Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako dalje?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2009. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dečko nisi shvatio, a očito i nećeš ili ne želiš.
kao prvo kakvi američani, američani su gomila nepismenih, neškolovanih redneka i hilbilija koji si ne znaju dupe obrisat (čast izuzecima, ima i pametnih američana)
kao drugo tko je spominjo ukidanje bespla zdravstva i socijalnog i kojeg bespla zdravstva, to zdravstvo netko plaća onima koji nemaju i socijali i to sve više i više iz dana u dan.
kao treće, kakav jal, šta pričaš ? krivo mi je što su pokrali ovu državu i uništili je, doveli na prosjački štap i što smo na rubu bankrota i što nam više ni dragi bog ne može pomoć, krivo mi je što ima tolko sirotinje, a neko živi ko bubreg u loju na TUĐU grbu jer se nakro, izvaro državu i narod, krivo mi je što ne mogu nać posao s fakultetskom spremom, krivo mi je što neko sjedi u saboru 100 dana u godini i zgrće i krade na račun raje, ima plaću 20 000 kn, bespla prijevoz i more drugih benificija i ne bi mi bilo krivo da to sve ima al da radi za dobro svih državljana ove republike, a ne što drka kurac i krade, krivo mi je što svaki dan sve više i više ljudi ostane bez posla, krivo mi je što jedan normalan čovjek apsolutno nema nikakve perspektive i budućnosti osim rintanja cijeli život za crkavicu i podstanarstvo, krivo mi je jer nam je uvoz ne znam ni sam na koju potenciju veći od izvoza, krivo mi je što ova država nema apsolutno više ništa jer se ono što se stvaralo 50 godina zajedničkim radom pokralo i rastrajbalo u 15 JEBENIH godina, krivo mi je što se više nikad u apsolutno hrvatsko vlasništvo neće vratiti INA, pliva, telekom itd, krivo mi je što je tolko ljudi izginulo za državu koje više nema, od koje je ostala samo hrpa jada, sirotinje i nekolicina lopova koji veselo trljaju ruke. da imam nekretnina u vrijednosti 2 mil kn koje sam na pošten način stekao, ne pokrao, plaćao bi porez bez prigovora na to jer bi imao sredstava za to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2009. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

very nice @Mons

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.07.2009. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › dečko nisi shvatio, a očito i nećeš ili ne želiš.
kao prvo kakvi američani, američani su gomila nepismenih, neškolovanih redneka i hilbilija koji si ne znaju dupe obrisat (čast izuzecima, ima i pametnih američana)
kao drugo tko je spominjo ukidanje bespla zdravstva i socijalnog i kojeg bespla zdravstva, to zdravstvo netko plaća onima koji nemaju i socijali i to sve više i više iz dana u dan.
kao treće, kakav jal, šta pričaš ? krivo mi je što su pokrali ovu državu i uništili je, doveli na prosjački štap i što smo na rubu bankrota i što nam više ni dragi bog ne može pomoć, krivo mi je što ima tolko sirotinje, a neko živi ko bubreg u loju na TUĐU grbu jer se nakro, izvaro državu i narod, krivo mi je što ne mogu nać posao s fakultetskom spremom, krivo mi je što neko sjedi u saboru 100 dana u godini i zgrće i krade na račun raje, ima plaću 20 000 kn, bespla prijevoz i more drugih benificija i ne bi mi bilo krivo da to sve ima al da radi za dobro svih državljana ove republike, a ne što drka kurac i krade, krivo mi je što svaki dan sve više i više ljudi ostane bez posla, krivo mi je što jedan normalan čovjek apsolutno nema nikakve perspektive i budućnosti osim rintanja cijeli život za crkavicu i podstanarstvo, krivo mi je jer nam je uvoz ne znam ni sam na koju potenciju veći od izvoza, krivo mi je što ova država nema apsolutno više ništa jer se ono što se stvaralo 50 godina zajedničkim radom pokralo i rastrajbalo u 15 JEBENIH godina, krivo mi je što se više nikad u apsolutno hrvatsko vlasništvo neće vratiti INA, pliva, telekom itd, krivo mi je što je tolko ljudi izginulo za državu koje više nema, od koje je ostala samo hrpa jada, sirotinje i nekolicina lopova koji veselo trljaju ruke. da imam nekretnina u vrijednosti 2 mil kn koje sam na pošten način stekao, ne pokrao, plaćao bi porez bez prigovora na to jer bi imao sredstava za to.

Da naravno ,i onda je svizac zamotao čokoladu. Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›

to je to, nek sjede na 2 mil kuna, nitko njima ne brani da imaju nekretnina vrijednosti 2 mil kn, ali bit će jebeno oporezovani na njih.


Vidim uzor su ti američani,jer se kod njih oporezuje sve.
Sad još reci da treba ukinut besplatno zdravstveno,socijalnu pomoć itd i onda mi je sve jasno. Rolling Eyes
Iz tebe progovara klasični hrvatski jal,jer da imaš neke nekretnine sigurno ne bi provaljivao takve nebuloze.


Kakvo besplatno zdravstveno, o čemu ti lupetaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa jel' imaš pravo na besplaten preglede kod liječnika ili posjete kdo zubara??

e sad nečemo o tome da specijalističke preglede trebaš čekatiiiii ajmeeee, ali ipak je bespla
ovi iz jamerike nemaju ni to

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nemaš pravo na besplatne preglede ako nemaš neko osiguranje.A to osiguranje uvijek netko i plati npr. poslodavac tvoj ili tvojih roditelja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stepski_ker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Negdje u Norveškim planinama
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2009. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao u davna doba Rimskog Carstva treba predložit Kurvi i igara.....Po mogučnosti izgraditi koloseum kod katakombi i u katakombama urediti bordel.
I pustiti ljude da uživaju u malim znacima pažnje dok država tone, manje više da se suzbije masovna histerija....

_________________
Blinding, running through the eternal maze
Surrounded by people the same
Not knowing this place as the darkness falls above...
Will we ever see the sun deteriorate away?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: