Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Avon ili Oriflame?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la: ›
E vidiš Very Happy Sad čitam s maskare i vidim da je Avon Very Happy Very Happy A blento sam Very Happy

A kreme meni baš eto Oriflame odlične... Sad imam onu neku spicy ginger bread i odlična mi je Smile Uvijek u torbici Very Happy

Hehe Wink Znam i sama kakve su Oriflameove maskare, a kakve Avonove...pa pitam...još kad sam vidjela da si napisala SuperSHOCK, gledam...to je Avon, nikako ne može biti Oriflame.

Drago mi je da ti odgovaraju kreme iz Oriflamea, jer ja kad sam probala koristiti onu od tulipana, zumbula i Silk & Cashmere...nekako ruke stvarno ostaju bijele, krema se ne može upiti...ajme! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady_di
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2010. 10:00 
Naslov:  Re: Avon ili Oriflame?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već godinama prodajem Avon, moja mentorica je super, zna da ja radim malo pomalo i ništa ne gnjavi! Very Happy A njihovi proizvodi su mi super, glic. krema za ruke je nešto najbolje što sam ikad probala! Savršena je! Cool Maskare su ok, neke bolje neke lošije, sad imam onu super lash i odlična mi je, dok sam prije nje imala spector lash na navijanje i nije mi odgovarala! Volim i njihova sjenila, kvalitetna su i dugo ostaju na očima!
Imala sam par stvarčica iz oriflamea, tea tree korektor mi je super, sad sam za rođendan dobila visions sjenilo i nažalost odmah razbila, ali koristit ću ga svakako!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: