Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sanader dao ostavku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko je spomenuo ikakvo provođenje zakona za početak?
A kad si već kod zakona - jedini zakon u ovoj zemlji je zakon Ive Sanadera (HDZ), i zakoni se u ovoj zemlji provode selektivno, kako njemu/njima odgovara.
Pa pogledaj samo aferu kamioni.
Misle da smo budale? U stvari, očito jedan dio naroda je, kad ih podržava i brani.

Evo tko želi nek gleda i zadovoljava se.
BAL VAMPIRA: mms://213.149.32.154/hdz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Tko je spomenuo ikakvo provođenje zakona za početak?
A kad si već kod zakona - jedini zakon u ovoj zemlji je zakon Ive Sanadera (HDZ), i zakoni se u ovoj zemlji provode selektivno, kako njemu/njima odgovara.
Pa pogledaj samo aferu kamioni.
Misle da smo budale? U stvari, očito jedan dio naroda je, kad ih podržava i brani.

Evo tko želi nek gleda i zadovoljava se.
BAL VAMPIRA: mms://213.149.32.154/hdz


Opali to podržavatelj Branimira Glavaša i - ostade živ Very Happy - Pa ako je netko imao svoje zakone u ovoj državi onda je to on. Meni je jedino žao što nikako ne mogu dokučiti tko siti,ali koliko vidim iz HDSSB-a jesi (očigledno je Very Happy) pa te onda moram znati. Previše stavri znaš da bi bio najobičniji član pa se ne bi ni čudio da su stavili nekoga visoko pozicioniranog da se tu predstavlja kao mladić i piskara što mu se naredi. No jednu stvar moraš i ti priznati. Ok, shvaćam da ako priznaš da jeHDSSB najveći neprijatelj HDZ-a širit će se panika među članstvom ali i ti i ja znamo da je to tako. Na kraju krajeva i ti i ja smo potekli upravo iz tog HDZ-a (ponavaljm to pretpostavljam pod onim da sitstariji član koji je u HDSSB došao iz HDZ-a, ako se varam sorry), i da znamo jakodobro što je taj isti HDZ u stanju napraviti. Pa Hebrang je mrcina za kakvog sumnjam da ima još jedan primjerak u ovoj Hrvatskoj, i ako on preuzme još koji konac u HDZ-u, teško se piše HDSSB-u. Meni je to odlična stranka za dobrim programom, ali kakvi ljudi vode ju, nikada ništa od HDSSB-a. Uzmi si samo 2005. Tko je od sadašnjih faca prešaou HDSSB kad je došlo do raskola? Ja i još par budala, ostatak ekipe koji su sda face (tipa Zbožil, Marulin itd itd...) su uredno čekali da GLavaš sklopi većinu u gradu i Županiji pa su onda išli mjenjati iskaznice. Da nije uspio možeš misliti što bi oni danas bili veliki regionalisti. I odmah opservacija na jedan tvoj drugi post. Ma ja se slažem da Đapić nije znao neke stvari i moguće da su neki potezi napravljani zato što jednostavno ne zna, ali Bubalo je dao milijunske poslove Tomićevoj priovatnoj tvrtci a ZNAO je da to njegova tvrtka i istodobno ga postavio na čelo ZIA. I što je onda gore? Potpisali smo (to jest sada ste vi potpisali ne smo Very Happy ) koalicijski ugovor sa čovjek koji je potpisao ugovor isprede Grada Osijeka kojim je omogućeno davanje djela rupe privatniku u privatni parking. I sda on naplačuje uredno parking i zarađuje. Svi smo dizali glas protiv toga a onda brež bolje potpišemo s njim koaliciju. A da ne govorimo kakvu je propagandu širio Završki na sastancima u gradskoj četvrti. A što je osobno on koji je na vaslti utoj gradskoj četvrti napravio? Ništa! Nemoj više pričati, u HDSSB sam se žestoko razočarao. I ne možeš ih obraniti, jer obrane nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je jedino žao što nikako ne mogu dokučiti tko siti,ali koliko vidim iz HDSSB-a jesi (očigledno je Very Happy) pa te onda moram znati.

Ti zaključuješ da sam iz HDSSB-a jer pljujem po Sanaderu? Pa onda je više od 70% države u HDSSB-u.

Pogrešno, kao i pola tvog posta ali ne da mi se ispravljati netočne navode, a niti raspravljat s tobom. Samo - stranačka si osoba, (bio ili jesi nevažno), stoga tvoje riječi uzimam s rezervom.
Nisam član niti jedne stranke, nikad bio - niti ću ikad biti. Na to sam izuzetno ponosan.
Uostalom - zašto bi itko morao biti član neke stranke da bi javno izrekao svoje mišljenje?
Posao mi je nešto potpuno drugo - i u tome uživam.
Kroz medije se inače puno toga može doznati, samo ako ono preneseno odvažeš i tumačiš svojom glavom - na ispravan način. Ne smatram da puno toga znam, i podržavatelj sam Branimira Glavaša tek u tolikoj mjeri da mu skidam kapu za razlaz sa Sanaderom, i za sve što je izrekao o njemu. Baš kao i IDS i Kajin.
HDZ smatram največom zločinačkom organizacijom u novijoj povijesti.
Dakle, ovdje ne govorim o Glavašu i HDSSB-u nego o HDZ-u i Ivi Sanaderu.
Pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne ne zato što pljuješ po Sanaderu nego kad pogledam tvoje postove i prije izbora pa i sda. no dobro. Samo jedna ispravka. NISAM stranačka osoba, bi sam do prije kojih 10-ak dana kada mi se dodatno zgadio HDSSB. Točnije ne HDSSB nego oni koji su na vrhu HDSSB-a. Da nema par ljudi vratio bih se sutra odmah.
A Glavaš je pokazao sve sa svojim bjegom, da je ostao ovdje i odležao kaznu koju je dobio HDSSB bi osvojio lagano 80% svud, a ja bi i dalje vikao da je on heroj. Ovako je zbrisao čim što je aparat koji je on koristio za svoje privatne sukobe njemu stao na kraj. recimo da mi je tu nešto kao puklo ulgavi. A to je bioisti onaj dan kada je Zavšrkiišao pričati gluposti pred nama iz gradske četvrti. E tu sam konačno ipukao i pokupio se sa sastanak. Tako da ne, nisam više stranačka osoba.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ok, nemoraš se ti meni opravdavati.
To je tvoj izbor i tvoje riječi, i na kraju tvoje pravo.
Ali bio si stranačka osoba, bio si u politici i tvoje riječi nemaju težinu kao netko tko to sastrane promatra. Nakon svega ti nemožeš biti objektivan, ja mogu.
Ovo je topic o Sanaderu i HDZ-u koji u ovom slučaju nemaju veze sa HDSSB-om, a ti si otišao u offtopic.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedva čekam da u medijima osvane pravi razlog ostavke, a ne ovo naklapanje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2009. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


sanader ja danas u govoru pošteno srao sam sebi u usta. koji lik, ne vjerujem.
ova zemlja je kradezeova prčija.
odvratno se osjećam. hoću izbore, hoću se odseliti što dalje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2009. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam što bih mislila o ovome... Mogu se samo priključiti u red svih onih koji ne znaju odgovor na pitanje: zašto? Pretpostavke, teorije, priče - sve je moguće, a ja kao da gledam starog političkog lisca kako s nekakvog balkona promatra ljude koji traže razloge kao iglu u plastu sijena i - dobro se zabavlja. Jedino što mi se čini izvjesno - da će se on vratiti i da je ovo dio nekakve igre u kojoj će opet on pokupiti poene. Nije on netko tko odustaje na pola puta, a krizne situacije su nešto što on vrlo uspješno okrene u vlastitu korist.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2009. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
Ne ne zato što pljuješ po Sanaderu nego kad pogledam tvoje postove i prije izbora pa i sda. no dobro. Samo jedna ispravka. NISAM stranačka osoba, bi sam do prije kojih 10-ak dana kada mi se dodatno zgadio HDSSB. Točnije ne HDSSB nego oni koji su na vrhu HDSSB-a. Da nema par ljudi vratio bih se sutra odmah.
A Glavaš je pokazao sve sa svojim bjegom, da je ostao ovdje i odležao kaznu koju je dobio HDSSB bi osvojio lagano 80% svud, a ja bi i dalje vikao da je on heroj. Ovako je zbrisao čim što je aparat koji je on koristio za svoje privatne sukobe njemu stao na kraj. recimo da mi je tu nešto kao puklo ulgavi. A to je bioisti onaj dan kada je Zavšrkiišao pričati gluposti pred nama iz gradske četvrti. E tu sam konačno ipukao i pokupio se sa sastanak. Tako da ne, nisam više stranačka osoba.

Riječ je o najobičnijoj opsjeni stvorenoj kroz nekoliko važnih lokalnih medija, a ne o nekakvom ozbiljnom regionalizmu. Odavno tvrdim da njihovu utvrdu u Osijeku drži Glavašev kadar na ključnim radnim mjestima u upravi koji bi podržavao i bilo koga drugoga samo da im ne izmaknu fotelje. A to nije motiv za potcjenjivanje. U kombinaciji s medijskim trikovima - ima rezultata. No, birači su rekli svoje - a imat će 4 godine za gledati kako se grad razvija. A ako se po jutru dan poznaje, imat ćemo jedno pola mandata života na izmišljenim aferama bivše vlasti, a ostatak - hladovina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2009. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
izmišljenim aferama bivše vlasti
osijek031.com smile osijek031.com smile

Usput, daleko ste otišli u offtopic...Glavaš u svakom topicu...je, istina je dan nam je on doveo Đapića na čelo grada, istina je i da je doveo Sanadera na čelo države, ali ajde se malo držite teme...

Dakle, Smranader je dao ostavku...arogantan je i bahat kao i cijelo ovo vrijeme što je bio na vlasti, ali ja uopće ne sumnjam da mu je to ponovo marketinški trik (iliti spin kako bi rekli naši novinari) i niti najmanje ne mislim da je čovjek kojemu je vlast slast tako lako se odrekao fotelje...doduše, Suzana je oduvijek bila tu kad je trebalo leđa podmetnuti dragom vođi, pa će vjerujem tako i dalje...nažalost, ovo nije kraj njega niti njegove vladavine...još će nam zagorčavati život...a do tad, ionako ima pravo na plaću još 6 mjeseci (26 000?!), a nakon tog može u mirovinu od samo 19 000kn....uf...da imam plaću bar trećinu tog iznosa...ma i četvrtina mi izgleda baš lijepo

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2009. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo jedan novi pogled na stvari:


_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a evo i pogleda Vidovitog Milana na ostavku:


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruiser
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2009. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje da se ni ne vrati, ali mislim da mi nismo te sreće

_________________
Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kloppo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2009. 15:31 
Naslov:  Re: Sanader dao ostavku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ne mogu se odlučiti između toga jel kukavica, pyzda ili papak. Ali svakako čovjek bez ikakve odgovornosti. Javnost je u svakom slučaju zaslužila pravi razlog. Ali mislim da ga on uopće nema. Samo bježanje od odgovornosti za propast cijele države.

Kontam da će se Ivo vratit i kandidirat za predsjedničke izbore kao nezavisni kandidat i onda će isti ti koji sada pljuju po njemu za njega glasovati. Jer Hrvati imaju jednu tešku manu - brzo zaboravljaju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2009. 12:40 
Naslov:  Sanader u bolnici - teorije, zavjere, price, vradzbine...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kazu - teska upala pluca, najvjerojatnije izazvana legionelom.

Od same dijagnoze, vecu paznju zaokuplja kontekst i veo tajne koji se obavio oko njega. Bi li se javna osoba s upalom pluca [pa i tezom] toliko trudila skrivati bolest da je mnogima nedozvoljen pristup bolnickom krilu u kojem se nalazi?

Otvara li tolika tajnovitost put ka raznim teorijama. Primjerice, onoj koja u obzir uzima njegovu navodnu seksualnu orijentaciju [o kojoj je svojevremeno pricao i Rojs u Saboru spominjuci snimku iskolacenih ociju mladica na jahti]?

Koliko bi cvrsta mogla biti teorija po kojoj je Sanader dao ostavku nakon HIV pozitivnog testa, ili vec moguceg oboljenja od SIDE? Koliko slijed dogadjaja nakon dijagnoze vodi takvom zakljucku - odmor na jahti, hospitalizacija na infektivnom odjelu zbog problema disnog sustava?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: