Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Minival i kovrčava kosa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Icy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2009. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ček,taj spiralni minival,jel se može to radit takve male kovrče?
I koliko dugo traje?
I kolika je cijena?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2009. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da male i jesu ali spiralne...9 -10 mjeseci ali uz upotrebu tih nekih šampona i regeneratora koje sam ja tada dobila(čitaj kupila)..hm..cijena na kosu do pola leđa izrazito gustu 320 tada bješeSad

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Icy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2009. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha,a čekaj,nemaš onda problema sa izrastom ili?
Jer ja bi takve samo da nisu spiralne...
Te koje 'kratko' traju
Jel mogu ja njima reć spiralni minival,al da nisu spiralne kovrče Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2009. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito je da si se ti već odlučila za minival bio on štetan ili ne...loš ili dobar...tako da sad ti je najbolje da odeš u par frizerskih salona da se raspitaš što će ti stručne osobe reći...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Icy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2009. 18:10 
Naslov:  Re: Minival i kovrčava kosa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel zna netko neki profesionalni uvijač za kosu(s dodatcima i to),s kojim bi vjerojatno mogla takvu frizuru napravit?
Jel ako uspijem naći neki takav uvijač,da mogu svaki dan pravit takvu frizuru,dok ne dojadi....onda ne minivaliram kosu(neuništavam ju)...
Tak da,ak znate...recite(i spasite me minivala Laughing )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ariš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2009. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam minival vec godinu i pol dana i uopce nije lose..nemojte nikoga odgovarati od toga da ide na minival. i ja sam imala ogrmnu zelju i nikoga nisam slusala..sada mi je izrast nekih 15 cm a minival se opustio i izgleda kao da mi je kosa prirodno kovrcava, jer su se kovrce bas lijepo opustile i savrsne su. jos sam k tome i stepenasto osisana pa iz pofila izgleda savrseno. platila sam ga oko 250 kn jer sam imala dosta dugacku i jako gustu kosu..
tako da tko zeli, neka ga stavi Smile

_________________
ona pleše svim srcem i svom svojom dušom...i u trenutku plesa za nju sve drugo nestaje... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mmatea
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2009. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ariš je napisao/la: › ja imam minival vec godinu i pol dana i uopce nije lose..nemojte nikoga odgovarati od toga da ide na minival. i ja sam imala ogrmnu zelju i nikoga nisam slusala..sada mi je izrast nekih 15 cm a minival se opustio i izgleda kao da mi je kosa prirodno kovrcava, jer su se kovrce bas lijepo opustile i savrsne su. jos sam k tome i stepenasto osisana pa iz pofila izgleda savrseno. platila sam ga oko 250 kn jer sam imala dosta dugacku i jako gustu kosu..
tako da tko zeli, neka ga stavi Smile
i ja bi htjela staviti minival...i isto tako sitne kovrče.
samo me zanima gdje mogu napraviti stvarno dobar i kvalitetan minival?? čini mi se da je ariš jako zadovoljna sa svojim minivalom, pa me zanima gdje si napravila?? ajde pliz mi što prije odgovori. moja kosa je stepenasto ošišana i nije jako gusta, a nije ni rijetka- normalna je i srednje je dužine, pa koliko bi ja to otprilike platila??? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.11.2009. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se nisam šišao preko 6 godina i zanima me dali ću ako se ošišam biti i dalje lep kao što sam sada?
htio bih ovako nešto:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ariš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2009. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mmatea napravila sam je kod svoje fizerke, a ona ti trenutno radi u zupanijskog kod kruznog toka..mislim da ne bi platila vise od 230-250...tako ti se krecu cijene minivala ua duzu kosu..

_________________
ona pleše svim srcem i svom svojom dušom...i u trenutku plesa za nju sve drugo nestaje... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BumBaCicA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek, CNO
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam isto kao i ariš bila zadovoljna s minivalom.. imala sam ga prije otprilike 2 godine..
dala sam ga napravit jer imam katastrofa masnu kosu, pa mi je to pomoglo.. dat cu ga opet jer ne mogu izdrzat s ovom ravnom kosom koja se zamasti nakon 2 dana, al moram cekat da naraste prvo..
dala sam da mi naprave onako skroz male kovrce, i izgledalo je odlicno, cak i kad mi se malo opustio i kad sam imala veliki izrast.. cak su mi svi rekli da mi je taj minival stajao bolje nego moja prirodno ravna kosa.. isto me tak izislo oko 200 kn..

_________________
. 99 dijelova, 1 nedostaje, 99 boli, a nijedna ne prestaje .
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mmatea
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2009. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BumBaCicA je napisao/la: › ja sam isto kao i ariš bila zadovoljna s minivalom.. imala sam ga prije otprilike 2 godine..
dala sam ga napravit jer imam katastrofa masnu kosu, pa mi je to pomoglo.. dat cu ga opet jer ne mogu izdrzat s ovom ravnom kosom koja se zamasti nakon 2 dana, al moram cekat da naraste prvo..
dala sam da mi naprave onako skroz male kovrce, i izgledalo je odlicno, cak i kad mi se malo opustio i kad sam imala veliki izrast.. cak su mi svi rekli da mi je taj minival stajao bolje nego moja prirodno ravna kosa.. isto me tak izislo oko 200 kn..
BumBaCicA jer mi mozes reci gdje si napravila taj mini val, u kojem frizerskom i kod koje frizerke....vidim da si jako zadovoljna,a moja kosa je tako nekako kao i tvoja...pa plz sto prije reci i pomozi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.03.2012. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji frizerski salon preporučujete za minival? Moja mama bi voljela takvu frizuru pa ako znate salon u kojem dobro ispadne i po kojoj cijeni, slobodno napišite. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: