Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavas gradi kucu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la: ›
rizla je napisao/la: ›
Ovo treba pojasniti još samo HDSSB-ovcima. Nama ostalima je jasno odavno.

Rezultati posljednjih izbora govore upravo suprotno, govore da ovakove stvari treba pojasniti većini građana koji još uvjek vjeruju u nevinost i poštenje HDSSB-ovaca na čelu s Glavašem.
Mato,što znači treba im pojasniti?pojašnjavate ,narod vam nevjeruje!!!!
ljepi pozdrav Drago (Osijek nepokoreni grad)

Ali ništa bolje nisu ni zasluzili nego da ih se pljačka po drugi puta u 20 godina (sjeti se Glavaševe privatizacije 90-ih)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2009. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Esecker je napisao/la: ›
MatoTvrđa je napisao/la: ›
rizla je napisao/la: ›
Ovo treba pojasniti još samo HDSSB-ovcima. Nama ostalima je jasno odavno.

Rezultati posljednjih izbora govore upravo suprotno, govore da ovakove stvari treba pojasniti većini građana koji još uvjek vjeruju u nevinost i poštenje HDSSB-ovaca na čelu s Glavašem.
Mato,što znači treba im pojasniti?pojašnjavate ,narod vam nevjeruje!!!!
ljepi pozdrav Drago (Osijek nepokoreni grad)

Ali ništa bolje nisu ni zasluzili nego da ih se pljačka po drugi puta u 20 godina (sjeti se Glavaševe privatizacije 90-ih)!


Mato pojašnjavate narodu ,narod vam nevjeruje!!!!
ljepi pozdrav Drago Osijek nepokoreni grad)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2009. 20:21 
Naslov:  Re: Glavas gradi kucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ljudi treba nas bolit kurac za njega i njegov život okrenimo se našim životima ,neka smeće ode u zaborav nije vrijedan spomena . "Vidim ja kratak let u toj slobodi"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

root je napisao/la: ›
Ma ljudi treba nas bolit kurac za njega i njegov život okrenimo se našim životima ,neka smeće ode u zaborav nije vrijedan spomena . "Vidim ja kratak let u toj slobodi"

Nemogu vjerovati ,koliko vulgarnost,rogobatnih glagola,prijatelju to pokazuje tvoju nemoć,nekulturu i nakraju kućni odgoj.
ljepi pozdrav Drago (Osijek nepokoreni grad)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.09.2009. 7:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na Vu je padalo 7000 projektila na dan, grad je pregažen..a opet...ljudi tamo nisu zagriiženi..hm.... Montirani proces?? jel to misliš na to što se ivo naljutio pa pokrenuo proces? to d... Ali ne mijenja srž... uostalom čitaj presudu... KOJI TO GENERALI OSIM NAŠIH BJEŽE PO BIJELOME SVIJETU? Tj. kakav si ti general.. ti si pizda onda..jer možeš pucat ,ići u rat... a onda??

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2009. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
na Vu je padalo 7000 projektila na dan, grad je pregažen..a opet...ljudi tamo nisu zagriiženi..hm.... Montirani proces?? jel to misliš na to što se ivo naljutio pa pokrenuo proces? to d... Ali ne mijenja srž... uostalom čitaj presudu... KOJI TO GENERALI OSIM NAŠIH BJEŽE PO BIJELOME SVIJETU? Tj. kakav si ti general.. ti si pizda onda..jer možeš pucat ,ići u rat... a onda??

Pozdrav,teško je stobom voditi bilo kakvu polemiku,mogu reći jedino žalim te!!!
ljepi pozdrav Drago (Osijek nikada neće biti OCEK)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dreamer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 241
Lokacija: tu i tamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2009. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): ›
rizla je napisao/la: ›
Ovo treba pojasniti još samo HDSSB-ovcima. Nama ostalima je jasno odavno.


Slažem se. A toliko je još jadnih glupih i naivnih ljudi koji vjeruju da je glavaš jadna žrtva urote i da je jadničak morao pobjeć u hercegovinu. de, dobro je...


osijek031.com smile Složila bih se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2009. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...mislim da se u ovih par zadnjih postova, namjerno ili ne, zaboravlja spomenuti i era vladavine HSP-a....


Sorry al kakve veze ima HSP s time što Glavaš gradi kuću u Hercegovini? Osim ako ne želiš reći da će možda i mladeđ HSP-a ići kopati temelje ?XD - ne ne brini to će biti novi način biranja novog predsjednika mladeži HDSSB-a. Tko više kvadrata iskopa tom ide fukcija XD

Ali dosta šale, ozbiljno,kakve veze ima ova tema sa HSP-om?


svi su oni isti... naprosto je potrebna potpuno nova garnitura ljudi u gradu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koja će početi krasti od početka osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.09.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Esecker... molim te... znaš li ti što je polemika? Tvoji su argumenti.. HRVATSKI VITEZ... to je najbolje što znaš?

Petar Pan ( Disneyland, land of fun)

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Esecker... molim te... znaš li ti što je polemika? Tvoji su argumenti.. HRVATSKI VITEZ... to je najbolje što znaš?

Petar Pan ( Disneyland, land of fun)

Možeš me slobodno zvati Drago,koliko znam ?teško ćeš zaključiti iz moja dva kratka posta,naivan zaključak!!!!
Nikako da vas shvatim ,od kuda takva frustracija,ako ste Glavaševa generacija,onda ste zasigurno pobjegulje,najgora vrsta ljudskog roda,pobjegnu aonda hrabro pišu na forumu ,pljujući po braniteljima,a ako ste mladi ljudi koji nepamtite ratne strahote zaista vas na jedan drugi način žalim,a ako ste ona treća vrsta ,provokatori razumijem vas mrzite Hrvatsku ,izgubiliste krajinu,napustilo vas drugo oko u glavi,vojvoda se hladi u Hagu,Slobo se raspada ispod lipe u Mirjaninom dvorištu,izgubili ste sve bitke i ratove od Kulina bana pa na ovamo.
ljepi pozdrav Drago (Osijek nikada neće biti OCEK)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.09.2009. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a možda smo i 4. skupina ljudi koja razmišlja svojom glavom, a ne spada u one kojima se govori što trebaju misliti... E, vidiš..ja spadam u tu 4. skupinu i ne dižem u nebesa osuđene ratne zločince... nemam potrebu vikat ja sam Hrvat, kad ja znam da sam Hrvat.. ne moram se , kao ercegovci, npr. , uvjeravat u takve stvari. Ove fore...vojvoda u Haagu... ako pratiš suđenje... taj isti četnik će se izvući... jer ne znaš ko je gluplji u tom Haagu.. Svi znaju priče o vrlom generalu... što ne spomeneš Kira...čovjeka koji je glavu izgubio?? on je četnik možda? Tko ga ono ubi? Tko je pucao po Tenji dok su četnici bili kolko-tolko smireni?? tko je uspio opet predat baranju neprijatelju nakon što je oslobođena, nakratko??? Inati se Slavonijo, odo ja u ercegovinu.. a vi kreteni branite takve ljude....

Petar Pan, Disineyland land of fun

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2009. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
a možda smo i 4. skupina ljudi koja razmišlja svojom glavom, a ne spada u one kojima se govori što trebaju misliti... E, vidiš..ja spadam u tu 4. skupinu i ne dižem u nebesa osuđene ratne zločince... nemam potrebu vikat ja sam Hrvat, kad ja znam da sam Hrvat.. ne moram se , kao ercegovci, npr. , uvjeravat u takve stvari. Ove fore...vojvoda u Haagu... ako pratiš suđenje... taj isti četnik će se izvući... jer ne znaš ko je gluplji u tom Haagu.. Svi znaju priče o vrlom generalu... što ne spomeneš Kira...čovjeka koji je glavu izgubio?? on je četnik možda? Tko ga ono ubi? Tko je pucao po Tenji dok su četnici bili kolko-tolko smireni?? tko je uspio opet predat baranju neprijatelju nakon što je oslobođena, nakratko??? Inati se Slavonijo, odo ja u ercegovinu.. a vi kreteni branite takve ljude....

Petar Pan, Disineyland land of fun

Nebranim ja nikoga! jednostavno je to moje uvjerenje,zna se tko je ubio Kira za isto je osuđen,trenutno na izdržavanju kazne,nisam tvrdio da nije bilo zločina,u kojem ratu ih nema,ne pokušavam Glvaša branit,ali nepada mi napamet da negiram njegove zasluge u obrani Osijeka,u svakim slučaju sam za osudu zločina!Glavašu zločin nikada nije dokazan,zar vjerovati malom Šipcu,mislim na Krunoslava Fehira,isti je bio prisiljen svjedočiti,oslobođen je krivnje za eksploziju, MES-a u PU mladić koji je sa 17 godina na nagovor starog Šipca mislim na njegovog oca Josipa,ušao u rat,što reći kada se čestitom čovjeku i časniku HV-a Gospodinu Andriji Getošu inputiraju stvari,a ja ,ja znam i siguran sam da je Andrija, čestit čovjek,inputira mu se bogaćenje ,ratno profiterstvo,ako nisi znao taj Getoš je u rat došao sa dva automobila, isti su korišteni za potrebe HV-a jedan BMW 7 i jedno terensko vozilo,Andrija nije bio analitičar kako jedan neinformirani novinar napisa,mada je imao uvijek dobre prosudbe,stavljao je glavu gdje pojedinci nisu nogu stavili,toliko dragi prijatelju,ja raspolažem istinitim podacima ,a većina na forumu piše o onom čula kazala.
ljepi pozdrav Drago (Osijek nepokoreni grad)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zujo
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.09.2009. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio je rat, ubijalo se, ali za to postoje sudovi koji su kakvi takvi,ali su naši.Pitam se ja sada tko je ubio OLT,Tehniku beton,Drava šibicaru, Svilanu,Kožaru, Mobiliju,Maru, Tekos, Analit, LIO...Dali će netko i za to odgovarati? Sada se čudimo da se proračun teško puni, da nam se gradskim prijevozom voze samo umirovljenici i djeca.Ovdje je zatvoreno 20-etak tisuća radnih mjesta samo da nebi koji rodjak ostao bez firme,makar manje.Nama osječanima je vrlo dobro poznato tko je te firme dobio, te kako su obezvređene i isisane da bi nakraju bile zatvorene.Zamislite apsurda da u srcu slavonije propadne OLT, jedini proizvođač priključnih strojeva i Poljoopskrba prodavač, a odmah umjesto njih procvjeta KUMOVO (brzicin NOVOKOMERC) carstvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2009. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zujo je napisao/la: ›
Bio je rat, ubijalo se, ali za to postoje sudovi koji su kakvi takvi,ali su naši.Pitam se ja sada tko je ubio OLT,Tehniku beton,Drava šibicaru, Svilanu,Kožaru, Mobiliju,Maru, Tekos, Analit, LIO...Dali će netko i za to odgovarati? Sada se čudimo da se proračun teško puni, da nam se gradskim prijevozom voze samo umirovljenici i djeca.Ovdje je zatvoreno 20-etak tisuća radnih mjesta samo da nebi koji rodjak ostao bez firme,makar manje.Nama osječanima je vrlo dobro poznato tko je te firme dobio, te kako su obezvređene i isisane da bi nakraju bile zatvorene.Zamislite apsurda da u srcu slavonije propadne OLT, jedini proizvođač priključnih strojeva i Poljoopskrba prodavač, a odmah umjesto njih procvjeta KUMOVO (brzicin NOVOKOMERC) carstvo.

Olt je propao prije rata!slžem se da je nestalo 20 000 radnih mjesta,ali mi ,skrenusmo sa teme! možemi i na tu temu,70% privrede u Slavoniji je uništeno tjekom rata,Saponija u Nemetinu,Četkara ,OLT na brijestu,voćni rasadnik uništen nalazio se u zoni ratnih djelovanja,aerodrom,Klisa okupiran uništen,Mobilija Ivo Marinković ,deset godina do rata proizvodi gubitke,naravno bilo je nepoštenja i lopovluka,ali ako je za sve kriv Glavaš,a ti za to imaš dokaze ,onda si sukrivac,dokaze na stol neka policija i pravosuđe naprave svoj posao,a ti ćeš biti veliki čovjek i domoljub napravio si pravu stvar.
ljepi pozdrav Drago (Osijek nepokoreni grad)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: