Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako biramo prijatelje?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
I ja vjerujem da postoje... evo par primjera...
- Cure od lega su mi aseksualne. I za vrijeme i nakon veze s njima.
- M i z pravim prijateljima mogu biti nakon sto su se prijateljski pomazili (svjesno i znajuci da im veza nikada ne bi uspjela) i nakon toga je svatko sebi nasao partnera za vezu.

to mi je isto fascinantno. većina frajera ni u ludilu ne bi zabrijala s curom od frenda, taman da ga ona moli. dok se, recimo, to isto ne može reći za cure. one bi puno lakše zabile frendici "nož u leđa" zbog frajera. zbog takvih stvari se divim muškim prijateljstvima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›

to mi je isto fascinantno. većina frajera ni u ludilu ne bi zabrijala s curom od frenda, taman da ga ona moli. dok se, recimo, to isto ne može reći za cure. one bi puno lakše zabile frendici "nož u leđa" zbog frajera. zbog takvih stvari se divim muškim prijateljstvima.
[/quote]

Netko je na jedonom od foruma napisao

- Žene su lovci, a muškarci lovina.

Ako tako postavimo stvari, možda su i zbog tog muška prijateljstva čvršća.

S druge strane, ne znam - nisam imala takovih problema, nikad mi se nije svidio muškarac kog moja frendica simpatizira ili voli. Možda bih mogla reći - Hvala Bogu.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To pravilo i nije pravilo. Ponekad i lovac postane lovina...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
- M i z pravim prijateljima mogu biti nakon sto su se prijateljski pomazili (svjesno i znajuci da im veza nikada ne bi uspjela) i nakon toga je svatko sebi nasao partnera za vezu.


Šokirana sam. Upravo povraćam od ovog stava kad se sjetim koliko prijateljica imaš. To govori svašta i o njima i o tebi.
Ogavno.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@Ozana, nitko ne odbija tu mogucnost, hebote, vjerujem da vecina nas muskih tako i zivi. Mozda sada nema kemije izmedju tebe i tvog lega, mozda kemija i nije potrebna. Ali, kad bi se poslozio pravi trenutak, splet okolnosti, budi sigurna da bi mu pocurile sline, zaiskrilo u ocima.


Jebogati, pa ako se u više od 10 godina nije izrodilo no f od feromona, ako smo spavali u istom krevetu, ako smo jedno drugom prepričavali sve moguće, pa i seksualne dogodovštine, što bi se trebalo dogoditi - ili je bolje pitati od čega bih trebala podozrijevati, jer po tvom ispada da još uvijek mogu od njega očekivati atak na moje seksualno biće!

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › one bi puno lakše zabile frendici "nož u leđa" zbog frajera. zbog takvih stvari se divim muškim prijateljstvima.


Iako ima i muskih govnara i pedercina. Ali, njih kad jednom skontas - otfikaris i miran si. U tom slucaju je izgubljena riba samo collateral damage, a pravi ishod je prociscenje zivota od nazovi prijatelja.

Mislim da sam vec jednom napisao da se ribe medjusobno ne podnose. Zavist, nesigurnost i sl. kumuju takvom odnosu. A preotimanje frajera je onda odlican nacin za podizanje sjebanog ega.

ozana je napisao/la: › Jebogati, pa ako se u više od 10 godina nije izrodilo no f od feromona, ako smo spavali u istom krevetu, ako smo jedno drugom prepričavali sve moguće, pa i seksualne dogodovštine, što bi se trebalo dogoditi - ili je bolje pitati od čega bih trebala podozrijevati, jer po tvom ispada da još uvijek mogu od njega očekivati atak na moje seksualno biće!


Ne znam kakav odnos imate, mozda te frajer zaista ne bi nikada opalio. A mozda je strasljivko koji uptavo zbog ovakvog tvog stava nema muda ni pokusati poloziti te u vodoravni polozaj. Smile

Pocni mu slati signale da bi to htjela (nenametljivo, da ne pobjegne i ne ukenja se u gace od straha i naglog odnosa prema njemu), pa bush videla hoce te maznuti ili nece... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 29.01.2006. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Jebogati, pa ako se u više od 10 godina nije izrodilo no f od feromona, ako smo spavali u istom krevetu, ako smo jedno drugom prepričavali sve moguće, pa i seksualne dogodovštine, što bi se trebalo dogoditi - ili je bolje pitati od čega bih trebala podozrijevati, jer po tvom ispada da još uvijek mogu od njega očekivati atak na moje seksualno biće!


Ne znam kakav odnos imate, mozda te frajer zaista ne bi nikada opalio. A mozda je strasljivko koji uptavo zbog ovakvog tvog stava nema muda ni pokusati poloziti te u vodoravni polozaj. Smile

Pocni mu slati signale da bi to htjela (nenametljivo, da ne pobjegne i ne ukenja se u gace od straha i naglog odnosa prema njemu), pa bush videla hoce te maznuti ili nece... Smile


Hajde mi samo daj jedan dobar razlog iz kog bih mu trebala početi slati te signale. Osim da bih za tvoje stavove dokazala (ne)točnost. Pa ja uopće ne želim da me on opali! Zar je to toliko nenormalno?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, ispala sam s neta, nemam pojma što se dogodilo. No, evidentno je da je gornji post moj Smile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2006. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: › Hajde mi samo daj jedan dobar razlog iz kog bih mu trebala početi slati te signale. Osim da bih za tvoje stavove dokazala (ne)točnost. Pa ja uopće ne želim da me on opali! Zar je to toliko nenormalno?


Don't shoot the messanger...

Sve je to normalno, ali ja ti samo zelim reci da nije istina da te on ne bi opalio u nekim drugim okolnostima. Ne raspravlja se o njemu, nego o idealiziranju necega sto je mozda samo balon od sapunice... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
[Don't shoot the messanger...


No dobro, konstatirala sam da imam PMS i da me ne treba izazivati - razum mi nije najjača strana ovih dana RazzRazz

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2006. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne razumijem zašto je to tako teško prihvatiti. Jel možete shvatiti, ili bolje- prihvatiti da muškarci razmišljaju na jedan način a žene na drugi način, i da funkcionira, relativno govoreči naravno.

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2006. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la (Pogledaj post): › Ne razumijem zašto je to tako teško prihvatiti. Jel možete shvatiti, ili bolje- prihvatiti da muškarci razmišljaju na jedan način a žene na drugi način

mozemo mi i shvatiti i prihvatiti, al to sto ne razmisljamo na isti nacin ne znaci da se oko necega ne mozemo i sloziti Wink

_________________
...i zao glas za mnom stize
i brdo olajavanja
za dobrim konjem prasina se dize
jos jedna cigareta pre spavanja..

ps ja nisam umisljena
ja sam savrsena
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2006. 23:44 
Naslov:  Re: Kako biramo prijatelje?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oooo pa kako da ne. Možemo se mi složiti oko dosta toga. Wink

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2006. 15:25 
Naslov:  Re: Kako biramo prijatelje?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la (Pogledaj post): › Oooo pa kako da ne. Možemo se mi složiti oko dosta toga. Wink

a jel?
a oko cega to konkretno? Wink

_________________
...i zao glas za mnom stize
i brdo olajavanja
za dobrim konjem prasina se dize
jos jedna cigareta pre spavanja..

ps ja nisam umisljena
ja sam savrsena
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2006. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

draga kasnis s pitanjem 10 dana! jadan decko se sigurno vise ni ne sjeca sto je mislio!

_________________
Lako je kad te netko ni ne zavoli,tad samo tamna strana srca zaboli. Tesko je kad za nekog jedinog i svog postanes zrnce soli,tesko je kad tvoj netko prestane da te voli...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: