Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko ljeto mladih - OLJM 2009. - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slevak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 89
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi se da je za bolji program nedostajalo novaca, vjerojatno i sluha, ali živo me zanima kako će izgledati alternativa ovom programu, kad on sam izgleda kao alternativa programu jednog oljm-a.

druženje uz gitare na dravi pobudit će interes samo policije, a radionice alternativnog ljeta bit će posjećene jednako kao i originala - slabo.

_________________
KISIK JE OTKRIVEN TEK 1874. NIJE UTVRĐENO KAKO SU LJUDI PRIJE DISALI.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lala je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
moram priznat da imaju bogat kulturno-umjetnicki sadrzaj.

cak 10 od 11 dana imaju izlozbu slika studenata umjetnicke akademije.



mene samo zanima dali je to sve ista postava ili ce biti vise razlicitih izlozbi???
jesu maunu različite postave. to su nadrobili u svaki dan programa da ne bi izgledalo siromašno.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asamblaž
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha, pa praktički su iskopirali isti program radionica koje su bile na festivalu znanosti, a ova izložba "slika" je jedna te ista kroz cijele dane, i koliko sam čuo riječ je o fotografijama, a ne slikama!
joooooooooj Smile))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.05.2009. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slevak je napisao/la (Pogledaj post): › vidi se da je za bolji program nedostajalo novaca, vjerojatno i sluha, ali živo me zanima kako će izgledati alternativa ovom programu, kad on sam izgleda kao alternativa programu jednog oljm-a.

druženje uz gitare na dravi pobudit će interes samo policije, a radionice alternativnog ljeta bit će posjećene jednako kao i originala - slabo.


ne izgleda ovaj oljm kao alternativa oljmu nego kao nabacane gluposti koje su radile neke seljačine koje nemaju veze sa mladima i glazbom i koje su sišle sa brda iz crne gore, katastrofa, totalno ne zanimljivo i nasilu napravljeno, vidi se da je sve složeno u 2 ipo dana..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.05.2009. 1:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i napisao je Koja jednu jako dobru stvar za sve vas klošare i lopove koji nas sustavno uništavate i kradete.

Ne mogu da poverujem
cemu sada prisustvujem
sve je kao naucno-fantasticni film
najgori naucno-fantasticni film

u meni to izaziva..
Bunt!

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2009. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slevak je napisao/la (Pogledaj post): › vidi se da je za bolji program nedostajalo novaca, vjerojatno i sluha, ali živo me zanima kako će izgledati alternativa ovom programu, kad on sam izgleda kao alternativa programu jednog oljm-a.


ja sam se nadao da ce alternativa programu ukljucivati i nastup Even Stevena kojeg se planiralo zvati i jako mi je zao sto sam vidio da ipak nastupate na "pravom". Nema veze, vas će se doći podržati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2009. 1:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slevak je napisao/la (Pogledaj post): › druženje uz gitare na dravi pobudit će interes samo policije, a radionice alternativnog ljeta bit će posjećene jednako kao i originala - slabo.


što se tiče policije, druženje će istoj biti prijavljeno kao javno okupljanje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.05.2009. 4:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › moram priznat da imaju bogat kulturno-umjetnicki sadrzaj.

cak 10 od 11 dana imaju izlozbu slika studenata umjetnicke akademije.

Naime 11 dan nemaju nista!!!

buahahhahaha, koji pobjednici.


fascinantno je kako su prvi vikend samo te kvazi izložbe.. to treba silom, jebeš mi sve, razbit nekog od tih klošara pa da vide da jebu ljude u mozak ali je velik problem što je dosta ljudi ovce i ne kuže o čemu se tu radi.. danas kad je onaj ljigavac u odijelu prolazio u stucu i dobacio nešto, jedva se suzdržah da ne napravim scenu tamo xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joker
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto uspijeli su pribavit samo 250000 kn od zacrtanih 400000...kakva šteta.mislim stvarno neki nemaju sluha za organizatore,da su im dali još samo tih sitnih 150000 garant bi dofurali cirque du soleil...onda bi se s pravom mogao nazvati organizacijski cirkus.
btw prije 2 god buđet je bio 150000 pa se našlo za svakog po nešto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tejaos7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 10:17 
Naslov: Beark ! Re: Osječko ljeto mladih - OLJM 2009. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa izbor koncerata nije los... zabranjeno,big bend i hladno pivo spasavaju cijelu stvar. i veselim se ramirezima... uglavnom... nije grozno koliko sam ocekivala. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2009. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakome tko iole pozna scenu i tko iole zna koliko ima izvođača i to kvalitetnih je program loš.

I nisu bitni samo koncerti, pogledaj popratne sadržaje koji su Užas

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joker
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neznam jel tko vidio plakat...je**** katastrofa...da se od tih svih novaca nije moglo izdvojiti par stotina i dat nekome da napravi pošteni dizajn...neshvatljivo

slažem se da je program definitvno loš,jer dva veća imena ne čine deseto dnevnu manifestaciju koja bi trebala bit kud i kamo kvalitetnija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sva tri jazz performansa su stavili isti dan i ja nažalost ne mogu doći Sad dok sljedeći dan subota nema ništa (osim izložbe) zar se to nije moglo rasporediti na dva,tri dana.

Zanima me tko vodi sve te silne plesne radionice? Dal netko zna imena voditelja? ili su to kvazi plesaci kao i prošle godine čast iznimkama!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slevak je napisao/la (Pogledaj post): › .... a radionice alternativnog ljeta bit će posjećene jednako kao i originala - slabo.


...gle, prije ću posjetiti alternativno ljeto, nego ovu glupost u kojoj, btw ima DVIJE kazališne predstava i jedan performans....najveći broj radionica je plesno, osim toga ostaju 4 radionice od kojih bi posjetila eventualno origami....koncerti su tragikomični, jer se Hladno pivo može čuti na svakom drugom pivskom festivalu bilo gdje (iako ih volim), a Joleta po svadbama....uostalom, hebeš takvo OLJM koje traje 9 dana, od kojih u DVA nemaš ama baš nikakav program osim izložbe...wtf....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2009. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › 22.00 - Jazz koncert QUARTET RAPHAEL WRESSNIG feat. SCOTT STEEN ALLEN – Hotel Central

Ovo nije jazz vec blues!
Maloprije su mi to potvrdili i Nino Zubčević i Vjekoslav Miling.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: