Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jesu li muškarci vječiti dječaci?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 20:03 
Naslov: Oooh ! Jesu li muškarci vječiti dječaci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razlika između dječaka i muškaraca je u cijeni njihovih igračaka.

Što starije dijete (muško, naravno), to skuplja igračka.
Npr. dječak želi neki supercool bicikl, pa mobitel s kamerom.... odrastao muškarac želi najnoviji model mobitela, najnoviji model Mercedesa ili BMW-a.....

Hajd' da čujemo mišljenja Wink
Samo bez svađe, molim WinkWink - Don't be evil Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 20:16 
Naslov:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muški uvijek ostaju djeca jer su njihove najdraže igračke za cijeli život- ŽENE (osim nogometa i auta,naravno) !!!!!!!!! A kada im dosadi igra sa jednom "lutkicom" uzmu si svu slobodu svijeta i nađu pa uzmu još pokoju lutkicu sa strane Evil or Very Mad Twisted Evil I tako se oni cijeli život igraju sa ženama kao s igračkama ne brinući se da li će ih "pokidati" ili povrijediti jer oni ne shvaćaju da žene nisu igračke!!

_________________
[I]za inat rođena ... drugačija osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2006. 21:21 
Naslov:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la (Pogledaj post): › Muški uvijek ostaju djeca jer su njihove najdraže igračke za cijeli život- ŽENE (osim nogometa i auta,naravno) !!!!!!!!! A kada im dosadi igra sa jednom "lutkicom" uzmu si svu slobodu svijeta i nađu pa uzmu još pokoju lutkicu sa strane Evil or Very Mad Twisted Evil I tako se oni cijeli život igraju sa ženama kao s igračkama ne brinući se da li će ih "pokidati" ili povrijediti jer oni ne shvaćaju da žene nisu igračke!!


Obično se djevojčice igraju lutkama pa kad odrastu teže se tako odnositi prema partnerima koji budu kao lutke na koncima, sve više gubeći kontrolu nad bilo čim... Very Happy

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme...a ja mislila da su im najdraze igracke njihov organ... njahhh...uvijek sam u krivu...

Whatever. Ako su oni vječni dječaci, onda smo mi vječne curice, a to si baš i ne želim koliko god to privlacno zvučalo.

Ima muškaraca koji su zezatori, pomaknuti, lajavi poput dobrocudnog djecaraca, s ocima vragolana...ipak odrastu u genijalce kojima se divimo...i što su sjebaniji to se zenama cine ranjivijima, pa ih tetose dok ovi ne pokazu pravo lice i totalno im razjebu koncepciju.

Nema dječaraca do vrtićke djece... kad prođu 16 (kako u godinama tako i u centimetraži) svi oni imaju odraslu računicu. ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2006. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...muskarci sdu djecaci. jebiga, priznajem. mozda promjenim misljenje kad jos malo nar...ovaj, odrastem...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 2:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: › Razlika između dječaka i muškaraca je u cijeni njihovih igračaka.

Hm, kad sam poceo citati, mislio sam da umjesto "cijeni" pise "velicini" i da ces nam onda o tome govoriti i iznijeti neki svoj poucak Smile

ozana je napisao/la: › Npr. dječak želi neki supercool bicikl, pa mobitel s kamerom.... odrastao muškarac želi najnoviji model mobitela, najnoviji model Mercedesa ili BMW-a.....

Ima i onih koji zele neke stvari, koje same po sebi ne bi trebale biti skupe, ali su radjene za trziste "odraslih muskaraca" i onda im se nabije cijena Smile

Uostalom, sto je to "igracka"?! ;-)

A, moze se to gledati i na ovaj nacin:
Kod: ›
[balkan sexist mode]
Auto i mobitel su igracke muskarcu bas kao zeni pegla i ves-masina.
[/balkan sexist mode]


ozana je napisao/la: › Hajd' da čujemo mišljenja Wink Samo bez svađe, molim WinkWink - Don't be evil Twisted Evil


A sada ozbiljno... naime, postoje muskarci kojima automobili i mobiteli sluze samo onome za sto im je previdjena primarna svrha - upotrebu.

Kad sam bio picosh glavna fora je bila imati bicikl sa sto vise brzina... danas klincima, kad me pitaju koliko mi bike ima brzina, odgovaram da ima 27 brzina i tri rikverca. Istog trena se pimjeti sjaj u njihovim ocima iako nisam zupnik, ne dijelim im cokoladice i ne nudim prijevoz! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 2:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la: › I tako se oni cijeli život igraju sa ženama kao s igračkama ne brinući se da li će ih "pokidati" ili povrijediti jer oni ne shvaćaju da žene nisu igračke!!


Ponekad zenu treba pokidati ne k'o igracku, nego k'o sto maraka... ;-)

Shalu na stranu...

One zene koje se musakrcu nude kao igracka ili im nude samo svoju igracku, trebaju biti spremne na to da svaka igracka muskarcu dosadi...

@jooj, odlicno si rekao to o koncima i kontroli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da jesu. i zašto bi to bilo nešto loše? žene su često pre ozbiljne i opterećuju se masom nebitnih gluposti. mislim da bi se često trebale ugledati na dječake Smile
"cilj je biti čovjek, sreća je biti dijete."
D.Cesarić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2006. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la (Pogledaj post): › hm...muskarci sdu djecaci. jebiga, priznajem. mozda promjenim misljenje kad jos malo nar...ovaj, odrastem...

Vjeruj mi, nećeš promijeniti mišljene.
Ozanina tvrdnja je točna.
Obično se u nekim teen godinama javlja faza muškarčine kada ćeš nijekati dječaka u sebi, ali kada to prerasteš shvatiš da ćeš uvijek biti dječak.
And it feels good...
Što god cure mislile o tome. Wink

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
naravno da jesu. i zašto bi to bilo nešto loše? žene su često pre ozbiljne i opterećuju se masom nebitnih gluposti. mislim da bi se često trebale ugledati na dječake Smile
"cilj je biti čovjek, sreća je biti dijete."
D.Cesarić

Evo malo svijetla u ovoj mracnoj diskusiji... Idea

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da su muškarci super jednostavna bića i njihov svijet funkcionira puno jednostavniej od ženskog. Zapravo je njih puno lakše povrijediti nego nas žene, ali isto tako im je puno lakše nahraniti ego nego nama ženama... Evoluirali su i postali inteligentniji i cure drage, danas oni nas zaista kao igračke motaju oko malog prsta. Zato, razmišljajte kao muškarac i sve će vam biti puno jasnije i jednostavnije, a njemu ništa neće biti jasno! Smile It works! I pitate se, odraste li onda? Hmmm, ne, ali barem se vi s njim tada za promjenu igrate Smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JE...a kad se žena počne ponašati pomalo dječački, ne opterećujući se hrpom gluposti (upravo onako kako bi oni željeli da žene budu), ugledavši se na "dječake", lagano ih okarakteriziraju kao muškarače.

Kao takva, žena je baš preslatka.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma bit je u tome kako vi sebe vidite. Ja dosta lako čitam dečke kad je u pitanju jesam li ja tek jedna u nizu igračaka ili sa mnom žele nešto više. Zato, po potrebi sam eto scorpio bitch pa se ja malo poigravam. Bez obzira na njihovo mišljenje... Zašto bi me diralo mišljenje nekoga tko bi mene samo htio iskoristiti?

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi trebalo osnovati neko udruženje ili školu za takve stvari...ja vidiš previše vjerujem u ljude s dobrim namjerama... Sad

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2006. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Zato, razmišljajte kao muškarac i sve će vam biti puno jasnije i jednostavnije, a njemu ništa neće biti jasno! Smile


Mislim da većini muškaraca ni sada nije ništa jasno. Baš kada pomisliš da si shvatio a ono dođeš do zaključka da nisi bio ni blizu. Glavom o zid

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: