Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sučeljavanje projekata i ideja - bez pljuvanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2009. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Sharon, rekli smo bez pljuvanja na ovom topicu....pokloni nekom 10 kikača za kaznu.... Smile

Nije to pljuvanje nego stvar ukusa - kad već podilazi urbanom/ruralnom ukusu... Neka se odluči gdje spada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2009. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pod hitno zabraniti bacanje plakata iz zraka!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanine svaka ti čast...

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la (Pogledaj post): › Osječanine svaka ti čast...


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...obnoviti fasade (i tornjeve) zaštićenih zgrada u Osijeku....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad kad znamo pobjednike lokalnih izbora, predlažem da obnove industriju koju su uništili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la: ›
Sad kad znamo pobjednike lokalnih izbora, predlažem da obnove industriju koju su uništili

evi par kikosha za ovo... Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
j@dr@
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Osijek u srcu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne želim zvučati kao baba s inkontinencijom (isprike povrijeđenima) ali se čisto onako pitam gdje čovjek u Osijeku može otići na wc a da pritome ne mora ići u neki kafić ili trgovinu? Zar nije na Trgu slobode nekada bio javni wc, tamo u prolazu..?
Jel Osijek uopće ima javni wc? A da nije u sklopu neke ustanove poput fakulteta i sl...
Pitanje postavljam kao ideju za projekt..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 20:20 
Naslov:  Re: Sučeljavanje projekata i ideja - bez pljuvanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako će ga radit kao Bandić, onda bolje ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

j@dr@ je napisao/la (Pogledaj post): › Ne želim zvučati kao baba s inkontinencijom (isprike povrijeđenima) ali se čisto onako pitam gdje čovjek u Osijeku može otići na wc a da pritome ne mora ići u neki kafić ili trgovinu? Zar nije na Trgu slobode nekada bio javni wc, tamo u prolazu..?
Jel Osijek uopće ima javni wc? A da nije u sklopu neke ustanove poput fakulteta i sl...
Pitanje postavljam kao ideju za projekt..


Ima na Trgu Slobode i dalje javni wc u prolazu ispod zgrade prema blok centru...
Ali naravno da ih treba još! Podržavam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
j@dr@
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Osijek u srcu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš ću baciti pogled, ja sam mislila da je to zatvoreno, ne djeluje kao da se koristi...
Možda bi ga označiti nekom tablom, ako ja ne znam da radi koja sam stalno ovdje, nisam sigurna da drugi znaju, koji nisu odavde.. to nije skupo, postaviti jednu tablu na onaj zid, ne mora biti neonski natpis, ipak govorimo samo o wc-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da smo dobili velikog vožde koji će nam se pojavljivati samo na video linkovima ko Castro, a boli ga k... jel se mi imamo gdje popišati ili ne

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mislim da je 2007. Grad bio pokrovitelj izdavanja "Osijek, zapis o duši", malene knjižice/fotomonografije Topića i Matanovićke....ideja je bila baš zgodna, trebalo bi ponoviti nešto takvoga, odnosno ubaciti u ponudu TZ....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto vi ocekujete od politicara kada sami lupe gluposti "treba zaposliti ljude, treba otvoriti tvornice"

To je bilo u komunizmu kada su se otvarale tvornice da bi se selo zaposlilo. Nije na gradu niti bilo kome iz politicke strukture da zaposljava ikoga. Nazalost zaposljavaju ljude, ali samo u gradske i drzave firme. Ono sto grad i zupanija trebaju jest stvoriti poduzetnicku klimu, privuci ulagace kroz razne poduzetnicke zone sto i rade. Politicari nisu gospodarstvenici, oni moraju lobirati za ovo ili ono. Grad treba sebe ponuditi i dovuci neku firmu koja ce zaposliti ljude.

Vidim da 50 % (nacitanih i pametnih) uopce brka sto je ciji posao. Ono sto grad treba jest napraviti infrastrukturu za gospodarstvenike, a ne kao u slucaju Avenue Mall-a da im jos odmaze.

Svaka cast i na poduzetnickim zonama koje se bave proizvodnjom, no za sto mi skolujemo djecu? Da sa pravnim fakultetima rade u birokraciji, da sa ekonmskim fakultetima rade na saletrima, a sa nekim teholoskim i tehnickim fakultetima rade kao majstori. Osijeku trebaju jake svjetske firme, a ne samo podruznice banaka i osiguranja koji samo isisavaju novac od gradjana. Obrazovani ljudi odlaze u Zagreb jer za skolovane ljude u Osijeku nema posla.

De vise izadjite iz proslosti i kako je prije bilo. Sada je kako je i treba gledati kako da bude bolje. No sa gradjanstvom koji bi da grad otvara vrtice, skole (poluprazne), tvornice i zaposljava ljude necemo daleko stici. Mene iskreno nije sram politicara koji vladaju gradom jer oni dolaze i odlaze. Mene je sram supogljavih "gradjana" koji tu ostaju...

Nije na gradu da otvara tvornice i zaposljava!
To je socijalizam! Mi zivimo u kapitalistickom okruzenju!

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2009. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Sto vi ocekujete od politicara kada sami lupe gluposti "treba zaposliti ljude, treba otvoriti tvornice"

To je bilo u komunizmu kada su se otvarale tvornice da bi se selo zaposlilo. Nije na gradu niti bilo kome iz politicke strukture da zaposljava ikoga. Nazalost zaposljavaju ljude, ali samo u gradske i drzave firme. Ono sto grad i zupanija trebaju jest stvoriti poduzetnicku klimu, privuci ulagace kroz razne poduzetnicke zone sto i rade. Politicari nisu gospodarstvenici, oni moraju lobirati za ovo ili ono. Grad treba sebe ponuditi i dovuci neku firmu koja ce zaposliti ljude.

Vidim da 50 % (nacitanih i pametnih) uopce brka sto je ciji posao. Ono sto grad treba jest napraviti infrastrukturu za gospodarstvenike, a ne kao u slucaju Avenue Mall-a da im jos odmaze.

Svaka cast i na poduzetnickim zonama koje se bave proizvodnjom, no za sto mi skolujemo djecu? Da sa pravnim fakultetima rade u birokraciji, da sa ekonmskim fakultetima rade na saletrima, a sa nekim teholoskim i tehnickim fakultetima rade kao majstori. Osijeku trebaju jake svjetske firme, a ne samo podruznice banaka i osiguranja koji samo isisavaju novac od gradjana. Obrazovani ljudi odlaze u Zagreb jer za skolovane ljude u Osijeku nema posla.

De vise izadjite iz proslosti i kako je prije bilo. Sada je kako je i treba gledati kako da bude bolje. No sa gradjanstvom koji bi da grad otvara vrtice, skole (poluprazne), tvornice i zaposljava ljude necemo daleko stici. Mene iskreno nije sram politicara koji vladaju gradom jer oni dolaze i odlaze. Mene je sram supogljavih "gradjana" koji tu ostaju...

Nije na gradu da otvara tvornice i zaposljava!
To je socijalizam! Mi zivimo u kapitalistickom okruzenju!

Smile Najpametnije što sam dosad pročitala, imaš 10 od mene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: