Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jesen uz Osječko 2009.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2009. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osječko je postalo pivo,a samim time i njegovo ime je na cijeni,tako da ne baratate s njim bez veze,proglasavam ga svetim !!!

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2009. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Čuj, nemoj ti meni pisati da sam naivna. Ovdje je riječ o tome da nam se ne sviđa što su ukinuli ''Jesen uz Osječko'' ... Kako sam već napisla, ne mora biti besplatan ulaz, već se može naplaćivati, ako ne 10 kn, može i 20 kn. Dobro su oni tamo zarađivali ... Pivo se točilo u totalno NEPRAKTIČNE čaše od pola litre (iz kojih se često pivo prosipalo po drugim ljudima jer se skače i pleše) i još se naplaćivalo 10 kn, kao da si dobio pivo u staklenoj boci ... Tako da ... točili su iz onih bačvi pa im se sigurno dobro isplatilo. A pivnica je od jutra do mraka bila prepuna, a pivo se točilo na svakom koraku! Ja mislim da j sva ta stvar oko nove boce izgovor...pa sad...nek svako misli što želi...

Pa ajd, promisli malo o svojim argumentima.

1. Tko će doći ako ulaz bude 20 kn? Definitivno manji broj ljudi, a ako cijenu ulaza kompenziraš nekim zaista kvalitetnim bendom, opet si u minusu jer pare od ulaza moraš ulupat u bend.

2. Plastične čaše od pola litre su najpraktičnije moguće, jer je omjer cijena/volumen odličan. Bi li ti radije staklene čaše od 3 dcl? Uostalom, isplativije bi bilo nabavit stolove gdje ćeš ostavit pivo dok skačeš/plešeš/štogod.

3. Pivo u bačvi nije pivo kakvo dobiješ u trgovini - zaboravila si na CO2 i cijenu toga također.


I na kraju - o čemu je onda riječ ovdje, ako ne o tome da se ljudima ne sviđa što je ukinuta manifestacija? O tome što ti misliš da su se novci uloženi u dizajn nove boce mogli potrošiti na organizaciju manifestacije?

Ispričavam se, nisam znao da je ovo tema rezervirana samo za tvoje mišljenje.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2009. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DARCHO je napisao/la: ›
osječko je postalo pivo,a samim time i njegovo ime je na cijeni,tako da ne baratate s njim bez veze,proglasavam ga svetim !!!

Amen, oče Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbunjena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Lokacija: OSIJEK
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2009. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

no dobro znam oce na kraju bit jesen uz osijecko il nece .....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2009. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbunjena je napisao/la: ›
no dobro znam oce na kraju bit jesen uz osijecko il nece .....

jesi ti iz Osijeka?

ako nisi, vrijeme je da naučiš da nije "osiječki", nego "osječki".
ako jesi, onda je krajnje vrijeme da naučiš da nije "osiječki", nego "osječki"!
dakle: Osijek, ali osječki, osječka, osječko...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
misliš da je to jedina luda zabava u gradu??? izgleda da si onda puno toga propustila ove godine. nije baš bilo puno al da nije bilo s tim se ne slažem.


Nije jedina zabava, ali je jedina manifestacija takvog karaktera, koja je usto dosad uvijek bila vrlo posjećena svih dana održavanja. Preko ljeta ima događanja, primjerice SAFT i sl., a što je bilo dosad preko jeseni..?

Ne znam da je u Osijeku bilo što osim ''Jeseni uz Osječko''. Ako je, moj bed.

Osim ako pod zabavom ne misliš već isfurane i prejadne cajkaroške prčije...

Hoću samo reći: BAD MI JE ŠTO NEĆE I OVE GODINE BITI TIH SVIH GRUPA U OSIJEKU! TO JE BILO TJEDAN DANA KOJIH SAM SVAKE GODINE JEDVA ČEKALA! TAKO DA ME BOLI BRIGA I ZA NOVU BOCU I ZA ETIKETU, MENI JE JAKO ŽAO DA JE DOŠLO DO TOGA DA SE PRESTAJE S TOM MANIFESTACIJOM I SCHLUSS!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2009. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
a što je bilo dosad preko jeseni..?

Ne znam da je u Osijeku bilo što osim ''Jeseni uz Osječko''. Ako je, moj bed.

šta se ograničavaš prostorno, svake godine u jesen počne bit odlično, evo prošle godine u Unitedu, ove u teatru izgleda da će bit, bar za moj ukus glazbe...

al slažem se da je jebeno velika šteta što neće bit oni pravi dani piva osijek031.com smile

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2009. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›

šta se ograničavaš prostorno, svake godine u jesen počne bit odlično, evo prošle godine u Unitedu, ove u teatru izgleda da će bit, bar za moj ukus glazbe...

al slažem se da je jebeno velika šteta što neće bit oni pravi dani piva osijek031.com smile


Kažem, meni je samo bad što neće toga biti... Stvarno je bilo mjuze za svačiji ukus. Meni je bilo super zbog Belfasta i Gužve i općenito jer su tad dolazili ti poznati bendovi pa je program bio stvarno raznovrstan Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2009. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
1. Tko će doći ako ulaz bude 20 kn? Definitivno manji broj ljudi, a ako cijenu ulaza kompenziraš nekim zaista kvalitetnim bendom, opet si u minusu jer pare od ulaza moraš ulupat u bend.

2. Plastične čaše od pola litre su najpraktičnije moguće, jer je omjer cijena/volumen odličan. Bi li ti radije staklene čaše od 3 dcl? Uostalom, isplativije bi bilo nabavit stolove gdje ćeš ostavit pivo dok skačeš/plešeš/štogod.

3. Pivo u bačvi nije pivo kakvo dobiješ u trgovini - zaboravila si na CO2 i cijenu toga također.


I na kraju - o čemu je onda riječ ovdje, ako ne o tome da se ljudima ne sviđa što je ukinuta manifestacija? O tome što ti misliš da su se novci uloženi u dizajn nove boce mogli potrošiti na organizaciju manifestacije?

Ispričavam se, nisam znao da je ovo tema rezervirana samo za tvoje mišljenje.


1. Ako su bendove dosad dovodili besplatno (tj. mi nismo morali plaćati ulaz), zašto i sad ne bi recimo za tih 10-20 kn nastavili s tradicijom? Meni osobno ne bi bio problem izdvojiti koji cener za nešto što stvarno volim.

2. Te plastične čaše nekima jesu praktične, ali meni (a vjerojatno i većini) nisu kad lik prolije pola čaše piva po meni jer ga je netko gurnuo.

3. Nisam zaboravila na CO2 i cijenu ... Radila sam u hotelu gdje su se prodavala i pića, tako da sam upoznata sa svim vrstama piva ... koja im je cijena i sl. Npr., Osječko 0,5 = 10 kn i to u boci, kao fensi ...

I btw ... kako kontam prema komentarima pojedinaca ... izgleda da je puno bitniji novi izgled boce, nego nešto što se već godinama održavalo ...


Zadnja promjena: Stella1989; 18.09.2009. 0:34; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2009. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam je li se i jedna od tih manifestacija završila u pozitivi za Pivovaru. Najvjerojatnije nije. I to je u redu ako se na računu ima novaca da se to amortizira.

A kako sad, kad novaca nema?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2009. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Ne znam je li se i jedna od tih manifestacija završila u pozitivi za Pivovaru. Najvjerojatnije nije. I to je u redu ako se na računu ima novaca da se to amortizira.

A kako sad, kad novaca nema?


Jedino da da se organizira, ali da ne bude besple ... To je možda jedino što bi moglo riješiti taj problem, a da opet svi budu sretni i zadovoljni. osijek031.com smile

Ok i to da su uložili u naše domaće pivo, ali nije fora što neće biti ''Jeseni...''

Eto....to je u biti to osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2009. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvo sranje je zadesilo ovaj svijet (čitaj: Ameri), morat ćemo se odreći još koječega.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2009. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Kakvo sranje je zadesilo ovaj svijet (čitaj: Ameri), morat ćemo se odreći još koječega.


Heh, istina ... možda zraka? osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2009. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar se zrak već ne plaća (čitaj krizni porezi i ostale slične **zidarije)
ugl... zakopajte temu, tu se ne može više ništa pametno reć, samo čekat iduću godinu...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2009. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi ljudi recimo pristao da s eupad plača 20 kn, tj. možda i 30 što je stvarno zanemarivo naspram onog što bi platili da idete na TAJ koncert. pogledajte malo; svira hit večeri.., i prati ga 3 ili 4 benda od kojih vam se barem 2 sviđaju.., 80 kuna je prava cijena koja bi se po takvom koncertu trebala naplaćivati. pogotovo ako pivovara shvati smisao, naplati kartu i prodaje pola kile za smiješnih 5 kn. obećajem da ću kupit 10 piva što je 50kn, kupit će ih i moj lega, a i moj kum! nek svaki uzme FAKIN 2 PIVA (10kn) a hoče jer je jeftino, + onaj mali upad.., i di smo sad.. NEĆEMO NOVU FLAŠU, HOČEMO JESEN UZ OSJEČKO!!!

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: