Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jesen uz Osječko 2009.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne razumijem zasto se nesto prica,a ne zna se prava prica jel nema ili ima jeseni uz osječko,sve su ovo nagađanja...zbog etikete,zbog ovoga,onoga..minusa..
pričekajte jedno vrijeme,oglasit će se pivovara ili ti agencija o toj manifestaciji,pa cete saznat puno vise.

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Unofficial vijest... Ove godine se održava manifestacija manjeg kalibra pod nazivom Dani piva. Termin je od 7. do 10. listopad. Bit će manji šator od onog prošle godine a glazba su tamburaši.
Tko zna možda se iz ove manifestacije rodi jedan novi OKTOBERFEST.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2009. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Heh, istina ... možda zraka? osijek031.com smile

To je kasnije, prvo će se narod Hrvatske riješiti te grozne ovisnosti o plaći.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.09.2009. 19:08 
Naslov:  Re: Jesen uz Osječko 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tek sam sada skužio temu pa da se malo osvrenm na prijašnje komentare..
uspoređivati osječku pivovaru sa carlsbergom, heiniken grupacijom i AB InBev-om je čista sprdačina! temeljni kapital tih grupacija je nešto o čemu osječka pivovara trenutno može samo sanjati. njhovi komercijalisti se bore za ulazak u kafiće i trgovine uz pomoć novca, gratisa i čega sve ne, dok se osječki bore sa činjenicom da su domicilna pivovara.

nova ambalaža je morala doći da bi se riješilo predrasuda o "zidarskom pivu" i mislim da je upravo to i postignuto jer ja tu frazu nisam jako dugo čuo.. za razliku od ostalih godina, marketing napokon postoji i radi nešto! znam masu ljudi koji prije nisu pili osječko i bilo ih je sramota u birtiji piti osječko dok je sada obrnuti slučaj. pogledajte samo gdje ste prije u tvrđi mogli popiti osječko, a gdje ga sada možete dobiti.

što se tiče "jeseni uz osječko", znam da pivovara u tome nije imala profita. troškovi organizacije su veći od dobiti od prodaje piva, a u današnje vrijeme kad je naplata prodanog problem broj 1, ti novci puno znače. ne krivim toliko pivovaru za ovaj potez koliko glavnog organizatora. gledajući godinama jedno te ista lica značilo je smanjenje interesa, što je i očekivano. umjesto 10 dana tandrkanja moglo se napraviti 5 poštenih sa svjetskim imenima gdje bi se odazvali i ljudi izvan osijeka. manje ljudi = manje piva al to organizatora nije bilo briga jer nije imao udjela od prodanog piva.

pričate tu o nekoj naplati ulaza; ne mogu ni zamisliti koliko bi uvreda i nezadovoljstva tu bilo da se naplaćivao ulaz.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deadpool
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

* igrali bi se pivovare... dali sve pare bruketi i zinicu za poluprosječne reklame i dizajn i sad nemaju za tradicionalne dane piva. Nemam riječi, * se nasli u ovoj krizi kurčiti sa Bruketama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2009. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deadpool je napisao/la: ›
* igrali bi se pivovare... dali sve pare bruketi i zinicu za poluprosječne reklame i dizajn i sad nemaju za tradicionalne dane piva. Nemam riječi, * se nasli u ovoj krizi kurčiti sa Bruketama...

U potpunosti se slažem! osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2009. 3:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj što svi serete a pili ste pred šatorom Karlovačko iz Q-Packa. E pa zato ni ne trebaju dani piva na kojima ćete džabice na koncert.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Joj što svi serete a pili ste pred šatorom Karlovačko iz Q-Packa. E pa zato ni ne trebaju dani piva na kojima ćete džabice na koncert.


that's the point zasto sam i ja protiv šatora. mene ako neki bend zanima ja cu platiti za njihovu svirku onoliko koliko treba. Srecom kod nas u Osijeku nisu precjenjeni koncerti, pa ništa ne košta preko 50kn.

Što bi ste rekli da ste u Zagrebu gdje npr koncert TBFa košta 70kn, a npr Antenata 50kn pretprodaji. Da, tog istog Antenata koji je u Os bio 15kn. I oni nemaju besplatnih manifestacija, a klubovi su im puni, iako svaki vikend ima 4-5 razlicitih svirki u gradu. Mislim, tko je onda ovdje lud, a tko klošar Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: › Što bi ste rekli da ste u Zagrebu gdje npr koncert TBFa košta 70kn, a npr Antenata 50kn pretprodaji. Da, tog istog Antenata koji je u Os bio 15kn. I oni nemaju besplatnih manifestacija, a klubovi su im puni, iako svaki vikend ima 4-5 razlicitih svirki u gradu. Mislim, tko je onda ovdje lud, a tko klošar Wink
Mozda zato sto na te koncerte idu i Osjecani, Splicani i ostali provincijalci koji u svojim vukojebinama i palankama nisu mogli naci posao. Takve zanima i takva glazba i spremni su za nju odvojiti nesto od metropolske platje.

U Osijeku na koncert Let3 ispod satora dodje ekipa koja je spremna zrtvovati bubnjice njihovim starim stvarima da bi se nacugali piva i docekali onih par stvari na koje ce izvuci opanke iz dzepova i prizivati Eru i sokola s neba...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.09.2009. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta sad na kraju ništa čak ni od tambura il kojik urac???

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

punk urac je napisao/la: ›
šta sad na kraju ništa čak ni od tambura il kojik urac???

Koliko sam pročitala u članku s osijek031, iz Pivovare su rekli da će bit samo tamburicee i to je to. osijek031.com smile

Evo i što su točno iz Pivovare rekli:

''U 2009. godini imali smo velikih ulaganja u marketing, ponajprije u dizajn i proizvodnju nove boce i ambalaže. Stoga smo zaključili kako nemamo dovoljno sredstava za 'Jesen uz Osječko'. Agenciji Noktua predlagali smo organizaciju manifestacije u drukčijem obliku, no oni nisu željeli prihvatiti zbog ugleda svojeg projekta i brenda. Kako Osječani ipak ne bi ostali bez pivske fešte, Pivovara će im u listopadu, pod drugim nazivom, ponuditi pet dana uz tamburaše, u manjem šatoru gdje bi se točilo jeftinije pivo. Detalji će biti uskoro poznati, kaže Sandra Veinberger-Alić, voditeljica marketinga Pivovare.''

Ali spominje se i nešto da bi neka druga pivovara možda sponzorirala nekakvu manifestaciju tipa ''Jeseni uz Osječko'', pa eo i tog citata:

''Odustajanje osječke Pivovare otvorilo je prostor drugoj pivovari kao sponzoru slične priredbe. Osječani još pamte sjajne ljetne pivske festivale u dvorištu ex kluba Vega pod pokroviteljstvom Zagrebačke pivovare. Mađarević priznaje kako, unatoč jasnom nazivu "Jesen uz Osječko", ništa nije isključeno.''

''Malo smo u vremenskoj stisci, ali budući da je posrijedi priredba kakvu građani vole i žele, razmišljamo sponzorstvo jesenskih Dana piva u Osijeku ponuditi i jednoj ili više drugih pivovara, kaže.''


Zadnja promjena: Stella1989; 22.09.2009. 15:12; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.09.2009. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj daj molim te... jesi ti živio kada u zg?? prosječna plaća je veća 600-700 kn..s tim da u zg nema stana u najmu ispod 300e+režije.. i taman ti fino to popapa plaću... stvar je što u ovom gradu egzistiraju kreteni koji nisu sposobni nešto organizirat, čast izuzetcima... imamo onu jebenu dvoranu koju pohode samo pauci ,očito...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2009. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
...stvar je što u ovom gradu egzistiraju kreteni koji nisu sposobni nešto organizirat, čast izuzetcima... imamo onu jebenu dvoranu koju pohode samo pauci ,očito...

Potpisujem... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
max payne
Offline
Ukupno postova: 57
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.09.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nece ni biti dana piva,popusili smo ku..c!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2009. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajte nam dane piva!eto ako ne može to onda nam dajte samo piva bez ovog " dani " Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: