Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jesen uz Osječko 2009.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2009. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oće bit alternativna jesen osječkog jednistva (AJOJ)

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2009. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

napravi pa će i biti Very Happy
netko se isto tako zainatio onim lopinama iz onog "studentskog zbora" pa je dokazao neke stvari.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2009. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam za taj AJOJ... Sam da je bilo šta osim cajki, jer NEPOKORENI grad postaje leglo cajkaroša... Kad smo to zaslužili... Tamburice ionak slušaju penzići, a mladež treba nešto divlje živahnije, da izznoji taj alkohol iz sebe... Ja sam za prosvijed pred pivovarom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2009. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dex je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam za taj AJOJ... Sam da je bilo šta osim cajki, jer NEPOKORENI grad postaje leglo cajkaroša... Kad smo to zaslužili... Tamburice ionak slušaju penzići, a mladež treba nešto divlje živahnije, da izznoji taj alkohol iz sebe... Ja sam za prosvijed pred pivovarom...


Sta ti pricas?? west, q, koktel i donji dio bastiona pustaju cajke imas klubova di se ne pustaju cajke i za to ne kenjaj da nema! a i to jesen uz osjecko je postalo dosadno jer je svake godine jedno te isto i dojadilo je vec to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2009. 23:40 
Naslov:  Re: Jesen uz Osječko 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta god vi rekli; koliko god ljudima ide na živce što su svake godine skoro isti izvođači, i što smatrate da bi se vjerojatno glazba trebala više cijenit plaćanjem ulaznice, umjesto besplatnim ulazom, meni je svejedno žao što jeseni uz osječko neće biti, voljela sam taj dio godine, bilo je veselo i imala sam tih 10 dana svaki dan negdje za otići, opustit se, bilo uz tambure ili neki bend. A vjerujem da nisam jedina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2009. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A morali su nam ukinuti i (jedinu) ludu zabavu u ovom gradu! Pa se onda izvlače na foru: ''Joj, jadni smo, nemamo sredstava za NAJPOZNATIJU osječku manifesticiju...''

A imaju za dizajn NOVE boce!! Totalno bespotrebno!!
K'o da je jednom alkiću i pijanduri bitno dal' pije iz stare ili nove boce...Pivo je pivo!
A gdje se Osječko najviše točilo i prodavalo?! Mislim da upravo na ''Jeseni uz Osječko''!! Ispravite me ako griješim.

Nije moralo biti i ove godine besple...da se to htjelo organizirati, mogao se naplaćivati ulaz...nekih 10 kn, ne bi bilo puno, pa ne bi bilo izgovora...

To je gore nego da su ukinuli ''Osječke ljetne noći''. Što bi bilo kad bi Varaždin ukinuo ''Špancirfest''? ... Mislim stvarno. Ne znam što bih rekla: ŠTETA ili SRAMOTA!
Ali recesija je sve opasno opalila po džepu, pa zašto ne bi i njih..?


Zadnja promjena: Stella1989; 17.09.2009. 3:50; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Necro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Lokacija: Osijek ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2009. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim kad bi tih par dana naplacivali ulaz 10kn da bi zaradili i vise nego sto su ulozili...

_________________
"Mi smo Borg,otpor je napon kroz struja."
http://www.necroparkour.deviantart.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma samo da mal stanu na kočnicu sa tim blesavi reklamama na tv-u i jumbo plakatima i eto ti novaca za dane piva.... a i to da se naplaćuje ulaz nije loša ideja mislim nije puno odvojit 10 kn za to...ako je to nužno da se oni ipak održaju

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2009. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

offtopic, ali ipak.... sjećam se daj jedan naš profesor iz srednje sav bjesan na cuganje u vezi maturalca izjavio: "Pa ajmo onda lijepo okupiti ta dva razreda,kupiti GAJBU piva i napiti se!!! Pa mislim stvarno!!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2009. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

K'o da je jednom alkiću i pijanduri bitno dal' pije iz stare ili nove boce...Pivo je pivo!

e pa sad stellice.., čuj totalka si promašila ono što si htjela reči. svakako je bitno jednom istinskom ljubitelju osječkog piva iz kakve če flaše nategnuti svoj omiljeni rashladni antifriz ako se u nekoj ludoj situaciji pojavi s nekom glavom i recimo glavašem u nekom otmjenom hotelu pred gomilom finih muškaraca te pici. zašto bi ja sad pio jebeni hajniken ili koronu kad mi srce plače za mrzlim osječkim!! naravno da treba i mora imat svjeCki izgled!! flaša je ok, al nalju su sjebali...
sve to zajedno nema veze sa ovim topikom samo bih dodao koliko sam pročitao zadnjih par postova; ako treba platit čemo jebeni upad i 20 kn, al neprodajite nam pivo (bar ne nama) po 10!!

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2009. 3:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAS2 je napisao/la: ›
K'o da je jednom alkiću i pijanduri bitno dal' pije iz stare ili nove boce...Pivo je pivo!

e pa sad stellice.., čuj totalka si promašila ono što si htjela reči. svakako je bitno jednom istinskom ljubitelju osječkog piva iz kakve če flaše nategnuti svoj omiljeni rashladni antifriz ako se u nekoj ludoj situaciji pojavi s nekom glavom i recimo glavašem u nekom otmjenom hotelu pred gomilom finih muškaraca te pici. zašto bi ja sad pio jebeni hajniken ili koronu kad mi srce plače za mrzlim osječkim!! naravno da treba i mora imat svjeCki izgled!! flaša je ok, al nalju su sjebali...
sve to zajedno nema veze sa ovim topikom samo bih dodao koliko sam pročitao zadnjih par postova; ako treba platit čemo jebeni upad i 20 kn, al neprodajite nam pivo (bar ne nama) po 10!!


Samo sam htjela skrenuti pozornost na to da su jadni navodno uložili jaako puno u dizajn nove boce, a sad kao nemaju za ''Jesen uz Osječko''.

Inače nisam pivopija, ali dok sam radila u jednom hotelu ovo ljeto, vidjela sam na što ta ''velika investicija'' liči...nova im je naljepnica totalni promašaj...tak' da su taj novac mogli puuno pametnije uložiti u...npr...možda, ''Jesen uz Osječko..''? osijek031.com smile

Ili još pametnije...da su bar dio tog novca darovali u dobrotvorne svrhe...bar bi učinili nešto korisno i mogli bi se hvalit': ''Donirali smo tu, tu i tu...mi smo jako dobri ljudi i stalo nam je do drugih (a koliko je to istina ... ), a ne do vlastitog džepa...'' osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2009. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Samo sam htjela skrenuti pozornost na to da su jadni navodno uložili jaako puno u dizajn nove boce, a sad kao nemaju za ''Jesen uz Osječko''.

Inače nisam pivopija, ali dok sam radila u jednom hotelu ovo ljeto, vidjela sam na što ta ''velika investicija'' liči...nova im je naljepnica totalni promašaj...tak' da su taj novac mogli puuno pametnije uložiti u...npr...možda, ''Jesen uz Osječko..''? osijek031.com smile

Gledaj, Stella, ti možda misliš da je ulaganje u dizajn nove boce promašaj, dok ja mislim da nisu mogli novce bolje potrošiti ni da su htjeli. Boca izgleda puno bolje, nove etikete, i općeniti dojam je sada puno bolji nego prije. Evo, ja, koji prije nisam ni gledao Osječko sad tu i tamo pokupim koju bocu crnog. Moderniji dizajn = šira publika = veća zarada = financijska baza za organiziranje reklamnih eventova kao što je Jesen uz Osječko.

Prema onom što čujem iz različitih izvora, novac uložen za novi dizajn, kao prvo, ne bi pokrio kompletne troškove organizacije manifestacije, a drugo, u Pivovari su se napravila neka katastrofalna ulaganja zbog kojih je sama Pivovara u nezavidnom financijskom stanju. Koliko od toga je istina, ne znam, zaista.

Ali stvarno si naivna ako misliš da je organizacija nečeg kao Jesen uz Osječko jeftina i isplativa za organizatora.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2009. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Post dolje....

Arrow


Zadnja promjena: Stella1989; 17.09.2009. 19:20; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2009. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: › Ali stvarno si naivna ako misliš da je organizacija nečeg kao Jesen uz Osječko jeftina i isplativa za organizatora.


Čuj, nemoj ti meni pisati da sam naivna. Ovdje je riječ o tome da nam se ne sviđa što su ukinuli ''Jesen uz Osječko'' ... Kako sam već napisla, ne mora biti besplatan ulaz, već se može naplaćivati, ako ne 10 kn, može i 20 kn. Dobro su oni tamo zarađivali ... Pivo se točilo u totalno NEPRAKTIČNE čaše od pola litre (iz kojih se često pivo prosipalo po drugim ljudima jer se skače i pleše) i još se naplaćivalo 10 kn, kao da si dobio pivo u staklenoj boci ... Tako da ... točili su iz onih bačvi pa im se sigurno dobro isplatilo. A pivnica je od jutra do mraka bila prepuna, a pivo se točilo na svakom koraku! Ja mislim da je sva ta stvar oko nove boce izgovor...pa sad...nek svako misli što želi...

Dobar izgovor zlata vrijedi...


Zadnja promjena: Stella1989; 18.09.2009. 0:14; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2009. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
A morali su nam ukinuti i (jedinu) ludu zabavu u ovom gradu! Pa se onda izvlače na foru: ''Joj, jadni smo, nemamo sredstava za NAJPOZNATIJU osječku manifesticiju...''

misliš da je to jedina luda zabava u gradu??? izgleda da si onda puno toga propustila ove godine. nije baš bilo puno al da nije bilo s tim se ne slažem.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: