Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Utrka predsjedničkih kandidata [izbori 2009/2010.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2010. 21:16 
Naslov:  Re: Utrka predsjedničkih kandidata [izbori 2009/2010.]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pismo Djedu Mrazu nepoznatog predsjedničkog kandidata

Jedva sam dočekao Novu godinu da ti opet pišem jer ti uvijek ispunjavaš moje želje. Ponosan sam na tebe jer u tebi vidim vjernog prijatelja u dalekoj Laponiji gdje ne dopire naša izvršna, a kamo li sudska i zakonodavna vlast koja ne dobacuje ni do ovdje . Dragi moj djedice, tijekom čitave godine sam bio dobar i tako opet zaslužio poklon. Slušao sam sve kumove i ostale uglednike tako da sam uspješno priveo kraju privatizaciju. Ovu veliku narodnu brigu sam preuzeo na moja nejaka pleća i završetak me je obradovao jednako kao tvoj poklon. Uspio sam i državu lijepo da uredim, po modelu organiziranog kriminala, tako da je sada efikasnija. I sam znaš da ne volim nered pa se sada mnogo lakše snalazim. Predizborno prodavanje magle može ugroziti meteorološke prilike tijekom novogodišnje večeri pa nismo sigurni da će pasti dovoljno snijega za tvoje sanke. Zato ću poslati moj avion po tebe, da mi se ne mučiš, jer sada kada nema magle aerodromi su nam stalno otvoreni. Uostalom, kupio sam ti i motorne sanjke da mi se ne mučiš sa sobovima, pa ti odluči što više voliš.
Automobilčić koji si mi donio prošle Nove godine sam poklonio koalicijskom partneru da bi podržao jedan zakon vezan za privatizaciju ali mi je kum odmah kupio drugi; veći i skuplji. Mogu ti reći da mi ovakvi pokloni više ne pružaju zadovoljstvo kao nekada kada su bili preskupi. Sada je drugo vrijeme sve je mnogo jeftinije i dostupnije snalažljivom čovjeku.
Dragi Djede Mraze, sve prohtjeve danas si mogu priuštiti ali te molim da mi iz daleke Laponije doneseš pobjedu na izborima jer mi samo ona nedostaje da bih mogao riješiti sve probleme djelića mog nesretnog naroda. Ja sam već prikupio značajne donacije za novu štalu za sobove i malo prostraniju kuću. Samo dođi da ti ih uručimo, ali ne zaboravi ponijeti onu pobjedu.

Tvoj predsjednički kandidat


Nažalost podatke o autoru ovog pisma nemam stoga mu se unaprijed ispričavama ako sam povrijedio njegova autorska ili neka druga prava !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2010. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Hmmm... kroz cijelu kampanju se provlaci teza kako je Ivo Josipovic bio, ni manje ni vise, nego desna ruka Carle del Ponte, kako je upravo on "izrucio nase generale", kako je on ovo ili ono...

A, gle... ti isti generali ga izravno i nedvosmisleno podrzavaju... Tko tu laze, podmece teze, tko je ljigava nistarija?!

http://www.domovinskirat.hr/content/view/14721/1543/

Evo, može biti da su ljudi iz te udruge "ljigave ništarije"...

EDIT: pošto mi vrag ne da mira (a i ne volim kad me netko vrijeđa po forumima), našao sam ujedno i ovaj demantij: http://www.domovinskirat.hr/images/stories/novosti/2009/2009_12_31_petar11.jpg
Također, vidim i da se ime generala Blaškića uklonilo s toga popisa podrške Josipoviću... (najbolje bi očito bilo da Josipović postavi listu svih branitelja pa nek oni onda poslije šalju demantije tko se ne slaže s time Rolling Eyes )
Isto tako, na tome popisu su i Ante Kotromanović, Branko Borković i Fred Matić. Kotromanović je saborski zastupnik SDP-a, a za ostalu dvojicu sam negdje načuo (dakle, nisam siguran) da su u SDP-ovom savjetu za branitelje pa naravno da će dati podršku Josipoviću, što drugo.

Ali sve u svemu, oke. Ne umanjujem potporu tih ljudi sa spiska. Neka podupiru koga hoće. Umirovljeni su i smiju se miješati u politiku, što ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.01.2010. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
http://www.domovinskirat.hr/content/view/14721/1543/
Evo, može biti da su ljudi iz te udruge "ljigave ništarije"...


pa josipović je rekao da ga podržavaju neke udruge i neki branitelji a ne svi..što si ti sad ovim dokazao?
btw kad si već tako teatralno uletio s ovim linkovima evo ti spust Laughing

Nova TV je danas u 17.sati (srijeda,30.12.09) javila da je Zbor braniteljskih udruga Domovinskog rata grada Zagreba donio odluku da u drugom krugu izbora za predsjednika RH podupre Milana Bandića. To je,naravno,legitimna odluka toga zbora.Međutim onako kako je odluka plasirana na TV može se jedino zaključiti da su zagrebački branitelji listom poduprli kandidaturu Milana Bandića što naprosto nije istina. Naime, u članstvu te udruge osnovane tek početkom 2008.godine od značajnih zagrebačkih borbenih postrojbi kao članovi se navode tek dvije udruge: veterana 2. gardijske brigade i 150. brigade .Ne znam jesu li i te dvije udruge pitale svoje članove koga će poduprijeti u drugom krugu predsjedničkih izbora,mada sumnjam da su se njihovi članovi tako promptno sastali da bi o tome odlučivali većinom glasova.Ali znam, kao predsjednik udruge Klub veterana 102. brigade HV Novi Zagreb koja nije član tog zbora, da mi o tome nismo niti namjeravamo raspravljati jer držimo da je glasovanje osobno pravo svakog pojedinca. Prema tome, barem što se tiče više od 6.000 branitelja koliko ih je u tijeku Domovinskog rata bilo u toj zagrebačkoj brigadi, nitko u njihovo ime ne može reći da će oni poduprijeti upravo Milana Bandića a isto tako niti da će poduprijeti Ivu Josipovića. Možda neće uopće doći na birališta.
Sve u svemu, opet je na djelu manipulacija s braniteljima. Ovaj puta od Zbora za čijeg predsjednika Ratka Drugovića-Kleka na njihovoj web stranici kad kliknete na:biografija dobijete odgovor: Stranica koju tražite ne postoji.



Citat: ›
EDIT: pošto mi vrag ne da mira (a i ne volim kad me netko vrijeđa po forumima), našao sam ujedno i ovaj demantij: http://www.domovinskirat.hr/images/stories/novosti/2009/2009_12_31_petar11.jpg
Također, vidim i da se ime generala Blaškića uklonilo s toga popisa podrške Josipoviću... (najbolje bi očito bilo da Josipović postavi listu svih branitelja


Evo ti lista + mali tekst Laughing

Mi, istaknuti branitelji u Domovinskome ratu iz cijele Hrvatske, ne želimo da predstavnici bilo kakvih udruga u naše ime daju potporu predsjedničkomu kandidatu Milanu Bandiću i tako pokušavaju stvoriti sliku kako je cijela braniteljska populacija uz njih.

Upravo suprotno od toga, u ratu smo se borili za Hrvatsku koja će biti poštena i pravedna, civilizirana i kulturna europska država i želimo da i njezin predsjednik bude takav. Zbog toga iznosimo svoj jasan stav da je Ivo Josipović kandidat kojega podupiremo i kojemu ćemo na izborima dati svoj glas.

Iznimno cijenimo stav Ive Josipovića o tome kako nepravdom smatra činjenicu da su istinskim herojima, koji su za Hrvatsku ginuli u rovovima, pridodani i oni koji ratišta nisu niti vidjeli. Podupiremo njegov zahtjev da se napokon objavi registar branitelja i njegovo obećanje da će postrojiti ratne brigade kako bi njihovi zapovjednici izvršili smotru i kako bi se napokon doznalo tko je to Hrvatsku branio s puškom u ruci, a tko u uredu. Podržavamo i Josipovićevo obećanje kako će predložiti da se u Hrvatskoj uvede novo odličje “Junak Domovinskoga rata”, koje će kao predsjednik Republike s ponosom dodijeliti onima koji su dali izniman doprinos obrani i oslobađanju zemlje.

S indignacijom odbacujemo sve laži o tome da je Ivo Josipović sudjelovao u pisanju optužnica Haškoga suda protiv hrvatskih generala. Upravo suprotno, Ivo Josipović je štitio interese Hrvatske države u Haagu, posebno braneći Hrvatsku u predmetu “sub poene”. Uz to, nekolicini je optuženih branitelja aktivno pomagao u pripremanju obrane. Bio je i pravni savjetnik u službi tadašnje hrvatske Vlade, a kao tajnik Hrvatskog odbora za pružanje pravne pomoći dao je nemjerljiv doprinos u obrani Republike Hrvatske. Nakon pada Vukovara u srpskim zatvorima bilo je oko 180 hrvatskih branitelja, među kojima je bila nekolicina njih osuđenih na smrt. Svi su oni oslobođeni u velikoj razmjeni uz pomoć Odbora za pravnu pomoć. Među spašenima bio je i jedini preživjeli s Ovčare koji je poslije bio ključni zaštićeni svjedok na suđenju „vukovarskoj trojci” pred Haškim sudom.

Ivo Josipović uvijek je zagovarao dosljednu primjenu prava i kažnjavanje svih zločina. Ivo Josipović uvijek je radio u interesu hrvatske države i znamo da će nastaviti tako i kao novi predsjednik Republike Hrvatske.


general Rahim Ademi

general Nojko Marinović, zapovjednik obrane Dubrovnika

brigadni general Ivica Obrovac, zapovjednik 5. gardijske brigade

brigadni general Veselko Gabričević, zapovjednik 163. brigade

brigadni general Josip Zvirotić, zapovjednik 3. gardijske brigade

stožerni brigadir Ante Kotromanović, zapovjednik 4. gardijske brigade

brigadir Branko Borković – Mladi Jastreb, zapovjednik obrane Vukovara

brigadir Fred Matić, vukovarski branitelj

brigadir Marijan Mužinić, zapovjednik 119. brigade

pukovnik Nikica Burić Samoborac, vukovarski branitelj

pukovnik Vlado Burić, zapovjednik bojne u 3. gardijskoj brigadi

pukovnik Duško Vidov, zapovjednik bojne

pukovnik Ivan Čulić-Ico, vukovarski branitelj

glavni policijski inspektor Željko Straka, zapovjednik voda specijalne policije

bojnik Tonči Pezelj, zapovjednik topničkog diviziona 126. brigade

general zbora Petar Stipetić

general zbora Antun Tus

general zbora Martin Špegelj



Citat: › Kotromanović je saborski zastupnik SDP-a, a za ostalu dvojicu sam negdje načuo (dakle, nisam siguran) da su u SDP-ovom savjetu za branitelje pa naravno da će dati podršku Josipoviću, što drugo.


ma normalno, a ta zg udruga sa 2 voda je podržala bandića zato što ga vole, sigurno ne zato što tu udrugu financira Rolling Eyes
al svaka ti čast, trudiš se, ideš od josipovića napravit većeg bedaka od bandića ali to je naprosto nemoguće Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › ma normalno, a ta zg udruga sa 2 voda je podržala bandića zato što ga vole, sigurno ne zato što tu udrugu financira Rolling Eyes
al svaka ti čast, trudiš se, ideš od josipovića napravit većeg bedaka od bandića ali to je naprosto nemoguće Laughing

Kristalno mi je jasno zašto je ta udruga poduprla Bandića, isto kao što sam napisao zašto mi je jasno da su onih par osoba s Josipovićevog spiska poduprli baš njega.
Sve je to politika što zorno pokazuju i primjeri da se pojedini branitelji sa tih lista javljaju sa demantijima (što apsolutno ne služi na čast ni Josipoviću, a ni Bandiću).
Samo hebiga, niti Index.hr, niti Jutarnji.hr (EPH) niti bilo koji drugi ljevičarski medij u Hrvatskoj nije prenio Blaškićev demantij (ili uklanjanje sa liste), ali važno da svagdje vrišti naslov: "Branitelji uz Josipovića" (što bi valjda trebalo značiti da su ga svi branitelji podprli), "Ademi, Blaškić, Kotromanović... podupiru Josipovića", "Generali podupiru Josipovića" itd. itd.
No to je sad već i druga tema zašto cca 90% medija otvoreno navija ja Josipovića, a s druge strane se svim silama trude oblatiti Bandića gdje ga sad ODJEDNOM predstavljaju kao kopača nosa i nepoznavatelja engleskog jezika. Čak su i sami sebi s aferama dosadili pa ni njih više ne spominju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2010. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo, index nije ljevičarski portal..
u zadnje vrijeme tuku po hdz-u i to s razlogom, da je sdp na vlasti trenutno tukli bi po njima.
Složit ću se da ponekyad pretjeraju, tj djeluju preradikalno ali generalno rade dobar posao.Otkrivaju afere i i tuku po akterima, znalo je tu bit i sdp-ovaca pa i sindikalnih čelnika...znači sve što se otkrije, ide na index.
Jutarnju je također kroz novine pokrenuo dosta afera, vjerojatno zato tvrdiš da su i oni ljevičari.

Što se tiče izbora, index otvoreno podržava josipovića i na to ima potpuno pravo.
Gle, tebi je toliko teško shvatit da postoje ljudi, poput mene, koji se ne žele pomiriti s činjenicom da bandić može postati predsjednik države?

Samo da se vratim na index, da smo u normalnoj zemlji taj portal bi bio slavljen zbog svog participiranja u otkrivanju afera i korumpiranih političara, pokretao bi ljude...a tu je zbog toga ljevičarski portal.
Toliko o svijesti naših ljudi, možemo mi u eu sutra kad mentalitetom nećemo do 2020.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Kao prvo, index nije ljevičarski portal..
u zadnje vrijeme tuku po hdz-u i to s razlogom, da je sdp na vlasti trenutno tukli bi po njima.
Složit ću se da ponekyad pretjeraju, tj djeluju preradikalno ali generalno rade dobar posao.Otkrivaju afere i i tuku po akterima, znalo je tu bit i sdp-ovaca pa i sindikalnih čelnika...znači sve što se otkrije, ide na index.
Jutarnju je također kroz novine pokrenuo dosta afera, vjerojatno zato tvrdiš da su i oni ljevičari.

Što se tiče izbora, index otvoreno podržava josipovića i na to ima potpuno pravo.
Gle, tebi je toliko teško shvatit da postoje ljudi, poput mene, koji se ne žele pomiriti s činjenicom da bandić može postati predsjednik države?

Samo da se vratim na index, da smo u normalnoj zemlji taj portal bi bio slavljen zbog svog participiranja u otkrivanju afera i korumpiranih političara, pokretao bi ljude...a tu je zbog toga ljevičarski portal.
Toliko o svijesti naših ljudi, možemo mi u eu sutra kad mentalitetom nećemo do 2020.

Gle, možemo o svemu lijepo raspravljati, ali kad mi kažeš da index.hr nije ljevičarski portal (ma ultraljevičarski), a također i jutarnji list, onda je svaka daljnja rasprava nepotrebna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2010. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naprotiv, danja rasprava je itekako potrebna..u njoj češ ti meni objasniti i argumentirano stati iza tvrdnje da je index ljevičarski portal.
dakle?

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
RKL je napisao/la: › Moje predvidjanje, ujedno i želja; nadam se da Bandić neće dobiti niti trećinu ukupnih Josipovićevih glasova.
Dobio je malo vise nego si predvidio...

1. prof.dr.sc. IVO JOSIPOVIĆ 640.019 32.44 %
2. MILAN BANDIĆ 292.779 14.84 %

Predsjednički izbori 2009. [prvi krug]: Privremeni službeni rezultati izbora za predsjednika RH

No, to ne znaci da ce se takav omjer zadrzati i u drugom krugu...


Naravno, znam te brojke, no to ne znači da se ne mogu nadati da će se ljudi još dodatno opametiti Smile


pretpostavljam da se to odnosi na onih 14% osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.01.2010. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti si brick stvarno ultramegacool... ok... ako si seljak..nema veze.. RH je liberalna zemlja.. vidiš..čak i Bandić ima građanska prava:-D
Sad su Index, EPH it ljevičari.. mislim... ok.. Glas K.( službeno glasilo mafije u RH) propagira prekrasni nauk... e,da... što kažeš na RVATA KATOLIKA bandića koji se razveo?? pa opet oženio? što je najgore..zbog stana... al nema veze..po kršćanskom nauku..on ne smije više u Crkvu nogomročit, ne smije na ispovijed..jer se razveo... ukratko... loš je neki vjernik... Al bitno da kleči pred al bozinjom...

e..muko moja..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2010. 18:22 
Naslov:  Re: Utrka predsjedničkih kandidata [izbori 2009/2010.]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ja željno iščekujem argumentaciju navoda za index Laughing
ima mi donekle veze sa strukom pa da više i taj misterij riješimo..
nije prvi koji je to izjavio, al se nadam da će biti prvi koji će argumentirati...do sad sam slušao samo "pa tako se priča" argumente Laughing

Napokon josipović odgovorio na napade, ali on za razliku od bandita ima i šta pričati

"Ali kada je već riječ o Komercijalnoj banci, moram reći da u njoj gospodin Bandić ima ogromne tragove i dugove, da je dozvolio da u njoj propadnu deseci milijuna kuna, samo 36 milijuna propalo je, čini mi se, u Plinari. To može učiniti samo potpuno nesposobni i neodgovorni gradonačelnik koji je Zagreb osiromašio za desetke milijuna kuna ne znajući što s tim novcem. Gospodin Bandić je započeo prljavu kampanju, on je uprljao sve do čega je došao pa želi uprljati i ovu kampanju. On želi sve uvaljati u blato, ono blato iz kojeg izlazi korupcija u ovom gradu, blato iz kojeg je izašla batina koja je udarila kolegu Rađenovića, blato koje je po glavama svih nas', optužuje Josipović te se pita kako Bandić može govoriti o moralu.

'Prekršio je sakrament braka da otkupi dva stana'

'On, koji se razveo, sveti sakrament braka je prekršio da bi jeftino otkupio dva društvena stana, a zakon dozvoljava samo jedan da se otkupi. On, koji je svom kumu namjestio poslove od milijardu kuna u posljednjih nekoliko godina, govori o moralu. To je kao da kradljivac automobila nekome insinuira da je krivo parkirao...To je slika Hrvatske kakvu nudi Milan Bandić, blato i prljavština', rekao je Josipović."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2010. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drugi krug predsjedničkih izbora biti će neka vrsta referenduma: za ili protiv. U finišu je ostalo to što je ostalo: dva kandidata s ljevice, s tim da je jedan ostao makar dosljedan, a drugi se na vrhuncu karijere izbezobrazio i procijenio (krivo) kako može na višu razinu tvrdeći kako nije stranački daljinski upravljač (mada je bio i gore od toga, jer ga je ta ista stranka uzdigla iz anonimnosti, obogatila i politički ustoličila). Ne sporim kako Bandić ima kvalitete operativca, ali one su potrebne na razini šefa zagrebačkog vodovoda. Ovdje je riječ o puno suptilnijoj roli koju on ne može odigrati sa svojom lošom naobrazbom, natucanjem stranih jezika i manirima neandertalca, a kad se tome doda i rep afera koje ga prate - opći dojam: zero-point. Barem za mjesto predsjednika jedne države. Ipak je to jedan fikus, pa prema tome - on mora biti reprezentativan.
S druge strane je Josipović, kojeg smatram puno boljim kandidatom iako ne pripada mom političkom diskursu. Ovaj put i desnica i ljevica moraju biti poštene i priznati da je bolje imati poštenog, pristojnog, obrazovanog i uljudnog ljevičara na čelu države (uz ovakav izbor koji je ostao u 2.krugu) nego figuru koja bi nas kompromitirala vani. Ja kao Hrvatica radije bih svijetu pokazala Josipovića. To mjesto znači upravo to: pokazivanje, bez obzira na njihove populističke navlakuše o gospodarstvu, borbi protiv korupcije i slično. Predsjednik nema ovlasti da bi u tim domenama išta učinio.
Moj kandidat iz 1.kruga nije prošao, pa sam sklona svoj glas ovako iskoristiti.
Jedino što mi se nije svidjelo u kampanji je ona suluda izjava kako će se Hrvatska zacrvenjeti, od koje sam se ja zacrvenila. Ali kad stavim na vagu 1 glupost naspram bezbroj gluposti njegovog protukandidata - opet prevagne Josipović. Uostalom, uvijek mogu i da ne izađem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Naprotiv, danja rasprava je itekako potrebna..u njoj češ ti meni objasniti i argumentirano stati iza tvrdnje da je index ljevičarski portal.
dakle?

Argument je da index.hr redovito čitam (usprkos tome što se nikako ne slažem s njima i što ih upravo svojim klikanje na neki način financiram) već nekoliko godina i doslovno xy puta sam se osvjedočio koji su njihovi stavovi, tj. stavovi Babića, Klauškog, Martinovića (ili kako već) i ostalih njihovih novinara. Nadalje, na isti način sam se osvjedočio kako rade njihovi moderatori i koji profil ljudi posjećuje njihov forum. Nadalje, xy puta sam svjedočio rečenicama tipa: "index je leglo udbaša, srbočetnika, djece iz mješanih brakova, djece JNA oficira, jugokomunista..." ili famozne parole "index.yu".
Ne znam kakve ti sad dokaze očekuješ od mene? Svatko, ali baš svatko tko je upoznat sa radom i tekstovima index.hr će ti isto ovo reći. To je općepoznata činjenica i sad već ne znam ni zašto ti ovo uopće i objašnjavam kad to i vrapci na grani znaju.
Ista stvar je i sa jutarnjim listom.
Nemoj se uvrijediti, ali kao da si pao s marsa pa se sad tu čudiš što sam ove medije (a ima ih još, tipa Novi List) prozvao ljevičarskim medijima.
Kao što s druge strane imamo već spomenuti Glas Koncila pa i nešto malo Večernji list. A nećemo se pravit ludi i ne spomenuti i Hloverku i HRT koji isto nekad naginju desno. Iako u zadnje vrijeme HRT isto radi kampanju za Josipovića. Ma ustvari ne za njega, nego protiv Bandića.
Ako to sve tebi nije jasno, onda si slijep pored zdravih očiju.

@sharon: mislim da je upravo Mesić u svojih 10 godina predsjednikovanja doveo do takvog stava kod nas većine da predsjednik nema praktički nikakvih ovlasti i da je fikus. Ne bih se složio s time. Predsjednik itekako ima ovlasti, samo kad želi i može.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Milan Bandić-dio biografije čovjeka koji je na početku Domovinskog rata imao 36 godina,zdrav i prav...svaki komentar je suvišan...

"...a u danima Domovinskog rata pomagao koliko sam mogao, i koliko su mi dopustili. Prije svega logistički, a jednom sam i posjetio našu 99. brigadu u Pivarama kod Nove Gradiške."

upravo je fascinantno da je bilo koja braniteljska udruga dobila želju istupiti i podržati ovu veličinu... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2010. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Naprotiv, danja rasprava je itekako potrebna..u njoj češ ti meni objasniti i argumentirano stati iza tvrdnje da je index ljevičarski portal.
dakle?

Argument je da index.hr redovito čitam (usprkos tome što se nikako ne slažem s njima i što ih upravo svojim klikanje na neki način financiram) već nekoliko godina i doslovno xy puta sam se osvjedočio koji su njihovi stavovi, tj. stavovi Babića, Klauškog, Martinovića (ili kako već) i ostalih njihovih novinara.


koji su to stavovi?

Citat: ›
Nadalje, xy puta sam svjedočio rečenicama tipa: "index je leglo udbaša, srbočetnika, djece iz mješanih brakova, djece JNA oficira, jugokomunista..." ili famozne parole "index.yu".

i to dokazuje....što?birtijska posla again Laughing

Citat: ›
Ne znam kakve ti sad dokaze očekuješ od mene? Svatko, ali baš svatko tko je upoznat sa radom i tekstovima index.hr će ti isto ovo reći. To je općepoznata činjenica i sad već ne znam ni zašto ti ovo uopće i objašnjavam kad to i vrapci na grani znaju.

Očekujem da staneš iza onog što pričaš konkretnim dokazima.
Ja sam upoznat s radom indexa i tvrdim da nije ljevičarski portal...nego portal koji se bori protiv korupcije i nepravde.što oni mogu što je u 90% korupcijskih afera umješan hdz pa se automatski povlači paralela kako su ljevičari jer napadaju hdz.
Svojevremeno su dobro prali račana, milanovića, sad peru bandića koji je "veliki ljevičar"...
Kad su tukli po milanoviću i račanu , bili su etiketirani kao ekstremno desničarski portal koji širi mržnju i rasnu diskriminaciju.
Index ide protiv svih (kerum,mamić,bandić,hdz,milanović) za koje smatra da su trulež ovog društva,i uglavnom pogode.

Citat: ›
Ista stvar je i sa jutarnjim listom.
Nemoj se uvrijediti, ali kao da si pao s marsa pa se sad tu čudiš što sam ove medije (a ima ih još, tipa Novi List) prozvao ljevičarskim medijima.
Kao što s druge strane imamo već spomenuti Glas Koncila pa i nešto malo Večernji list. A nećemo se pravit ludi i ne spomenuti i Hloverku i HRT koji isto nekad naginju desno. Iako u zadnje vrijeme HRT isto radi kampanju za Josipovića. Ma ustvari ne za njega, nego protiv Bandića.
Ako to sve tebi nije jasno, onda si slijep pored zdravih očiju.


Nemoj se ti uvrijedit ali sve što pišeš i predstavljaš kao neke činjenice, zapravo si negdje načuo, negdje pročitao.osim toga,svi ti naginju lijevo ili desno bez ikakvih konkretnih dokaza...sve lebdi na granici paranormalnog kad ti o tome pišeš...za ništa da više napišeš konkretne stvari ili daš konkretan link. kužiš pucaš u prazno , ono što ti čuješ po birtiji mene ne zanima.

sad fino odi na index i pretraži pojam "sdp" pa ćeš vidjeti kako ih štede i kako su ljevičarski portal.
evo ti par:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-je-ivo-josipovic-radio-u-tudjmanovoj-rodnoj-kuci/466110.aspx
http://www.index.hr/vijesti/clanak/letak-mrznje-medju-sdpovcima-ta-hercegovcina-ne-smije-postati-predsjednik-drzave/465924.aspx
http://www.index.hr/vijesti/clanak/skandal-u-dubrovniku-agencija-objavila-imena-ljudi-koje-je-morala-zaposliti-zbog-sdpa/451591.aspx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.01.2010. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin...onak... lega... jel ti ne gledaš filmove? nemaš DVD? Pa tko glumi u Desperadosu??? sa s. hayek?? pa Banderas... i gitaru svira...lover na 2;.D
logistički? aaaaaaaa..možda im je cipele čistio..kaže da svaki vikend čisti svojima...danas je sučeljavanje...molim pratite izražavanje

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: