Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uništavanje osobnih vozila za vrijeme vikenda u Tvrđi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontaš lega ono e...mogu ja tebi preporučit neku informatičku obrazovnu ustanovu?ili pak očnu polikliniku?

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › mene ne prozivaj..ukoliko ne znaš čitat idi na pučko otvoreno... nisa čitao gornje postove..al ja nisam nikoga nazvao debilom...


vidiš da je on lud neki xD da se gledamo, joooj xD Very Happy

fudbaler. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2009. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osoba koja počinje rečenicu sa : ,,Kontaš lega ono e....'' govori sama za sebe... ti imaš problema? Ljudi smiju imati mišljenje različito od tvoga....ili ne? Ne treba ići gradom i mlatit djecu od 16 godina, ali one koji razbijaju treba malo:-D Ti se nisi iživio ,očito, sa 16 kada si trebao pa te opizdio zakašnjeli pubertet...
Kontaš lega ono e...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2009. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al da mi je vidjeti tko to skida ratkape i maglenke po Sjenjaku... osijek031.com smile

_________________
Beware of the Powerpuff
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2009. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › osoba koja počinje rečenicu sa : ,,Kontaš lega ono e....'' govori sama za sebe... ti imaš problema? Ljudi smiju imati mišljenje različito od tvoga....ili ne? Ne treba ići gradom i mlatit djecu od 16 godina, ali one koji razbijaju treba malo:-D Ti se nisi iživio ,očito, sa 16 kada si trebao pa te opizdio zakašnjeli pubertet...
Kontaš lega ono e...


jel moguće da si toliko tupav?!
sa svakim pričam na nivou za koji smatram da mu je prikladan.
Različito mišljenje možeš imat.Nažalost,nigdje ga ne vidim?ili nisam zavirio dovoljno duboko u sranja koja pišeš?
umjesto da laprdaš ponudi ti riješenje problema?ja sam ponudio represiju, ti ćeš psihologe?
Ja nigdje nisam napisao da treba ić gradom i mlatit djecu.al kepeca kojeg vidim da mi uništava auto poslao bi na traumatologiju.Ako je doovljno "zrel" da pije i glumi mangupa onda je i dovoljno zrel za to.
Da,imaš pravo,nisam se iživio...momak želim ti da doživiš barem 50% stvari koje sam ja doživio u mladosti Very Happy

Sad odustajem..valjd sam jedini stariji koji se tu nateže s vama,ne znam koji mi je..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: