Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hsp bira novoga predsjednika!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: koga bi za novoga prezidenta HSP-a

Vlajnić Tomislava
50%
 50%  [ 10 ]
Srba Danijela
50%
 50%  [ 10 ]
Trgovčevića Peju
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 20


Autor Poruka
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2009. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

V.L.? HM pa ajd ako ne bi javno napiši mi barem na pvt tko sam to ja pošto mi to V.L. ne znači baš puno Very Happy - a što se tiče mog strica pošto radi kao električar u Đuri Đakoviću i viđamo se svega par puta godišnje nisam siguran da ima kakvo pretjerano mišljenje o tome svemu Very Happy - ali budem ga pitao pa ti evo napišem ovdje Very Happy

A što se tiče mog nicka nisam ga mjenjao jer prije asteca nisam ni imao profil Very Happy

No čuj ako te baš toliko zanima zašto sam otišao ja ću ti vrlo rado napisati. Ponovno ako ne želiš ovdje javno )a misli mda ne želiš da se sazna kako se vode sastanci HDSSB-a tj. kako se vlastitom članstvu laže) evo ja ću ti na pvt poslati. AKo te zanima samo javi Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2009. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
Ma ovi nisu ništa Very Happy - oni prije jesu pa nisu ispunili XD


Puno se tu pitanja postavilo, a jedino je važno pitanje zašto se ti i slični uopće bavite politikom. To su te legije članova koji pred izbore potpisuju pristupnice, lijepe plakate, šaraju grafite, piskaraju na forumima, nazivaju emisije i šalju sms poruke. Tragično. Nedaj Bože da se sam zaposli, kao običan Hrvat.

Hrvatska je krenula velikom brzinom nizbrdo onog dana kada je stranačko zapošljavanje postalo pravilo i uobičajena stvar (najprije ono u Hdz-u). Čak je i Komunistička partija zapošljavala i nestranačke ljude, čisto zbog privida ravnopravnosti. Međutim, kada su se vlasti dohvatili rođaci i kumovi, domoljubi čak, pojavio se astec i ostali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2009. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moj felt ja sam svoju pristupnicu potpisao sa 17 godina tadašnjem HDZ-u, kada je došlo do raskola i osnivanja HDSSB-a prešao sam sa Glavašem u njega. SA 17 godina se definitivno nisam upisao da bi dobio posao, no tebi je očigledno teško shvatiti da se netko nečime bavi ne za svoju korist nego zato što želi nešto i napraviti. To što ti vidiš svuda zavjeru i đubrad je stvar tvoje psihe a ne stvarnog stanja činjenica Very Happy A obečanje za posao je došlo 2007 kada mi je Bubalo osobno rekao da će se nešto naći a da ga nisam ni pitao. Isto tako nisam ni očekivao da će to odraditi jer je on tamo nižerangirani igrač. SAmo marioneta pa se nisam previše s time ni zamarao. Hvala Bogu pa sam uspio naći posao i bez utjecaja politike - da Felt to je moguće Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2009. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e astec.ne citas izgleda vise onaj topic u kojem si napisao da bi prije izabrao rak pluca nego HSP?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2009. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa odgovorio sam ti tamo - ine znam kada si to napisao ja sam primjetio tek sada pa eto, čim sam primjeti odgovorio sam ti Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: