Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



gdje izlazite?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
doris_os_94
Offline
Ukupno postova: 9
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2010. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno, evo i razumnih ljudi..Very Happy..
.vikend u o2...svaki ...to pre...a ljeti vani, uživancija..Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OpenFire7
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Sarajevo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2010. 19:59 
Naslov:  Re: gdje izlazite?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam neko posebno mjesto gdje volim izlaziti, ali to nisu kafane i nocni klubovi. Najvise volim izaci sa drustvom negdje na kafu, na neko najobicnije mjesto - jer nam to ne igra nikakvu ulogu, nije nam bitno. Smile

_________________
besplatne vip igrice barbi igre
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2010. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izlazim na groblja gdje prevrćem stećke pod utjecajem alkohola i opijata kojekakvih. najbolji izlazak u grad mi je kad se kod kolege naločemo domaće rakije, poližemo paklo elezdea i odemo na groblje, isprepadamo se pa se vratimo nazad i pijemo vodu dok ne dođemo sebi. kad dođemo sebi opet se nalijemo rakije i navučemo spida i odemo na cajke, tamo se potučemo pa se nazad vratimo kod lege. tu već bude oko 10 naveče. onda se nalijemo rakije i zapalimo DŽOJNT. sve lepo znaš kako. pa se vratimo na groblje i pijemo rakiju na groblju jer diš dalje pit rakiju ak ne na groblju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.11.2010. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izlazim na ulicu

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2010. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne izlazim prečesto, a kada izlazim najčešće je to u Big Ben... eventualno Top, Teatar, Bastion... ali Big Ben dobrano vodi (možda je tome razlog Tomislav Very Happy )

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.11.2010. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u zadnje vrijeme ne izlazim često jer je grad propao, kad izađem, odem u kesten, sound, nekad tufnu i to je uglavnom to u Osijeku.. počeo sam skupljati novce i rađe jednom mjesečno otići kod nekog prijatelja u drugom gradu na vikend nego u ovom šrotu biti..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2010. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije ex ili mini, sada dan i noć ili el pan.. Sad

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.11.2010. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › Ne izlazim prečesto, a kada izlazim najčešće je to u Big Ben... eventualno Top, Teatar, Bastion... ali Big Ben dobrano vodi (možda je tome razlog Tomislav Very Happy )


Jučer bila tamo na cugi... Konobar vidno nadrogiraan... Žalosno kakvi ljudi rade, kraj ovoliko nezaposlenih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2010. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam nekada izaci u dvorište...al samo kad je izrazito lijepo vrijeme.....jer moram paziti na svoj nadasve osjetljiv ten....pri tom moram napomenuti kako mi je dvorište puno raznih stabala...koje nadasve ublažuju prodiranje suncevih zraka....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2010. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › Ne izlazim prečesto, a kada izlazim najčešće je to u Big Ben... eventualno Top, Teatar, Bastion... ali Big Ben dobrano vodi (možda je tome razlog Tomislav Very Happy )


Jučer bila tamo na cugi... Konobar vidno nadrogiraan... Žalosno kakvi ljudi rade, kraj ovoliko nezaposlenih.

Jao, ja sam se jučer tamo žešće naživcirala. Legica i ja otišle na pivo i čekale 5-10 min, a konobara nema. Kada se konačno vratio samo je nabrzaka pogledao kaf (u kojem je sjedilo dosta neposluženih gostiju) te otišao van. Naravno da smo se pokupile i otišle drugdje, konkretu u Swan, koji mi je btw. postao odlično mjesto za otići na cugu Smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2010. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izalzim na benzu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RunnerZZ
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2020. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje izlaze današnji teensi 17-24 god u Osijeku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: