Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



H1N1 prijevara - hitno upozorenje za javnost!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Ukoliko dođe do obveznog cijepljenja cijepit ću se s službeno neprovjerenim cijepivom

Da
3%
 3%  [ 1 ]
Ne
96%
 96%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 31


Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
godišnje od obične gripe umre preko 40 000 ljudi, od svinjske u godini dana (app) nije umrlo ni 2000 u cijelom svijetu. po meni ta svinjska gripa je bezazlenija od obične.
U tom i je poanta a proglasili su alarmantno stanje i ljudima u panici preostaje jedino da se cijepe...


ne ne ne vidiš to si krivo shvatio. BUDALAMA/MALOUMNICIMA/HIPOHONDRIMA preostaje jedino da se cijepe. tko će se normalan otić cijepit ako nema 65+ godina ili ako nije ozbiljan patološki u mozak slučaj

Mladjo je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › godišnje od obične gripe umre preko 40 000 ljudi, od svinjske u godini dana (app) nije umrlo ni 2000 u cijelom svijetu. po meni ta svinjska gripa je bezazlenija od obične.
samo u jamerici umre 40 000 milja. nego di si ti jel ti bila curka. ja bio do žikija krečit cijeli dan


a ionak se cijeli svijet vrti oko amerike tak da to možemo uzet kao neku polazišnu točku. nije bila curka ja gledo neke debilne filmove na kompu (poruka svima : nikako gledat GI JOE rise of cobra, al nikako)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U stvarnosti se pokazalo kako su ljudi ( trudnice i djeca) masovno pohrlili na dobrovoljno cijepljenje... (SAD)

_________________
http://1smrad.deviantart.com/gallery/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i svuda je u zagradi SAD. što nam to govori ? ono što svi već znamo. da su ameri gomila poluretardiranih i potpuno retardiranih imbecila koji se uz činjenicu da se boje svoje sjene, boje i sjene svoje sjene. ja sam lijepo reko prije par godina. ameriku kao takvu treba zatrt i poravnat bagerima jer iz nje nije ništa dobro izašlo. leglo imbecila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:22 
Naslov:  Re: H1N1 prijevara - hitno upozorenje za javnost!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a evo i službena objava
kako ova vrsta gripe
nije nimalo opasnija od obićne.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › i svuda je u zagradi SAD. što nam to govori ? ono što svi već znamo. da su ameri gomila poluretardiranih i potpuno retardiranih imbecila koji se uz činjenicu da se boje svoje sjene, boje i sjene svoje sjene. ja sam lijepo reko prije par godina. ameriku kao takvu treba zatrt i poravnat bagerima jer iz nje nije ništa dobro izašlo. leglo imbecila.
HAHAHA brao, ok ali nemoš reć da su svi debili. Stvar je u tome što mi ližemo dupe EU koja ce uskoro objavit obvezno cijepljenje svih.

Pogledaj BHT teletext 118 pa ćeš vidit kad planiraju počet cijepljenje u bosni oko 12 mj. ili 1. sljedeće godine.... Zbog 100tinjak slučajeva ... zanimljivo jel...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za Australiju je pripremljeno već 25 milijuna cijepiva... Fala bogu pa nam ministar nije tak dobro organiziran ima samo za pobit petinu populacije hrvatske.... Nadajmo se da će Osijek zaboravit kao i inaće pa do nas neće doći pošiljke cjepiva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa najzanimljivije od svega mi je činjenica da je lik, koji je ukazao na malverzacije vezane za nabavu cjepiva u RH, ujedno i priznati i vrhunski stručnjak, automatski dobio otkaz i izopćen je iz zajednice ko da ima vlažnu gubu. to mene brine, što neko obrće novce na idijotima.

što se tiče EU, ako bude referenduma ja zaokružujem NE za EU, koji će nam to kurac. da nas bolje jebu u dupe švabe, englezi i kojekaki ostali kretenoidi.

a što se tiče amera, istina, nisu svi debili, al brate 95% njih JESU !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
pa najzanimljivije od svega mi je činjenica da je lik, koji je ukazao na malverzacije vezane za nabavu cjepiva u RH, ujedno i priznati i vrhunski stručnjak, automatski dobio otkaz i izopćen je iz zajednice ko da ima vlažnu gubu. to mene brine, što neko obrće novce na idijotima.

što se tiče EU, ako bude referenduma ja zaokružujem NE za EU, koji će nam to kurac. da nas bolje jebu u dupe švabe, englezi i kojekaki ostali kretenoidi.

a što se tiče amera, istina, nisu svi debili, al brate 95% njih JESU !!!
Svakako, NE za EU ...

javno.com - WHO 'ČISTI' PLANETU
Kaznena prijava zbog zavjere protiv čovječanstva
Austrijska novinarka tvrdi: Svinjska gripa je napravljena kako bi se cjepivom prorijedilo populaciju planete i ostvarila globalna kontrola!

_________________
http://1smrad.deviantart.com/gallery/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 1:13 
Naslov:  Re: H1N1 prijevara - hitno upozorenje za javnost!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i eto kad nemože gore pojave se još Slovenci

http://www.infiniteunknown.net/2009/03/06/baxter-product-contaminated-with-live-h5n1-avian-flu-virus/

The contaminated product, a mix of H3N2 seasonal flu viruses and unlabelled H5N1 viruses, was supplied to an Austrian research company. The Austrian firm, Avir Green Hills Biotechnology, then sent portions of it to sub-contractors in the Czech Republic, Slovenia and Germany.

The contamination incident, which is being investigated by the four European countries, came to light when the subcontractor in the Czech Republic inoculated ferrets with the product and they died. Ferrets shouldn’t die from exposure to human H3N2 flu viruses.


ili ti na google hrvatskom:

Kontaminirani proizvod, mješavinu sezonskih virusa gripe H3N2 i H5N1, bio isporučen za austrijske kompanije za istraživanje. Austrijska tvrtka, Avir Green Hills Biotehnologija, zatim poslao dijelove da se kooperantima u Češkoj Republici, Sloveniji i Njemačkoj.

Incident onečišćenja, koji se istražuje od četiriju europskih zemalja, došao je na vidjelo kad su kod podizvođača u Češkoj Republici izložili pokusne lisice a one umrle. Lasica ne bi trebala umrijeti od izlaganja ljudskom gripom H3N2 virusa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 1:22 
Naslov:  Re: H1N1 prijevara - hitno upozorenje za javnost!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 1:44 
Naslov:  Re: H1N1 prijevara - hitno upozorenje za javnost!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.11.2009. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

godišnje od gripe, sezonske, umre na svijetu između 450 000- 500 000 ljudi....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I? Novine se prodaju nenormalno. Iskoristeni bandwidth nekih nasih news portala skocio je za skoro 50%. Proizvodjaci ljekova, bolnickih aparata, novinari, izdavaci, odvjetnici, blogeri, opozicija, portali, datacentri, ISP-ovi (the list goes on) zadovoljno trljaju dlanove na politicke afere i medijske mas-histerije.
Jebiga,za neke gripa znaci dodatnu zaradu u teskim vremenima...
Isti su jednako zahvalni i ovakvim panicnim izljevima kontra-panike.
Ja sam u /ignore modu sto se toga tice...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › idemo otvorit na fejsbaću grupu podrške bijelom luku osijek031.com smile

jesi se učlanio u grupu LIZANJE UTIČNICE
najbolja do sada

lijek protiv svinjske i ptičje, lijek portiv HPV-a
sve to smatram teškim smećem. ako iole istražuješ po netu dobiješ uvid kakva su to sranja. ne može meni nitko tvrditi da se prirodnim putem mogu smiksati svinjska-ptičja-ljudska gripa

osim toga pandemija

u hrv su umrle 2 osobe
1 je bila stara i neke bolesti vitalnih organa osijek031.com smile, a druga je bila trogodišnje dijete izmučeno akutnom leukemijom

sva ta cjepiva su sranja kojima govna željna još više novaca pokušavaju zgrnuti bogatsvo

koliko ljudi umre od obične gripe na godinu, a koliko je do sada umrlo od svinjske?

prije mejsec, mjesec i pol dana sam čitala članak na dnevnik.hr, koji nažalost nisam spremila, govorio je o novinarki koja je otkrila da je baxter namjerno u cjepivo protiv obične gripe stavio virus svinjske. pravdali su se ljudskom pogreškom itd. . s time da su novinarki prijetili smrću

a što se tiče cijepljenja, nema šanse da me natjeraju
cijepit ću ja njih krampom

hvala Smile

najbolja je domaća slavonska medicina-rakija, liječi dušu i dezinficira grlo, a znamo da h1n1 ulazi u tijelo preko grla i nosnica Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer nam se drugar Milinović cijepio ... ali s čime... kao s cjepivom protiv gripe i to obične.. čisto sumnjam da mu nisu dali koktel vitamina

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: