Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto je osječki SDP najgori u državi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2009. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljive su Vam te rasprave. Mislim da bi mladi trebali puno više ulaziti u politički život (svih stranaka) jer sustav treba promijeniti, ne samo u SDP-u. Istina je da se velik dio poltrona i dupelizaca mota oko onih za koje misle da su "važni", ali to nažalost nije ekskluzivno stanje u SDP-u nego u svim političkim strankama u Hrvatskoj.

Što se tiče SDP-a, glupo mi je raspravljati o tome jer ne mogu biti objektivan. Jedino mogu reći da su izbori pokazali snagu svake stranke pa tako i SDP-a. Kanditati stranaka prikaz su odnosa tih stranka prema Osijeku i važnosti koju Osijek ima. Stoga je pretužno da 4 najjače parlamentarne stranke u Hrvatskoj čak nisu ni našle za shodno istaknuti svoje kandidate za gradonačelnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 3:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
nooky je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la (Pogledaj post): › Pa nije nitko lud da glasuje za SDP na lokalnoj razini u Osijeku, kad se zna da su pola SDPa u Osijeku srbi!
SDP na državnoj razini je nešto drugo. Tu bi mogao dobiti i moj glas.


bravo, jos jedan genijalac! A tebi i jos na desetke tisuca takvih cinjenica da je Sisljagic srbin, i to jos nema muda rec, nego je se od 90e izjasnjava kao veliki hrvat, ne smeta da mu das svoj glas?! Problem SDP-a u Osijeku svodi se iskljucivo na 2 imena, Biljana Borzan i Alen Prnjat, dok oni ne odu, nista od njih u Osijeku...

1. Koliko ja znam Šišljagić nije srbin.
2. ne pada mi napamet dati glas za regionalnu stranku HDSSB koja bi od Slavonije radila Vojvodinu, ili što pokušava IDS sa Istrom.


krivo znas...sisljagic je srbin, barem mu je otac i do 90e se deklarirao kao Jugoslaven...slucajno znam zenu, srpkinju, koja je prije rata s njim bila kao prst i nokat, no kad je poceo rat covjek se promjenio za neprepoznat, odjednom je postao veliki hrvat...al ovo je ipak tema o sdp-u...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: