Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Links - iskustva korisnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2009. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, Zoky (mglg), jos jednom hvala na iznosenju tvog znanja, kao sto rekoh naime - to nije plastika koja je izvana nego plastika iznutra povezana s izoliranom zicom na kojoj se u biti drzi onaj dio slusalica koji se razvlaci... ne znam kako da ti to objasnim, ugl, dodji kad god zelis pa vidi... ako je to normalno e onda se ja ne zovem kaxe zovem jel Razz

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2009. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
@ bazooka_joe - nisam to jos pokusala, imam ja slikice : )), ali mi se to sve cini kao gubitak vremena, ne znam : (( probat cu - ionako nemam bas sto izgubiti...

a ubuduce, mislim da ce biti samo online shopping i to iz inozemstva pa makar i astronomska carina - ima nacina da i to izbjegnem Very Happy

THNX : ))

Nije gubitak vremena,vjeruj. Nisam to radio sa Creativeom,ali jesam sa Seagateom i Asusom. Poslao defektni primjerak njima (nakon razmjene mejlova),oni ispravan natrag. U oba se skucaja radilo o zamjeni unutar proizvodjacevog jamstvenog roka kojeg je trgovac 'skratio' koju godinu.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2009. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poslala sam im pa cemo vidjeti, sada cekamo, vec sam dobila automatski odgovor kojim me obavjestavaju da ce mi odgovoriti sto prije, u prosjeku im treba 1 dan, al kao ovisi o broju zahtjeva pa mozda i duze : )) u svakom slucaju, puno manje nego ovima iz Linksa koji su mi tu puno blize - ima li vece ironije Very Happy

btw, bazooka, zasluzio si 5 rikikikija XD

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2009. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo sam pročitao naslov i nije mi se ni dalo čitati daljni text....kupujem od links još dok im se trgovina nije otvorila u os....kupio sam sve i svašta u linksu i ostvio brdo para tamo..nikad u životu nisam imao problema sa kupnjom,servisom,i sa ničime drugime što se njih tiče....nevjerujem da je links takav i što se mene tiče najbolja hardware firma u os...

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2009. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam pojma gdje je Links!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam imao problema sa svima Very Happy i hgspotom i linksom i vemilom Very Happy

link je na kruznom toku u resirnerovoj

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bugofil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Brunei
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 19:43 
Naslov:  Re: Links - najlošije mjesto za kupovinu elektroničke opreme
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bog svima. !

ne radim u Linksu, niti mi ćaća radi, no ovakav naslov teme je neprihvatljiv (Links - najlošije mjesto za kupovinu elektroničke opreme).

Arrow ako je zabranjeno reklamiranje, mislim da ligika nalaže kako je zabranjena i antireklama, te ne razumijem kako administracija dozvoljava ovakve naslove tema, te ih moderatori ne editiraju ?!

Arrow eventualni dozvoljeni naslov teme bi bio "Žalba na Links", ili "Pritužba na trgovinu Links".

Arrow to je isto kao da ja na drugim forumima otvorim temu; Osijek031.com, smeće od web foruma, i nije bitno što će poslije ljudi pisati da je to dobar forum.

stvar je u tome što većina forumaša temu neće ni pogledati, već će ovaj forum po defaultu izbjegavati zbog zlonamjernog pretencioznog naslova.

inače, nedavno su mi u Linksu zamijenili XFX HD 5850 jer je bila tehnički neispravna za Saphire.
mogli su lijepo reći da sam je overclockao, te me se elegantno riješiti, no ispali su ok i hvala im !

zato, apeliram na moderatore da promijene naslov teme, jer je neprikladan, pretenciozan, bezobrazan, nekorektan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.03.2010. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Relativno nedavno sam kupio komplet novi PC tamo.

Jedina zamjerka koju imam je što je "raspoloživo unutar 48 sati" bilo "raspoloživo kad prođe vikend i pola slijedećeg tjedna", ali dobro Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bugofil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Brunei
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast Arrow moderatorima, na promptnoj reakciji !

_________________
Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bugofil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Brunei
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Relativno nedavno sam kupio komplet novi PC tamo.

Jedina zamjerka koju imam je što je "raspoloživo unutar 48 sati" bilo "raspoloživo kad prođe vikend i pola slijedećeg tjedna", ali dobro Wink


hahaha...

to je točno.

ali zato više ne piše, "unutar 48 sati", već "Na upit" Mr. Green

_________________
Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam u njihovom webshopu kupila laptop-u roku 48h donijeli su mi ga pred kuću,iz Zg jer u Os nije bilo takvog modela, ali svejedno JA SAM SUPER ZADOVOLJNA!
Prije same narudžbe telef.sam razgovarala s tipom iz Linksa u Os. i bio je super ljubazan i sve mi je objasnio, isto tako i oni u Zg.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.03.2010. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isto dvojaka iskustva, u jednom sve super, kupio grafičku isto imala tvorničku grešku, zamjenili je odmha za drugu, čak su me i nazvali da mi kažu da nešto ne valja s tom serijom, ja nisam ništa skontao Very Happy - onda drugi put, cura uzima komp koji stiže za 48 sati, pa nakon toga za još 48 sati pa na kraju tek za 10 dana stigao. Al sve u svemu ja sam zadovoljan njima, prvenstveno širinom izbora i dosta pristupačnim cijenama naspram drugih trgovina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.03.2010. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bugofil je napisao/la: › ali zato više ne piše, "unutar 48 sati", već "Na upit" Mr. Green

osijek031.com smile osijek031.com smile predobro Very Happy

al stvarno, od svih radnji što sam obilazio imali su nekako najizbalansiranije cijene.

i sad pc i ja haračimo po internetu Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PopCornStar
Offline
Ukupno postova: 34
Lokacija: K okretištu trajvana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2010. 10:47 
Naslov:  Re: Links - iskustva korisnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio u "Linksu"... Ni dobar dan,ni doviđenja a kamoli da me neko od osoblja pitao "izvolite"... A bio unutra 10 minuta! Užas...

_________________
kad piti je prestao netragom je nestao Put
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ulix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2010. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koješta, Links je BIO dobar sve dok je postojao Vemil i još neka konkurencija. Od kraja prošle godine su ostali JEDINI veći dućan informatičkom opremom u Os (HG je na Marsu cijenama) i vjerjatno misle kako su Bogom dani. Nestalo 48 sati, u redu. Ali pogledajte većinu komponenti nemaju u Os. To je paradoksalno jer u Zg ima 50 sličnih prodavaonica, dakako - roba bez čekanja: uzmi, plati, nosi!

Ako roba nije na centralnom skladištu, nego recimo Zg, nema šanse. Dok su valjali, i isporučivali robu na vrijeme, kupio sam brdo stvari kod njih. Više ne.

Molim, postoje i manji snabdjevači, drže se dogovorenih rokova i često imaju jeftiniju robu. Ne želim nikoga reklamirati, isto tako primjedbe na bilo čiji loš rad mogu biti temom foruma.

Općenito: firme prolaze dobre i loše periode, vodstvo određuje način poslovanja pa su onda "dečki ljubazni" ili mrzovoljni tipovi. Plaćate dobrim nofcima, tražite najbolje! Imate na to pravo, UVIJEK.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: