Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glas za HDSSB - konačno rješenje problema u Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kres.o
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2009. 3:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jab da mi svi pobjedimo i budemo prvi!!

_________________
brm, brm
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2009. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la (Pogledaj post): ›
slos je napisao/la: ›
Moje mišljenje je da je ovakva situacija dovela Osijek na nivo palanke te da glas za HDSSB predstavlja konačno valoriziranje njihova rada (od 2005 nadalje) te da će se istim postiči dvojaka svrha:
1) stranka koja dobiva najviše glasova konačno će i voditi jedinice samouprave
2) posljedica 1) je da će stvarno nešto napraviti i izdići Osijek iz ovih gluposti ili da će stvarno sve uništiti te da ćemo konačno dotaknuti dno i shvatiti o kojim se ljudima radi.

Evo mala analiza prema obećanim projektima 'Snage grada' do sada:

CJELOKUPNI PROGRAM SNAGE GRADA ZA OSIJEK

poznata je vaša ljubav prema vašem gradu Osijeku. Vrijeme je da vam ju grad uzvrati. Uz vašu potporu, predvodeći Gradsku upravu:

> stvorit ćemo povoljne uvjete razvoja gospodarstva i otvaranja novih radnih mjesta - 500 otkaza
> pružat ćemo potporu rješavanju vaših egzistencijalnih problema - otkazi, ukidanje većine povlastica
> izgradit ćemo grad po mjeri čovjeka - tako da ne gradimo ništa
> vratit ćemo sjaj našoj spomeničkoj baštini - micanjem spomenika A. Starčevića
> osječkoj periferiji osigurat ćemo gradski komunalni standard - zaboravite prugu do Josipovca
> vratit ćemo Osijeku kvalitetu života obilježenu “Zelenom vrpcom” - tako što ćemo otpustiti pola djelatnika Unikoma
> prometno ćemo povezati grad - 'prugom za nigdje' kako kaže Bubalo
> organizirat ćemo kvalitetan gradski prijevoz komunalno ćemo urediti grad - tako da smanjimo plaće u GPP-u itd
> razminirat ćemo preostala minska područja našeg grada - ima li takvih područja u gradu ?
> stvarat ćemo i poboljšavati uvjete školovanja naše djece - tako da ne mogu besplatno koristiti GPP, i ništa od laptopa za petaše
> širit ćemo prostor kulturnog djelovanja - hahaha prema Tomislavgradu i Ljubuškom
> osiguravat ćemo povoljne uvjete razvitka športa - tako da šibnemo 5 milijunčića za NK Osijek
> suvremenu ćemo tehnologiju primijeniti u razvoju grada - kad imate ZIO i Laurus možete svašta
> jačat ćemo mjesnu samoupravu - tako da smijenimo sve predsjednike GČ i MO koji nam ne pašu
> odluke ćemo temeljiti na znanju vrsnih stručnjaka i mudrosti običnog građanina - više vas mišljenje ni stručnjaka ni građana ne zanima
> umješnije ćemo koristiti raspoloživa financijska i druga materijalna sredstva - hahaha to ne sumnjam, treba napuniti džepove
> potvrdit ćemo Osijek kao regionalno središte. - da središte Prčije donje, zahvaljujući vama

Sat je otkucao ponoć. Anto Đapić sjedio je u kutu svoje radne sobe i ukočeno gledao u monitor svog novog kompjutera. Prolazile se sekunde, minute, a Anto je i dalje izbezumljeno gledao u monitor. Gledao je web stranicu www.snagagrada.com i zapitkivao se u čemu je taj Bubi kosilica, tako ga je posprdno zvalo svih 11 članova njegove mladeži, bolji od mene. Je li zgodniji? Je li šarmantniji? Je li bolji govornik? Ne,ne i ne. U ničemu nije bolji taj mali balavac. To je sve kriv onaj moj bivši prijatelj koji me 91. izbacio iz HDZ-a. Šta sam mu ja skrivio da mi se ovako osvećuje. Jel to zbog dvorane? Ili zbog toga što smo Šišljagića ignorirali u gradu. Ne! Ne! Nije moguće da se naljutio zbog čokoladica... Pa imao sam stvarno dobru namjeru donijeti mu ih u zatvor, ali pritisla glad...Usotalom tko bi odolio rum pločicama. U tom trenutku Anto se nesvjesno ustane i poput hipnotiziranog pacijenta ode do kuhinje po nešto slatkog. Malo da mu se podigne šećer u krvi i da se smiri. Tako se smirivao u svim stresnim situacijama. Otvorio je frižider i ugledao tepsiju krempita. Oči su mu se zacaklile od sreće... To je njegova Angelina sigurno napravila za sutrašnju feštu. Naime sutra mu na večeru dolaze svi članovi osječke podružnice. Njih 23, jer se Srb ispričao obvezama u Saboru...
Taman kada je zabio žlicu u žutu kremu zazvonio mu je telefon. Na mobitelu je pisalo D.Srb.
-Anto oprosti što zovem tako kasno...
-Ma nije kasno. Znaš da skoro ni ne spavam nakon...Znaš od kada-rekao je Anto izbjegavajući izgovoriti taj prokleti datum 31.svibnja 2009.
- Znam. Zaboravi izbore Anto. Stranka nam se raspada.Zvali su me iz Vukovara, Belog Manastira, Slav...
- Dosta...Ne želim to slušati. Nikad nismo bili jači. Znaš koliko naših mladih svaki dan piše na Internetu. I to pametne stvari. Pišu da sam ja najbolji i najveći što je jedina i prava istina- rekao je Đapić autoritativno.
- Istina šefe...I ja pisuckam malo kada uhvatim vremena u Saboru.
- Koji si ti? Ja sam "Rođena u Osijeku". To je da mi ne uđu u trag. Niti sam rođen u Osijeku, a nisam ni žensko, hahaha- nasllađivao se Anto svojoj mudrosti.
- Šefe pa to je genijalno. Pa tko bi se toga sjetio...Ja sam Nazareth.
- Opa,opa...Dobar si. Sve pohvale Danijele, ovaj, Nazareth. Nego šta hoće ti pobunjenici?
- Hoće rušiti vas - rekao je Srb tihim i drhtavim glasom.
- Rušiti mene!? Jel vidiš Danijele s kakvima imamo posla...Nikada nismo bili jači i složniji, a oni hoće mene rušiti. I to mi je hvala za sve. Nego slušaj me sada dobro. Sve ih izbacite. takvi nam ne trebaju.
-Ali šefe ako tako nastavimo imati ćemo manje članova od Abecede demokracije-usudio se Danijel proturiječiti velikom vođi.
-Slušaj me Danijele. Ovo ću ti reći u strogom povjerenju
-Znate da meni možete vjerovati.
- Noću čujem glasove - rekao je tihih i misterioznim glasom.
- Hahaha.Niste izgubili smisao za humor šefe.
- Nemamo više šta pričati Danijele. Ja ti se povjeravam a ti tako. Sutra podnosiš ostavku u Saboru i ja te zamjenjujem.
- Ne,ne...Nisam tako mislio. Stvarno čujete glasove? -ispričavao se Srb.
- Da stvarno...I to ne bilo čije. Čujem Antu Starčevića osobno. Pričam mi što trebam raditi-povjerljivim tonom rekao je Anto.
- I što kaže? Jel priča o meni...
- Je. Pohvalio te što si poslušan. Za ove što se bune je rekao da ih sve izbacimo.
- Aha. Ako Starčević kaže onda moramo tako postupiti. Idem sada šefe. Puno mi pozdravite Oca domovine i recite mu da se može slobodno i meni javiti.
- Boga ti...Pa nije Stračević sekretarica da se svima javlja.ZA DOM
- SPREMNI - potvrdio je Srb.
- Bog - završi razgovor Đapić
- I Hrvatiiiiiiiiiiiiiiiii - čuje se s druge strane.
- Budalo samo te pozdravljam - prekori ga Đapić.
- Aha. laku noć šefe.
- Laku noć.
Đapić je bio zadovoljan razgovorom i odluči se nagraditi. Pojesti će pola tepsije krempita.Zagrabi krempitu i kaže: - Moj Starčeviću, jel ti vidiš s kakvim budalama ja imam posla!?


Zadnja promjena: pernabukano; 17.07.2009. 9:27; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2009. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile idi u kurac umirem ossmijeha osijek031.com smile osijek031.com smile

najbolji post ikad!!!!

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2009. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro, Pernabukano stvarno si si dao truda... nasmijah se.... nisam znao da imaš ozbiljne literarne sklonosti Smile)))

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coxa Branca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Korriban
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.07.2009. 15:54 
Naslov:  Re: Glas za HDSSB - konačno rješenje problema u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pernabukano, predobro. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.07.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
slos je napisao/la: ›
Moje mišljenje je da je ovakva situacija dovela Osijek na nivo palanke te da glas za HDSSB predstavlja konačno valoriziranje njihova rada (od 2005 nadalje) te da će se istim postiči dvojaka svrha:
1) stranka koja dobiva najviše glasova konačno će i voditi jedinice samouprave
2) posljedica 1) je da će stvarno nešto napraviti i izdići Osijek iz ovih gluposti ili da će stvarno sve uništiti te da ćemo konačno dotaknuti dno i shvatiti o kojim se ljudima radi.

Evo mala analiza prema obećanim projektima 'Snage grada' do sada:

CJELOKUPNI PROGRAM SNAGE GRADA ZA OSIJEK

poznata je vaša ljubav prema vašem gradu Osijeku. Vrijeme je da vam ju grad uzvrati. Uz vašu potporu, predvodeći Gradsku upravu:

> stvorit ćemo povoljne uvjete razvoja gospodarstva i otvaranja novih radnih mjesta - 500 otkaza
> pružat ćemo potporu rješavanju vaših egzistencijalnih problema - otkazi, ukidanje većine povlastica
> izgradit ćemo grad po mjeri čovjeka - tako da ne gradimo ništa
> vratit ćemo sjaj našoj spomeničkoj baštini - micanjem spomenika A. Starčevića
> osječkoj periferiji osigurat ćemo gradski komunalni standard - zaboravite prugu do Josipovca
> vratit ćemo Osijeku kvalitetu života obilježenu “Zelenom vrpcom” - tako što ćemo otpustiti pola djelatnika Unikoma
> prometno ćemo povezati grad - 'prugom za nigdje' kako kaže Bubalo
> organizirat ćemo kvalitetan gradski prijevoz komunalno ćemo urediti grad - tako da smanjimo plaće u GPP-u itd
> razminirat ćemo preostala minska područja našeg grada - ima li takvih područja u gradu ?
> stvarat ćemo i poboljšavati uvjete školovanja naše djece - tako da ne mogu besplatno koristiti GPP, i ništa od laptopa za petaše
> širit ćemo prostor kulturnog djelovanja - hahaha prema Tomislavgradu i Ljubuškom
> osiguravat ćemo povoljne uvjete razvitka športa - tako da šibnemo 5 milijunčića za NK Osijek
> suvremenu ćemo tehnologiju primijeniti u razvoju grada - kad imate ZIO i Laurus možete svašta
> jačat ćemo mjesnu samoupravu - tako da smijenimo sve predsjednike GČ i MO koji nam ne pašu
> odluke ćemo temeljiti na znanju vrsnih stručnjaka i mudrosti običnog građanina - više vas mišljenje ni stručnjaka ni građana ne zanima
> umješnije ćemo koristiti raspoloživa financijska i druga materijalna sredstva - hahaha to ne sumnjam, treba napuniti džepove
> potvrdit ćemo Osijek kao regionalno središte. - da središte Prčije donje, zahvaljujući vama
ali ima i ovdje nešto....vrijeme će pokazati....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2009. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ak se sada nisam prekobacio od smijeha....
....pernambukano fantastično....

.........................
trebalo bi otvoriti neki natječaj za najbolji post...šta ja znam i neke nagrade pripremit

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: