Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Teniski tereni u Osijeku - cijene

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2010. 2:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
meni dovoljno...nisam nadal da mi trebaju savršeni uvjeti za igru Smile Smile Smile

i ja sam rekreativac, al ono je kriminal... ona buka nenormalna, loša drenaža, rupe po terenu, nema mjesta dolje uopće za teren, linije iskaču...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2010. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok,ako je bas toliko lose onda to nije teren ni za rekreativce,mada sumljam da moze biti tako strasno....ali hajde predlozi neki bolji.
i molim te navedi cijene,i mene zanima i iznajmljivanje opreme?
bilo bi ok,da ovdje mozemo doci do kompletne ponude za OS i okolicu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.07.2010. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la: ›
i molim te navedi cijene,i mene zanima i iznajmljivanje opreme?

+1

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2010. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni su najbolji tereni na bosutskom uz bajer, pogotovo ak se igra u prijepodnevnim terminima... nekoć su na Želji znali igrati pravnici i liječnici (nije da ih imalo favoriziram, al oni bar zbog novca mogu ići tamo gdje su dobri uvjeti) te djelovalo nekoliko trenera i teniskih škola... ja sam praktički odrastao na tim terenima i uz njih, ali sad kad god prolazim zjape sablasno prazni jer uprava hotela nema osjećaja niti za održavanje terena, niti kako privući širi broj rekreativaca (što je recimo TK Osijek uspio)...
za iznajmljivanje opreme zaista neznam jer je imam i previše, pa mi se slobodno obrati na pm... možemo i neki teniski turnir dogovoriti ako nas ima više ovdje koji volimo zaigrati...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2010. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo danas ja naisao u tk osijek,na bosutsko i iz prve ruke se raspitao.
do 17 sati 30 kn
poslije 17 i vikendom 50 kn
reflektori +5 kn
a oprema free,ako nemate svoju...
nije lose,samo sto ja nikada necu mocu igrati za samo 30 kn Smile
ali hebes ga...ne igram ionako svaki dan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2010. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hotel Mursa ima teniske terene.
Po satu je 30 kn, po noći uz reflektore čini mi se 40 kuna...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2010. 8:58 
Naslov:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prijavljujem se za turnir - ako netko bude voljan organizirati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.07.2010. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo bili smo ja i Tux danas na bosutskom, kao što je gore napisano 30kn/sat, opremu ako nemaš, dobiješ. Stvarno sve super, dab riječ reko.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2010. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Evo bili smo ja i Tux danas na bosutskom, kao što je gore napisano 30kn/sat, opremu ako nemaš, dobiješ. Stvarno sve super, dab riječ reko.
Potpisujem.Definitivno će me vidjeti tamo još koji put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2010. 12:54 
Naslov:  Re: Teniski tereni u Osijeku - cijene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la (Pogledaj post): › cijene jos uvijek iste?

sad se nesto kontam malo pokreniti, pa na tenis...samo ne znam da li cu u ovaj tk, ili mozda u briješće...a nasao na netu da u drinskoj ima teniski klub, iako ja to nisam vidio a prodjem svaki dan autom tuda


na drinskoj nikad nije ni bilo, vjerojatno mislis na kupsku, tamo je tk kod bajerana bosutskom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2010. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
raky je napisao/la (Pogledaj post): › cijene jos uvijek iste?

sad se nesto kontam malo pokreniti, pa na tenis...samo ne znam da li cu u ovaj tk, ili mozda u briješće...a nasao na netu da u drinskoj ima teniski klub, iako ja to nisam vidio a prodjem svaki dan autom tuda


na drinskoj nikad nije ni bilo, vjerojatno mislis na kupsku, tamo je tk kod bajerana bosutskom

ne bas na drinsku...kad sam u google upisao teniski klub osijek izbacio mi na drinsku, i google maps pokazuje na neku adresu u drinskoj,mada se tereni ne vide...a kao sto rekoh prolazim tuda i nikada nisam vidio nikakav klub (naravno ni terene). a za kupsku znam....vec sam pisao, bio sam tamo,tj bio sam se raspitati,sve je za 5,sad jos organizirati drustvo i to je to Wink
nego,hajmo dalje....info o tk na bosutskom imamo, kao i cjenik. usluga je na nivou,ali je i guzva,tj malo slobodnih termina. imamo i info o terenima kod hotela mursa,pa bilo bi ok kad bi neko napisao i o tk iz parka pedera,tj perivoju kralja tomislava....sorry na psovci.
a i koju informaciju o onom kod olimpije....zatim briješće....neku priču sam čuo da ima i u mecama privatno igraliste koje se iznajmljuje...isto za 30-ak kn,ako neko nesto zna...eto, bilo bi ok da tp podijelimo pa da sve koje zanima, mogu saznati gdije sta mogu ocekivati.

ja jos iz prve ruke mogu dati info da u vukovaru (iako je daleko od osijeka)ima 2 terena...tj 2 tk. jedan u borovu kod stadiona, a drugi privatni na izlazu iz vukovara. tamo sam bio,ali nisam placao (drugi su), mislim da je isto 30 kn/h,a rekete smo nosili, ne znam da li ih imaju i da li naplacuju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2010. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
raky je napisao/la (Pogledaj post): › cijene jos uvijek iste?

sad se nesto kontam malo pokreniti, pa na tenis...samo ne znam da li cu u ovaj tk, ili mozda u briješće...a nasao na netu da u drinskoj ima teniski klub, iako ja to nisam vidio a prodjem svaki dan autom tuda


na drinskoj nikad nije ni bilo, vjerojatno mislis na kupsku, tamo je tk kod bajerana bosutskom

ne bas na drinsku...kad sam u google upisao teniski klub osijek izbacio mi na drinsku, i google maps pokazuje na neku adresu u drinskoj,mada se tereni ne vide...a kao sto rekoh prolazim tuda i nikada nisam vidio nikakav klub (naravno ni terene). a za kupsku znam....vec sam pisao, bio sam tamo,tj bio sam se raspitati,sve je za 5,sad jos organizirati drustvo i to je to Wink
nego,hajmo dalje....info o tk na bosutskom imamo, kao i cjenik. usluga je na nivou,ali je i guzva,tj malo slobodnih termina. imamo i info o terenima kod hotela mursa,pa bilo bi ok kad bi neko napisao i o tk iz parka pedera,tj perivoju kralja tomislava....sorry na psovci.
a i koju informaciju o onom kod olimpije....zatim briješće....neku priču sam čuo da ima i u mecama privatno igraliste koje se iznajmljuje...isto za 30-ak kn,ako neko nesto zna...eto, bilo bi ok da tp podijelimo pa da sve koje zanima, mogu saznati gdije sta mogu ocekivati.

ja jos iz prve ruke mogu dati info da u vukovaru (iako je daleko od osijeka)ima 2 terena...tj 2 tk. jedan u borovu kod stadiona, a drugi privatni na izlazu iz vukovara. tamo sam bio,ali nisam placao (drugi su), mislim da je isto 30 kn/h,a rekete smo nosili, ne znam da li ih imaju i da li naplacuju


zadnji puta(prije jedno 2godine) kad sam htio igrat na olimpiji su mi rekli da tamo mogu samo clanovi kluba...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.07.2010. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na drinskoj postoje jos uvije tereni, ali su zapljenjeni i trenutno stoje tamo zapusteni. :-S

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2010. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel zna netko možda jel postoji u Osijeku negdje tenis u dvorani ? Dolazi i zima polako....

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la: ›
Jel zna netko možda jel postoji u Osijeku negdje tenis u dvorani ? Dolazi i zima polako....


e ovo se zove razmišljanje unaprijed Very Happy

nego..da odgovorim
u dvorani ne vjerujem da ima...
al postoje ili su postojali oni baloni u kojima se igra tenis..jedan takv je bio na bosutkom kod bajera...no kako je stanje vjerujem da tamo nece biti više tenisa...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: