonstruktivnu operaciju nosa ili estetsku operaciju...ljudi to često ne razlikuju,no dobro:) na sebi ne bih ništa operirala. eventualno napraviti jedan dermal fillers za cca desetak godina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2008. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Vece ne mora biti bolje!
Kada vidim curu od 25 godina sa nekim nakaradnim objesuljama riga mi se. Znam, nije cura kriva, ali u takvim situacijama odobravam plasticariju i silikone i sta ja znam sve ne. Ljudima je lakse kada se dobro osjecaju u vlastitoj kozi
Kao i u slicajevima klempavih usesa i noseva kao kljunovi i rogovi, ali kada se ljudi izgube u operacijama i samo traze sta slijedece operirati to je definitvno bolest...


Slažem se s ovim, ljudi koji su zadovoljni svojim izgledom su opušteniji,komunikativniji,pozitivno zrače ali bez onog najbitnijeg sklada duše i zdravog razuma nema ni te vanjske ljepote...Nažalost u ovakvom materijalistički nastrojenom vremenu novi izgled se "kupuje" kao i novi auto,poznat mi je slučaj par osoba koje su podigle krediti za nove grudi i to će naravno bogati roditelji otplaćivati na rate godinama...Nemam ništa protiv estetike ako je netko zaista dugo godina nesretan i frustriran svojim kompleksom,suptilnim zahvatom malo tko će primjetiti da se nešto radilo osim da osoba izgleda bolje, ali da baš svaka peta cura/žena ima devijaciju septuma pa eto baš mora pod nož (i to par puta) postaje već presmiješno ako ne i žalosno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2008. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz nekakve težnje za savršenim ( čitaj hira ) - nikad.. samo ako bi mi to zdravstveno stvaralo probleme, kao recimo lijeva nosnica na koju sve teže dišem od prijeloma nosa na košarci.. dok god ne dišem na usta, nož ne dolazi u obzir osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: