Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Satovi-guess

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 15:41 
Naslov:  Satovi-guess
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledam te prekrasne satove Guess po reklamama, a i ona ženska što ih nosi - ne bih imala ništa protiv da tako izgledam.
Dakle, pala sam na reklamu i uskoro će mi rođoš, a najljepše poklone uvijek si činim sama, pa gdje u Osijeku mogu naći takav sat GUESS roza ili bijeli, blinki-blinki kristalići.? Zna li tko, da ne lutam po gradu.?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaš kod Živkovića i u Celju (Merkator).. Wink

al najjeftinije ti je nekog za kog znas da je u AmeriKi nakumit da ti ga kupi i donese jer su tamo 100$ (550kn), a tu 1500kn...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy


Zadnja promjena: PEGY; 23.01.2013. 20:11; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno satovi guess ti nisu ništa posebno, u rangu su ti sa svim pomodarskim satovima tipa esprit, diesel itd. lijepi jesu al kvalitetni baš i ne. ako si želiš nešto dobro, što će ti trajat maltene do kraja života za to ćeš morat izdvojit preko 2000kn i to za sat koji nije automatic. pogledaj si malo nauticu, certinu, festinu, jače serije citizena ili one malo žešće satove ako si možeš izdvojit preko 1000€ tag heuer, jacquess lemans, tissot, omega, darwil, omikron itd. te satove ćeš platit ali ćeš imat i doživotnu garanciju i servis, još ako si i uzmeš automatic, mirna si do kraja života jer ti satovi imaju dijamantsski mehanizam za navijanje uz kretnju, što znači dokle god imaš sat na ruci ne može ti ni stat ni kasnit sekundu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta će mi sat "do kraja života"? Ja hoću svakih par godina novi sat, a stari zaboraviti. I ono tipa "sat u naslijeđe" yebote, zamisli da mi moja baba ostavi sat, pa šta će mi to.
Naravno,druga je stvar ako je taj sat vrijedan kao proračun neke banana republike. Al to kod moje family nije slučaj.
Hoću kičasti moderni sat koji ako razbijem ili izgubim lako prebolim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaš na piji s lijepo obrađenim staklom i nisu preko 100kn pa si moš svaki tjedan kupit novi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2009. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Casio za vijeke vijekova,kupljen kod Zivkovica prije 10god. eno ga u ladici,moram sam narukvicu promjenit...

najjaci su!!!


a tek G-Shock!!! jeboteeeee

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
non plus ultra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 110
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › iskreno satovi guess ti nisu ništa posebno, u rangu su ti sa svim pomodarskim satovima tipa esprit, diesel itd. lijepi jesu al kvalitetni baš i ne. ako si želiš nešto dobro, što će ti trajat maltene do kraja života za to ćeš morat izdvojit preko 2000kn i to za sat koji nije automatic. pogledaj si malo nauticu, certinu, festinu, jače serije citizena ili one malo žešće satove ako si možeš izdvojit preko 1000€ tag heuer, jacquess lemans, tissot, omega, darwil, omikron itd. te satove ćeš platit ali ćeš imat i doživotnu garanciju i servis, još ako si i uzmeš automatic, mirna si do kraja života jer ti satovi imaju dijamantsski mehanizam za navijanje uz kretnju, što znači dokle god imaš sat na ruci ne može ti ni stat ni kasnit sekundu.


Slažem se da kod takvih stvari treba kuptit kvalitetnu stvar koja će trajati...
Ali u krivu si kada kažeš da automatski satovi ne kasne.. Baš naprotiv, oni kasne više od svih ostalih... Obični satovi ne gube godišnje više od 30 sekundi, dok se automatski moraju zadovoljiti podatkom od 10 sekundi po danu !!! Provjereno!!!

_________________
This time next year I'll be millionaire !!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam 4 Guess sata, jedan evo živ i zdrav i nakon 12 godina, 2. ima 10, a 3. četiri, a 4. je najmlađi, ima tek godinu dana.. Very Happy
svi savršeno rade!
kad kupujem gledam uvijek omjer kvaliteta/cijena i s Guessom sam jako zadovoljna!
(ALI, ja Guess kupujem u SAD-u jer tu nema šanse da bih tolike pare dala za sat koliko ih tu cijene...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx je napisao/la: ›
Casio za vijeke vijekova,kupljen kod Zivkovica prije 10god. eno ga u ladici,moram sam narukvicu promjenit...

najjaci su!!!


a tek G-Shock!!! jeboteeeee

Moj g-shock ove godine navrsava 15 godina od kupnje! Moj iduci sat (gledam sad nesto sa analognim pokazivacima) ce biti isto casio.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2009. 16:14 
Naslov:  Re: Satovi-guess
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto ja sam sebi uspio rješit "doživotni" sat. diplomski poklon roditelja (s godinu i po zakašnjenja al nećemo cjepidlačit), ja biro i odabro Smile

obišo sam osijek, vinkovce i đakovo i mogu reć da je izbor satova jako, jako loš. ima tu i tamo malo jačih marki satova no s modelima su jako slabi ali se može naručiti.

za sve koji ne znaju u intersparu i mercatoru, trgovina satovima i nakitom KRONA ima svakog 13. u mjesecu akciju, doneseš stari sat (bilo kakav, al baš bilo kakav) i snize ti cijenu novoga za 13% što je jako jako prihvatljivo i povoljno. sve pohvale.

moja beba Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2009. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
iskreno satovi guess ti nisu ništa posebno, u rangu su ti sa svim pomodarskim satovima tipa esprit, diesel itd. lijepi jesu al kvalitetni baš i ne. ako si želiš nešto dobro, što će ti trajat maltene do kraja života za to ćeš morat izdvojit preko 2000kn i to za sat koji nije automatic. pogledaj si malo nauticu, certinu, festinu, jače serije citizena ili one malo žešće satove ako si možeš izdvojit preko 1000€ tag heuer, jacquess lemans, tissot, omega, darwil, omikron itd. te satove ćeš platit ali ćeš imat i doživotnu garanciju i servis, još ako si i uzmeš automatic, mirna si do kraja života jer ti satovi imaju dijamantsski mehanizam za navijanje uz kretnju, što znači dokle god imaš sat na ruci ne može ti ni stat ni kasnit sekundu.


dobro zbori ovaj čoek ! Smile

.. dodao bih samo jos u ove "do kraja života" patek philippe, breitling, iwc..

personalni favorit



3714_038_lWC.jpg
 Opis:
 Veličina:  71.9 KB
 Pogledano:  311 put(a)

3714_038_lWC.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2009. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro to su već malo preskupi satovi. njih nisam ni nabrajo jer malo tko, tko zalazi uopće na ovaj forum, si može priuštiti jednog IWC-a, patek phillipea, longiness, ademars piqueta, raymond weil, hublot, breitling a da ne spominjem rolex Wink

meni jedan od najljepših satova uopće

breitling bentley

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.10.2009. 19:00 
Naslov:  Re: Satovi-guess
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›

moja beba Very Happy



moja bebaaa Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2009. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›

moja beba Very Happy


jao apoljone,dodi da te malo dirnemo,da te malo pipnemo!! Very Happy
sad si glavni pimp madafaka,kolka je cijena bez tog popusta,ak se smijet znat?

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: