Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek pred blokadom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2009. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
bavaria je napisao/la: ›
I? Glasovci kad će ta blokada?

Naravno, isto pitanje... Zabrinuti smo pa čekamo. Ili možda nisu govorili/pisali baš istinu?


Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › [i]- Zbog velikih dugova i neplaćenih računa od danas je blokiran račun Grada Osijeka.


...citat Redakcije je od datuma 09.06. - ja zaista ne znam što tu nije jasno.....

U međuvremenu sjele uplate nekih velikih za komunalne naknade, za koje se tvrdilo da su nenaplative... Nije da nije jasno; jasno je kako se tekući problemi nelikvidnosti populistički iskorištavaju za skupljanje besplatnih bodova za novu garnituru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2009. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Povrat poreza nema veze s gradom. Isplaćuje se iz državnog proračuna. Btw, to i je ono što me muči.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2009. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la: ›
Povrat poreza nema veze s gradom. Isplaćuje se iz državnog proračuna. Btw, to i je ono što me muči.


Dodatno opterećenje razvoju predstavlja i dinamika povrata poreza na dohodak. Analiza utjecaja povrata poreza na dohodak na lokalne proračune za prethodne dvije godine (provedena u sklopu istraživanja naplate prihoda u prvom kvartalu) pokazala je da su najintenzivnija razdoblja povrata poreza upravo svibanj, lipanj, srpanj i rujan u kojima se porezni prihodi gradova smanjuju od 30% do 80%, zbog čega u pojedinim slučajevima čak i redovno poslovanje grada može biti privremeno ugroženo.

Grad mora vrtatiti približno 25 ml. kn poreza na dohodak. Veći dio tog iznosa je bivši gradonačelnik oročio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: