Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



DigiTV

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2009. 9:34 
Naslov:  Re: DigiTV
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Scacchi je napisao/la (Pogledaj post): › Ubija me Digi pa me zanima da li se to događa samo meni ili je to raširena pojava. Dakle, ostao sam bez signala i prijavio to 9.5. U međuvremenu sam još 4 puta nazivao i raspitivao se gdje su serviseri, ali osim ljubaznog prijema i "zapisivanja" moje pritužbe, baš ništa se nije desilo (osim što mi je stigao račun). Danas je 16 dana kako ih nema !!! Dešava li se to i drugima ?

Kako sam čula od ljudi s kojima radim navodno da Digi kad ti istekne ugovor ukida signal (ili kako već)dok ne potpišeš novi,a što se tiče ažurnosti jednoj kolegici su kao i tebi uredno zaprimali pritužbe dok se jednog dana nije javio neko pametan i rekao joj da mora popisati novi ugovor kako bi i dalje mogla nesmetano koristiti njihove usluge Rolling Eyes (naravno računi su i dalje stizali).

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: