Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



H1N1 prijevara - hitno upozorenje za javnost!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Ukoliko dođe do obveznog cijepljenja cijepit ću se s službeno neprovjerenim cijepivom

Da
3%
 3%  [ 1 ]
Ne
96%
 96%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 31


Autor Poruka
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 1:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jutros sam se probudio i primjetio da sam odlakavio oko trbuha... tijekom dana sam par puta zaroktao, a jednom sam totalno izvan svoje volje ostavio izmet uz plot na dnu bašće... jel to mene hvata svinjska gripa ili sam samo kreten po prirodi? Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U prvi post namjerno nisam uvrstio brojne druge činjenice u nadi da će se još netko od vas (informiran) uključiti te postati kako bi ljudi uvidjeli veličinu ovog problema. Češka i Poljska su službeno odbili kupovinu cjepiva koje nisu provjereni i čiji proizvođaći ne žele odgovarati za posljedice. Smatram da je ova tema ozbiljna te POZIVAM sve novinare i naše sugrađane da se uključe... Pozivam i redakciju031 da provjeri istinitost ovih upozorenja koje nam šalju medicinski stručnjaci, političari i sasvim obični ljudi diljem svijeta. Osijek031 mnogi smatraju vjerodostojnim medijem pa stoga ljudi koji prate ovaj portal imaju pravo znati istinu i vaše mišljenje.


Zadnja promjena: smrad; 12.11.2009. 14:12; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2009. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smrad je napisao/la: ›
U prvi post namjerno nisam uvrstio brojne druge činjenice u nadi da će se još netko od vas (informiran) uključiti te postati kako bi ljudi uvidjeli veličinu ovog problema. Češka i Poljska su službeno odbili kupovinu cjepiva koje nisu provjereni (Baxter) i čiji proizvođaći ne žele odgovarati za posljedice. Smatram da je ova tema ozbiljna te POZIVAM sve novinare i naše sugrađane da se uključe... Pozivam i redakciju031 da provjeri istinitost ovih upozorenja koje nam šalju medicinski stručnjaci, političari i sasvim obični ljudi diljem svijeta. Osijek031 mnogi smatraju vjerodostojnim medijem pa stoga ljudi koji prate ovaj portal imaju pravo znati istinu i vaše mišljenje.


Naravno, netko će ozbiljno shvatiti lika pod nickom 'smrad' koji je svoje znanje o svinjskoj gripi ispekao na youtube-u i misli da je Tamiflu cjepivo.
Hau jes nou! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poll nije dobar. "Tamiflu" nije cjepivo već lijek, cjepivo se zove "Focetria", tako da i niste baš toliko dobro informirani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bastro je napisao/la (Pogledaj post): › Poll nije dobar. "Tamiflu" nije cjepivo već lijek, cjepivo se zove "Focetria", tako da i niste baš toliko dobro informirani.


pa zato i kažem, trebali bi se uključit oni koji jesu bolje informirani... Ali gdje su?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2009. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bastro je napisao/la (Pogledaj post): › Poll nije dobar. "Tamiflu" nije cjepivo već lijek, cjepivo se zove "Focetria", tako da i niste baš toliko dobro informirani.


pa zato i kažem, trebali bi se uključit oni koji jesu bolje informirani... Ali gdje su?


...pitaj Milinovića, on zna sve o tome...a ja osobno mislim da je cijela priča medijski napuhana i samo bezveze stvara paniku.....uostalom, ionak će se ići cijepiti samo bakice i djedice, jer oni imaju vremena....ostali koji imalo prate priču, znaju za moguće posljedice i pretpostavljam da neće ići na cijepljenje...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 14:17 
Naslov:  Re: H1N1 prijevara - hitno upozorenje za javnost!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Serbia Declares Swine Flu Epidemic - www.theflucase.com


"Serbia will be one of the first countries in Europe outside the EU to start a new vaccination against influenza, which is supposed to begin in the first half of December, the minister said. About 17 European countries have already started vaccination while another eight have announced they will do it from November."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da, i ne kužim?...kud svi turci, tud i mali mujo?....znači, ako je u EU propisano da svi moraju jesti govna u 07,30 ujutro za doručak, jer je on najvažniji obrok dana, onda i mi hrvati moramo početi s tim, ako želimo biti članica?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...da, i ne kužim?...kud svi turci, tud i mali mujo?....znači, ako je u EU propisano da svi moraju jesti govna u 07,30 ujutro za doručak, jer je on najvažniji obrok dana, onda i mi hrvati moramo početi s tim, ako želimo biti članica?


upravo tako.. kod nas stižu cjepiva oko nove godine...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2009. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ukratko:

Činjenica je da h1n1 virus (virus svinjske gripe) postoji i da je od njega umrlo troje ljudi u Hrvatskoj do sada. U Osječko-baranjskoj županiji u dvije je osobe labaratorijskii dokazano da ima svinjsku gripu, preko trideset imaju simptome. No, svinjska gripa nije puno drugačija od bilo koje druge gripe. U prošlom stoljeću biilo je četiri različita oblika gripe, u ovom, do sada su nastala dva nova oblika.
Od svinjske gripe se u svijetu umire jednako i u istom broju kao i od bilo koje druge gripe. Najugroženija skupina je imunokompromitirajuća skupina ljudi, dakle ljudi sa slabim imunitetom, te djeca. Cjepivo za sezonsku gripu, ne spriječava h1n1, ali se može cijepiti i protiv jedne i protiv druge gripe.

Razloga za redove u Domu zdravlja nema, jer se protiv svinjske gripe može boriti kao i protiv bilo koje druge. Čaj, limun, vitamini, jačanje imuniteta, a pandemija (širi krug ljudi zahvaćen virusom) još nije, nadamo se ni neće biti, proglašena, već, za sada, mjere predostrožnosti, što znači zabrana posjeta u bolnicama, povećan oprez itd.

Lijek "Tamiflu", je dostupan u ljekarnama, cjepivo "Focetria" stiže u prosincu. Jedna doza cjepiva stoji 55 kuna (isto kao i cjepiva za sezonsku gripu) a cijepi se u dva navrata. Obavezno će se cijepiti imunokompromitirajuće osobe i osobe zaposlene u zdravstvenim ustanovama. Ostali po potrebi ili želji. Za sezonsku gripu cjepljenje u Domu zdravlja je počelo prošli ponedjeljak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2009. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle od apotekara MIlinovića sin ima blaži oblik H1N1, a on se cijepi (navodno) protiv obične gripe

apotekar Milinović je rekao da je on otišao u saunu, preznoio se itd. naime apotekar Milinović kaže da virus ne može preživjeti temp. višu od 40 stupnjeva (ako sam dobro pohvatala sinoćne vijesti)
ja kažem da se temperatura može dići i seks*m, dakle ja vam svima govorim da se J*BETE i ovako i sa tim virusom

de muka mi je više
sa svih strana pij ovo, jedi ono ... zbljuv... danas stojim u redu u trgovini i trgovkinja daje savjet kolegici da jede suhih šljiva jer je vidjela na te veju da je jedan doktor rekao da su suhe šljive super ful pune nekih vitmaina koji .. bla bla ser ser ...
od šljiva bi jeidno šljivovaču, i to onu koja žari u želucu, điiiizssss, već ju osjetim


p.s. jel' postoji neka odredba da me mogu prisiliti da se cijepim?
npr. znam da policajci u Srbiji )kod njih je cjepljenne obavezno, tipa kao npr. medicinsko osoblje) koji odibju primiti cjepivo moraju potpisati neki formular i tak' te šeme...

e da i jel' ovo samo meni sliči na Wellesov "Rat svjetova" i širenje panike

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nemam zdravstvenu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.11.2009. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil or Very Mad imao si pravo !!!! Shocked


Cjepivo je dio plana za unistenje čovječanstva - čipirat će nas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: › Evil or Very Mad imao si pravo !!!! Shocked

Cjepivo je dio plana za unistenje čovječanstva - čipirat će nas


Mudar pop osijek031.com smile

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.11.2009. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Direktor istraživačkog instituta Cannabis Science Inc. iz San Francisca koji se bavi znanstvenim istraživanjem učinaka marihuane, dr. Robert J. Melamede, tvrdi kako se ekstrakt marihuane može koristiti kao lijek za neke od najtežih bolesti koje čovječanstvo poznaje - infektivne poput svinjske gripe i side, autoimune kao što su ALS (Lou Gehrigova bolest), multipla skleroza, artritis i dijabetes, neurološke poput Alzheimerove bolesti i moždanog udara, ali i za liječenje brojnih vrsta raka. Pogledajte video.


ZaMirZINE 12.11.2009

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: