Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sigurnost interneta?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2009. 20:39 
Naslov:  Sigurnost interneta?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maloprije mi je provaljeno na fejs i msn i u moje ime se prijetilo svima koji su bili online i onda kada se lik sam dodo na moj fejs, javio mi se prijetio da ce ubit mene i moju obitelj i onda kasnije mi se javi taj lik i kaze da je i njemu neko upo kao i meni!? kasnije vidim jos par lega je imalo isti problem...pitam legu na msn-u kak je to moguce da se to radi? kaze on da je provaljeno u neku arhivu i da su tako dosli do sifri i sad svima provaljuju!? strasnoo ne znam sta bi reko Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2009. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ne bojim se za zivot i nije me napala alkaida ni nista slicno al kazem sta je bilo i da nije samo meni a tebi ako je to smijesno onda si stvarno glup

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.10.2009. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile pa dobro sta ako nisi jedini, nek su provalili kom god su htjeli, i sta s tim sto su ti provalili? napiso sam ti sta da napravis ako su ti stvarno provalili, al s obzirom na tvojih 13 ovaj pardom 16 godina ti si negdje na netu procito da se to moze i sad si nas doso zabavljati kako je arhiv neki provaljen i tebi su u racun probalili... sigurno drzavni arhiv onaj u tvrdji tamo se inace cuvaju podatci od osijeckih korisnika FB i msn-a pa je vjerovatno od tamo netko odlucio napakositi ti osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

i da sta bi mi trebali po tebi sad tu svi plakat za tim sto su ti probili sifru na fejsbuku ili da organiziramo prosvjede na glavnom trgu ili mozda da osnujemo cetu protuobrane protiv napada na fejsbuk racune i msn i da upadamo osjecanima u stanove da vidimo tko pokusava nekom probiti racun osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2009. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile pa dobro sta ako nisi jedini, nek su provalili kom god su htjeli, i sta s tim sto su ti provalili? napiso sam ti sta da napravis ako su ti stvarno provalili, al s obzirom na tvojih 13 ovaj pardom 16 godina ti si negdje na netu procito da se to moze i sad si nas doso zabavljati kako je arhiv neki provaljen i tebi su u racun probalili... sigurno drzavni arhiv onaj u tvrdji tamo se inace cuvaju podatci od osijeckih korisnika FB i msn-a pa je vjerovatno od tamo netko odlucio napakositi ti osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

i da sta bi mi trebali po tebi sad tu svi plakat za tim sto su ti probili sifru na fejsbuku ili da organiziramo prosvjede na glavnom trgu ili mozda da osnujemo cetu protuobrane protiv napada na fejsbuk racune i msn i da upadamo osjecanima u stanove da vidimo tko pokusava nekom probiti racun osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


hahaha ja ne vjerujem da mozes pisat tolke gluposti boze me sacuvaj necu ni komentirat tvoj post jer je preglup

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2009. 21:21 
Naslov:  Re: Sigurnost interneta?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledaj si ovaj video i shvatit češ jedan od načina kako nekoga hakirati.Ovaj način se koristi u svim većim firmama radi kontrole zaposlenika . Postoje i drugi načini ali mislim da to nebi bilo uredu da stavljam na forum.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.10.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lea jel ti misliš da čike u fejsu i msnu drže passworde u wordu i čuvaju ih antivirusom?
lozinke su enkriptirane. odi pitat legu koji su kuži u kompijutere šta to znači pa se javi onda Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
kompijutere

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2009. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la: ›
kompijutere
konfjutere

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.10.2009. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la: ›
kompijutere


your sarcasm detector is malfunctioning. please consult your physician for further assistance...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2009. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Maloprije mi je provaljeno na fejs i msn i u moje ime se prijetilo svima koji su bili online i onda kada se lik sam dodo na moj fejs, javio mi se prijetio da ce ubit mene i moju obitelj i onda kasnije mi se javi taj lik i kaze da je i njemu neko upo kao i meni!? kasnije vidim jos par lega je imalo isti problem...pitam legu na msn-u kak je to moguce da se to radi? kaze on da je provaljeno u neku arhivu i da su tako dosli do sifri i sad svima provaljuju!? strasnoo ne znam sta bi reko Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jesi prijavio policiji? Prijetnja smrcu kazneno je djelo i MUP moze vrlo lako uci u trag u tvom slucaju.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.10.2009. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Maloprije mi je provaljeno na fejs i msn i u moje ime se prijetilo svima koji su bili online i onda kada se lik sam dodo na moj fejs, javio mi se prijetio da ce ubit mene i moju obitelj i onda kasnije mi se javi taj lik i kaze da je i njemu neko upo kao i meni!? kasnije vidim jos par lega je imalo isti problem...pitam legu na msn-u kak je to moguce da se to radi? kaze on da je provaljeno u neku arhivu i da su tako dosli do sifri i sad svima provaljuju!? strasnoo ne znam sta bi reko Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jesi prijavio policiji? Prijetnja smrcu kazneno je djelo i MUP moze vrlo lako uci u trag u tvom slucaju.


da njihovi intel 3200+mhz s integriranom grafičkom i instaliranim office-om jedva čekaju da love nekoga Laughing. glavno da se može igrat minesweeper

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2009. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
da njihovi intel 3200+mhz s integriranom grafičkom i instaliranim office-om jedva čekaju da love nekoga Laughing. glavno da se može igrat minesweeper


Jedan takav (IBM P4 3.2GHz, Intel GMA, Office) stoji ispod mog stola i vrti 4 win 2003 servera sa raznoraznim aplikacijama gore. I još mogu igrati minesweeper na njemu... Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: