Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Preminuo Antun Novalić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

počivao u miru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.09.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yux031 je napisao/la: ›
počivao u miru...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2009. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

R.I.P.

Ove godine sam ga imao prilike upoznati. Na stranu sve te afere, ali radilo se o iznimno uljuđenoj i za razgovor ugodnoj osobi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2009. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sucut obitelji...

Mozda sada nije pravo vrijeme, ali svakako bi bilo zanimljivo prodiskutirati o Novalicu kao fenomenu hrvatske privatizacije, efikasnosti hrvatskog pravosudja i hrvatske navijacke etike.

Koliko je vremena potrebno poduzetniku u npr. Njemackoj ili Austriji da stekne bogatstvo kakvo je imao Novalic?

Je li Novalic ikada bio osudjen za ista? Jel' mu se sudilo za bilo sto osim za navodnu utaju poreza kod prodaje igraca? Zar se on bavio samo prodajom igraca i vodjenjem NK Osijeka? Kako su na njegovo bavljenje i zaradjivanje na nogometu gledale druge politicko-mafijasko-serifovske silnice u gradu?

Koliki je porez utajen na osnovicu od 57 milijuna kuna? Jel' taj novac dovoljna zamjena za cinjenicu da je NK Osijek "prezimio" u Europi? Je li vrijednije "prezimljavanje" u Europi od npr. podvoznjaka na Vukovarskoj?

Covjek ce biti sahranjen, ali bogatstvo koje je zgrnuo ostaje njegovoj tugujucoj obitelji. Ljaga na licu hrvatskog sudstva ostat ce trajno neoprana, kao i licemjerje nogometnih navijaca.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2009. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema me neko vrijeme a vidim da se ništa nije promjenilo... još uvijek ima "pametnih" ljudi koji samo znaju pljuvat po ljudima, a vidim da ne nedostaje i onih koji si prave profile samo da bi nekome iza nekog nepoznatog nicka opsovali mater... ccc... ljudi se nikada neće promjeniti...


OBITELJI NOVALIĆ NAJISKRENIJA SUĆUT.

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2009. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledam sad ove seljačine koje pišu ovakve stvari...nerazumijem dali vi neznate da on ima dijete koje vjerovatno ovo čita ili ste toliko glupi,jadni i jedna obična skupina balkanskih seljačina koja opet se pravi pametna i jede govna iz svoje fotelje a vani spusti glavu toliko duboko da je noj kurac za sve vas zajdno.

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O pokojnicima uvijek sve najbolje i s postovanjem.

R.I.P.

Poznavao ga nisam, cuo sam sve i svasta. Od najboljeg do najgoreg, no ne vejrujem svemu sto cujem. Uglavnom, zao mi coeka, a obitelji iskrena sućut.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zujo
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva korist sto sada u NK Osijeku nitko kao ne krade novac kada smo se prije prvenstva bojali cak i borbe za goli opstanak u ovakvoj nikad slabijoj ligi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
Gledam sad ove seljačine koje pišu ovakve stvari...nerazumijem dali vi neznate da on ima dijete koje vjerovatno ovo čita ili ste toliko glupi,jadni i jedna obična skupina balkanskih seljačina koja opet se pravi pametna i jede govna iz svoje fotelje a vani spusti glavu toliko duboko da je noj kurac za sve vas zajdno.


klinac, aj ti malo smiri doživljaj...

da nije radio to što je radio, sada se ne bi pisalo ovo što se piše (osobno mislim da je neprimjereno).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 23:05 
Naslov:  Re: Preminuo Antun Novalić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počivao u miru ...
Obitelji i prijateljima iskrena sućut .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.09.2009. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la: ›
chosen je napisao/la: ›
Gledam sad ove seljačine koje pišu ovakve stvari...nerazumijem dali vi neznate da on ima dijete koje vjerovatno ovo čita ili ste toliko glupi,jadni i jedna obična skupina balkanskih seljačina koja opet se pravi pametna i jede govna iz svoje fotelje a vani spusti glavu toliko duboko da je noj kurac za sve vas zajdno.




klinac, aj ti malo smiri doživljaj...

da nije radio to što je radio, sada se ne bi pisalo ovo što se piše (osobno mislim da je neprimjereno).


nisam ti ja neki klinac nit si samnom ovce čuvao kolega.Kažem kako je.Sad ste svi našli govoriti sve i svašta kad je čovjek umro...I negovorim uopće za mišljena drugih nego govorim o tome kako bi se ti osjećao da umreš bez ozbira šta radi i dijete ti čita okolo kako je drago da si umro....govorite da je neznam šta i mislite šta god hoćete ali ajde malo misliti ipak i na druge...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2009. 1:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
gum099 je napisao/la: ›
chosen je napisao/la: ›
Gledam sad ove seljačine koje pišu ovakve stvari...nerazumijem dali vi neznate da on ima dijete koje vjerovatno ovo čita ili ste toliko glupi,jadni i jedna obična skupina balkanskih seljačina koja opet se pravi pametna i jede govna iz svoje fotelje a vani spusti glavu toliko duboko da je noj kurac za sve vas zajdno.




klinac, aj ti malo smiri doživljaj...

da nije radio to što je radio, sada se ne bi pisalo ovo što se piše (osobno mislim da je neprimjereno).


nisam ti ja neki klinac nit si samnom ovce čuvao kolega.Kažem kako je.Sad ste svi našli govoriti sve i svašta kad je čovjek umro...I negovorim uopće za mišljena drugih nego govorim o tome kako bi se ti osjećao da umreš bez ozbira šta radi i dijete ti čita okolo kako je drago da si umro....govorite da je neznam šta i mislite šta god hoćete ali ajde malo misliti ipak i na druge...



ma nemoj se odmah vrijeđati, klinac je zbog razlike u godinama...

"nego govorim o tome kako bi se ti osjećao da umreš" -jako jako loše...

čuj, nitko normalan se ne veseli tuđoj nesreći i jasno mi je šta hoćeš reći ali "da nije radio to što je radio, sada se ne bi pisalo ovo što se piše"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.09.2009. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to i ja razumijem....ali poznajem tu curu..možda zato tako i reagiram...to što je radio jbg...radio je....sam mi žao malo bude kad mislim kak bi meni bilo da moram ovo čitati :\

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: