Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Paljenje zastave HDZa ... WTF ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 2:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): ›
Koji vi ??
Da malo bolje pratiš ovaj forum mogao si primjetiti da sam več nekoliko puta napisao da nisam član niti jedne stranke.
I kako znaš tko je ljepio te naljepnice, koliko je meni poznato još nitko nije "preuzeo" odgovornost niti su ikog "uhvatili" ili "procesuirali" radi toga. osijek031.com smile


To da nisi član niti jedne stranke ne bi ni svojoj babi prodao... Ja znam tko je lijepio, ali i znam tko ima interes od toga i tko se služi takvim niskim podmetanjima, a to nije niti hsls, niti sdp, niti hsu, hsp sigurno nije... tko li nam je još preostao? Mislim da je i više nego jasno tko je lijepio. Eto ako netko ne zna, ja ću im reći, lijepili su primitivci iz stranke "HDSSB" jer su viđeni, iako su to radili noću u sitne sate. Za jednu noć su unakazili pola grada. SRAMOTA!!! Toliko o tome koliko vole grad, da su ga iznakazili. Đaba Tata Mati akcija "Ja volim Osijek" dok u gradu živi ovakva stoka, to ni Bog dragi ne bi izveo na pravi put! Tko će sad to sastrugati sa svakog koraka???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2009. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): › Trebalo bi "dijete" ostati ravnodušno dok mu oca šalju u zatvor? Ako po tebi treba onda se malo zapitaj dali je sa tobom sve uredu.


oca je toliko briga za njega da ga je jedva i prizno Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hoće pozvati vozača tramvaja na obavijesni jer je bjesomučno pregazio kapu hsp-a jučer na probnoj vožnji Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi moj "essek031" ne želim se prepucavati sa tobom jer si tvrdoglav kao tvoj stranački šef. Vjerovatno ste svi jako nabrušeni jer i sami ste svjesni da gubite izbore samo vi to još ne možete shvatiti. Zato vam nitko nije kriv, sami ste se uvukli u gubitnike. osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la: ›
Dragi moj "essek031" ne želim se prepucavati sa tobom jer si tvrdoglav kao tvoj stranački šef. Vjerovatno ste svi jako nabrušeni jer i sami ste svjesni da gubite izbore samo vi to još ne možete shvatiti. Zato vam nitko nije kriv, sami ste se uvukli u gubitnike. osijek031.com smile
Dragi moj studenac....nije gotovo, dok nije gotovo.... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2009. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
studenac je napisao/la: ›
Dragi moj "essek031" ne želim se prepucavati sa tobom jer si tvrdoglav kao tvoj stranački šef. Vjerovatno ste svi jako nabrušeni jer i sami ste svjesni da gubite izbore samo vi to još ne možete shvatiti. Zato vam nitko nije kriv, sami ste se uvukli u gubitnike. osijek031.com smile
Dragi moj studenac....nije gotovo, dok nije gotovo.... Smile


Štovani... TataMata,
zar još živite u nadi..., eh da..., nada umire posljednja. osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno je jedino što će poslije izbora Antonijo opet pobjeći u Zagreb, aktivirati zastupnički mandat, te dobiti imunitet. Tako da za sve financijske malverzacije i lopovluk, opet sve viđeno u Saboru, od skidanja imuniteta do šetanja u uniformi HOSA. A na kraju volim te Bosno mila i bjež.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maksimalno privlačenje pozornosti i marketinška igra. Ja sam sin poznatog generala, i usto sam još i u tim nekim godinama kad mi je sve nekakvo buntovno i tako, i iako nemam blage veze što taj HDZ predstavlja, ma ne znam ja te stranke, nije mi mama to objasnila dobro.. Al ajmo se preseravat malo..

De sere mi se.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.05.2009. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › ma to rade samo primitivci

Znači li to po tebi da su i 91 bili primitivci?


91. smo palili zastave onih koju nam nisu htjela dati državu na koju imamo pravo i onih koji su nas htjeli sve poklati. Ako ti hrpu primitivaca uspoređuješ sa onima koji su 91 prve palili zastave SFRJ ili zastave JNA (a znamo da Šišljagić nije palio zastave JNA Very Happy) onda si ti puno gori od tih Glavaševih primitivaca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: