Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki političari, odvjetnici i poduzetnici plaćaju seks maloljetnim štićenicama Doma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma molim vas lijepo, bile one krive ili ne, to je maloljetnička prostitucija, zakon je u tom pogledu vrlo jasan. Ljudi koji iskorištavaju djecu tjerajući ih na prostituciju ili krađu, su najgori ološ. Baš da su se i same nudile, svaki bi ih pametan i normalan muškarac odbio. I što to uopće znači da će istraga biti teška jer su osumnjičeni poznate javne ličnosti? Znači, ako si poznat možeš raditi što hoćeš. Djevojke će završiti u zatvoru (sada su trenutno tamo, bar se nadam, radi njihove zaštite), a idioti će se izvući.
I nisu svi štićenici došli u taj dom kao delikventi, mnogi stariji maloljetnici se tamo smještaju zbog nedostatka mjesta u drugim domovima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Djevojke će završiti u zatvoru (sada su trenutno tamo, bar se nadam, radi njihove zaštite), a idioti će se izvući.

Najvjerojatnije... Koji užas! I dalje će glumatati ugledne članove društva, dobro zarađivati i biti netko i nešto... A one svoju priliku da budu netko - nikad neće dobiti... Baš u tome i je tragedija prostitucije. Lanac iz kojeg je teško pobjeći i živjeti normalno. A korisnici - bolesni idioti - valjda se podrazumijevaju, valjda su normalna pojava ili što?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene samo zanima...

KAKO SE OSJECATE kada vidite i citate kako je nas lijepi grad osijek sve vise u crnoj kronici na sve strane? stvarno smo poceli retke, stupce, clanke i stiva puniti samo koma sadrzajem. od cudnih smrtnih slucajeva u KBO, do prostitucija raznih vrsta, mafija, politickih scena, svega i svacega...

nije mi bas drago zbog toga svega i sto se dogadja u gradu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la (Pogledaj post): › Ma molim vas lijepo, bile one krive ili ne, to je maloljetnička prostitucija, zakon je u tom pogledu vrlo jasan. Ljudi koji iskorištavaju djecu tjerajući ih na prostituciju ili krađu, su najgori ološ. Baš da su se i same nudile, svaki bi ih pametan i normalan muškarac odbio. I što to uopće znači da će istraga biti teška jer su osumnjičeni poznate javne ličnosti? Znači, ako si poznat možeš raditi što hoćeš. Djevojke će završiti u zatvoru (sada su trenutno tamo, bar se nadam, radi njihove zaštite), a idioti će se izvući.


Potpuno si u pravu, i dalje je to prostitucija i to je zakonom zabranjeno te se akteri ove priče trebaju sankcionirati no nažalost vjerovatno neće jel su "poznati i ugledni ljudi" (čitaj, GAMAD)!

Citat: › I nisu svi štićenici došli u taj dom kao delikventi, mnogi stariji maloljetnici se tamo smještaju zbog nedostatka mjesta u drugim domovima.


Što se pak ovog tiče, ne znam odkud ti ta informacija jel je to dom isključivo za maloljetne delikvente, nešto tipa otvorenog blažeg zatvora te se nikada ne mogu miješati maloljetnici koji su zbog svoje krivnje (nedjela) tamo i oni čiji roditelji su ih napustili ili se samo ne mogu brinuti za njih... Za njih postoje domovi poput Klasja i zovu se domovi za nezbrinutu djecu a ne dom za odgoj djece i mladeži...
pozdrav... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U RH kazneno se gone prostitutke i svodnici,ne i korisnici. Min. zakonska dobna granica za upustanje u seksualne odnose je 14 godina. Klinke ce u svakom slucaju zavrsiti sa dosjeom i premjestajem u jos gori dom,ako budu dovoljno hrabre (ili glupe) pa drukaju svodnike,isti ce zavrsiti par mjeseci do godine u zatvoru. Cijenjena klijentela je zasticena velom anonimnosti i zakonski tako treba ostati. Nadam se da ce netko imati muda otkriti taj veo.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2009. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Informaciju imam od jednog odgajatelja. Nekada je to bio isključivo dom za odgoj (i sada se tako vodi), ali sada tamo ima i nezbrinute djece (doduše veoma malo i uglavnom stariji maloljetnici). Voljela bih da informacija nije točna, jer oni koji su došli kao delikventi prisiljavaju drugu djecu na kaznena djela pod prijetnjom batina.
Odgajatelji nažalost imaju "zavezane ruke" jer ne smiju ni fizički ni verbalno ulaziti u okršaj sa štićenicima, te su i sami često izloženi maltretiranjima i prijetnjama. Dom je otvorenog tipa, klinci imaju izlaz do 22,00 sata i sve svoje "zamisli" mogu provesti u djela. Mislim da se jedna takva ustanova uopće ne bi trebala nalaziti u gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
mene samo zanima...

KAKO SE OSJECATE kada vidite i citate kako je nas lijepi grad osijek sve vise u crnoj kronici na sve strane? stvarno smo poceli retke, stupce, clanke i stiva puniti samo koma sadrzajem. od cudnih smrtnih slucajeva u KBO, do prostitucija raznih vrsta, mafija, politickih scena, svega i svacega...

nije mi bas drago zbog toga svega i sto se dogadja u gradu


Osjećam se tako da mislim da ovog ljeta na moru neću nikome reći odakle sam. Dosta mi je više sažaljivih pogleda, pitanja što se tu dešava i zajedljivih komentara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to si u pravu. dodjem dolje na more i svi se onak skupe raspitujuci se o nasoj regiji, gradu, politici, sranjima Sad u pravu si i meni to ide na zivce vise. komentari su suvisni, zgrazanja i pogledi kao da smo crne ovce, i kao da sranja nema nigdje samo tu. dodatno opterecenje je to sto se smatra (sa punim pravom) kako smo mi u slavoniji ne samo siromasni, neg i na odredjen nacin glupavi...

poludim na sve opcije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatske ceste? Bivši djelatnik ministarstva poljoprivrede? Osječki tajkuni? Jebači? Gadi mi se cijela priča, trebalo bi ih izolirat u adekvatnu ustanovu a ne dozvolit da sastavljaju kojekakve liste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma to se ovdje ne događa, to je sve izmišljeno, pa kako je moguće da neki "ugledni" građani ovoga grada rade takve stvari, jer su i došli do svoga ugleda na pošten način zahvaljujući svome trudu, znanju i moralu Very Happy Da, baš sam iznenađen, kao da sam pao jučer s Marsa i stigao u našu lijepu Hrvatsku i naš lijepi Osijek pa me sve to jako iznenadilo, čak štoviše šokiralo, od ovoga šoka se neću oporaviti godinama, odoh ja nazad na Mars, ovdje nisu onakvi kakvima se predstavljaju Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A nekad sam s ponosom govorio da sam iz Osijeka....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › A nekad sam s ponosom govorio da sam iz Osijeka....


mah pa de , i trebas bit ponosan sto si iz osijeka, nisu gradani osijeka krivi je ima 10tak idiota i moroncina

njih treba rjesit i sankcionirat i to je to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.06.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm prvose treba provjeriti da li je priča istinita uopće. Po meni nema sumnje, istinita je, ali to je moje mišljenje a ne činjenično stanje. A ako je to istina onda odmah u javnost sa imenima i prezimenima ionda napokon neka se ovaj grad ujedini i idemo u linč i protjerivanje tih smeća van ovog grada i države, jer ako su to zaista tako jaki moćnici kako djevojke kažu neće ti vidjeti unutrašnjost ni pritvora a da o zatvoru da ni ne pričam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Hm prvose treba provjeriti da li je priča istinita uopće. Po meni nema sumnje, istinita je, ali to je moje mišljenje a ne činjenično stanje. A ako je to istina onda odmah u javnost sa imenima i prezimenima ionda napokon neka se ovaj grad ujedini i idemo u linč i protjerivanje tih smeća van ovog grada i države, jer ako su to zaista tako jaki moćnici kako djevojke kažu neće ti vidjeti unutrašnjost ni pritvora a da o zatvoru da ni ne pričam...

Da ih sve protjeramo i Australija bi bila premala!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › A nekad sam s ponosom govorio da sam iz Osijeka....

mah pa de , i trebas bit ponosan sto si iz osijeka, nisu gradani osijeka krivi je ima 10tak idiota i moroncina
njih treba rjesit i sankcionirat i to je to

Ehh da... a tko je na izborima neki dan odlučio ništa ne promijeniti? Građani Siska?

Mislim, ono....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: