Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Paljenje zastave HDZa ... WTF ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › ma to rade samo primitivci

Znači li to po tebi da su i 91 bili primitivci?


Što ti Studenac zapravo želiš??? Želiš ponovno rat kao 91.? Ali ovaj put Hrvat protiv Hrvata? Zamisli se malo nad svojim istupima i istupima HDSSB-a! Tako je i milošević 1991. pozvao primitivce iz Srbije na rat pa su krenuli na nas, kao što Glavašev glasnogovornik Šišljagić poziva primitice iz HDSSB-a na "rat do istrebljenja" pa onda pale zastave i rade nerede.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la (Pogledaj post): › dobro ajd ovako... pojednostavit cu pitanje: objasni mi odakle ti da je paljenje zastave simbol zla?

Paljenje zastave samo po sebi nije simbol zla, već negodovanja. A HDZ je simbol zla u Hrvatskoj. Wink
A koliko znam, HDZova zastava se palila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je veći što više ne smiješ ni cigaru u birtiji zapalit, ali zastavu neke političke stranke na ulici smiješ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2009. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, ovo teatralno paljenje zastave donijelo je konačno dašak atmosfere iz Pakistana ili Irana (netko reče na forumu prije mene, ne sjećam se na kojem topiku)... Nije zabranjeno, samo je odvratno. Još kad taj zadatak uvale djetetu koje je tek napunilo 18... Častan potez stranačkih čelnika, nema što! Cijeli događaj dostojan je kuhinje HDSSB-a iz koje smo svašta već probali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
studenac je napisao/la (Pogledaj post): ›
_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › ma to rade samo primitivci

Znači li to po tebi da su i 91 bili primitivci?


Što ti Studenac zapravo želiš??? Želiš ponovno rat kao 91.? Ali ovaj put Hrvat protiv Hrvata? Zamisli se malo nad svojim istupima i istupima HDSSB-a! Tako je i milošević 1991. pozvao primitivce iz Srbije na rat pa su krenuli na nas, kao što Glavašev glasnogovornik Šišljagić poziva primitice iz HDSSB-a na "rat do istrebljenja" pa onda pale zastave i rade nerede.


Ti si neki zafrkant ili opak tip?!

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, ovo teatralno paljenje zastave donijelo je konačno dašak atmosfere iz Pakistana ili Irana (netko reče na forumu prije mene, ne sjećam se na kojem topiku)... Nije zabranjeno, samo je odvratno. Još kad taj zadatak uvale djetetu koje je tek napunilo 18... Častan potez stranačkih čelnika, nema što! Cijeli događaj dostojan je kuhinje HDSSB-a iz koje smo svašta već probali...

Trebalo bi "dijete" ostati ravnodušno dok mu oca šalju u zatvor? Ako po tebi treba onda se malo zapitaj dali je sa tobom sve uredu.

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2009. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije baš uobičajeno da se politička stranka nameće kao skrbnik za emotivna stanja djece u ovakvim situacijama. Sad ćete nas gađati time da je mali punoljetan, ali meni se ne sviđa instrumentaliziranje obiteljske situacije u svrhu stranačke promidžbe - pa bog! Jednostavno: razmišljam kao roditelj, a i kao netko tko je proživljavao sličnu situaciju još dok je trajao rat. A ovo mi se čini kao trik za jeftino prikupljanje bodova naročito u seoskim sredinama (prošli put: suza u oku, zagrljaj - a sve u reklamnim spotovima na STV-u)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad kao mali place za tatom!Bas me zanima jel bi Glavas tako plakao za nijm?Mozes misliti sto bi Glava zalio za njim,on misli samo na svoj supak,to je dokazao kad je pobjegao ko picka!A i tako ga je priznao tek nedavno,kad je njemu to odgovaralo!Bilo bi bolje za njega da ga nije ni priznao,samo ga prisiljavaju na svasta i manipuliraju s njim,a on mlad i naivan!Ali kad malo bolje razmislim,nije mali tako ni lud,zna on zasto to trpi!Poslovni prostori,pokradena lova i stanovi,sve to njemu ostaje!IZDRZI MALI,UZ TEBE SAM,NECE ON JOS DUGO,IMA BOGA!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 12:20 
Naslov:  Re: Paljenje zastave HDZa ... WTF ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zastavu sam zapalio ja i to istu onu koju je moj otac čuvao 20 godina
Kad je Glava "istupio" iz HDZ-a?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Nije baš uobičajeno da se politička stranka nameće kao skrbnik za emotivna stanja djece u ovakvim situacijama. Sad ćete nas gađati time da je mali punoljetan, ali meni se ne sviđa instrumentaliziranje obiteljske situacije u svrhu stranačke promidžbe - pa bog! Jednostavno: razmišljam kao roditelj, a i kao netko tko je proživljavao sličnu situaciju još dok je trajao rat. A ovo mi se čini kao trik za jeftino prikupljanje bodova naročito u seoskim sredinama (prošli put: suza u oku, zagrljaj - a sve u reklamnim spotovima na STV-u)


Ima nas više koji koji smo proživljavali istu ili sličnu situaciju za vrijeme rata. Samo MI neki smo išli i boj, a neki POBJEGLI u metropolu. Ali nečemo sad o tome... Nego kakve veze sad ima STV sa suzama i zagrljajem? Koliko sam primjetio i ostale TV kuče su prenjele i sadašnju vijest i bivše vijesti... naravno osim jedne "ČEPINSKE TV"...

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.05.2009. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
Uma je napisao/la (Pogledaj post): › dobro ajd ovako... pojednostavit cu pitanje: objasni mi odakle ti da je paljenje zastave simbol zla?

Paljenje zastave samo po sebi nije simbol zla, već negodovanja. A HDZ je simbol zla u Hrvatskoj. Wink
A koliko znam, HDZova zastava se palila.


ti si rekao da je paljenje zastave simbol zla.....sad kažeš da nije,da je ovo ono.....eto ti ga na.....necu dalje komentirati sam sebe si iskomentirao...je-nije hmm da....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.05.2009. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, ovo teatralno paljenje zastave donijelo je konačno dašak atmosfere iz Pakistana ili Irana (netko reče na forumu prije mene, ne sjećam se na kojem topiku)... Nije zabranjeno, samo je odvratno. Još kad taj zadatak uvale djetetu koje je tek napunilo 18... Častan potez stranačkih čelnika, nema što! Cijeli događaj dostojan je kuhinje HDSSB-a iz koje smo svašta već probali...

Trebalo bi "dijete" ostati ravnodušno dok mu oca šalju u zatvor? Ako po tebi treba onda se malo zapitaj dali je sa tobom sve uredu.


jel se to djete pitalo zašto ga je otac tek odnedavno priznao? dolazi cirkus u naš mali grad....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la (Pogledaj post): ›
studenac je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, ovo teatralno paljenje zastave donijelo je konačno dašak atmosfere iz Pakistana ili Irana (netko reče na forumu prije mene, ne sjećam se na kojem topiku)... Nije zabranjeno, samo je odvratno. Još kad taj zadatak uvale djetetu koje je tek napunilo 18... Častan potez stranačkih čelnika, nema što! Cijeli događaj dostojan je kuhinje HDSSB-a iz koje smo svašta već probali...

Trebalo bi "dijete" ostati ravnodušno dok mu oca šalju u zatvor? Ako po tebi treba onda se malo zapitaj dali je sa tobom sve uredu.


jel se to djete pitalo zašto ga je otac tek odnedavno priznao? dolazi cirkus u naš mali grad....


A ti to znaš?! osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): › Nego kakve veze sad ima STV sa suzama i zagrljajem? Koliko sam primjetio i ostale TV kuče su prenjele i sadašnju vijest i bivše vijesti... naravno osim jedne "ČEPINSKE TV"...


E i sa tim ste stvarno pokazali svoju kulturu, kulturu jedne stranke koja se bori za grad Osijek, kulturu HDSSB-a. Zagadili ste grad naljepnicama "čepinska tv" na svakom prometnom znaku, na svakoj telefonskoj govornici, na svako tramvajskoj stanici... Za to netko treba odgovarati!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2009. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
studenac je napisao/la (Pogledaj post): › Nego kakve veze sad ima STV sa suzama i zagrljajem? Koliko sam primjetio i ostale TV kuče su prenjele i sadašnju vijest i bivše vijesti... naravno osim jedne "ČEPINSKE TV"...


E i sa tim ste stvarno pokazali svoju kulturu, kulturu jedne stranke koja se bori za grad Osijek, kulturu HDSSB-a. Zagadili ste grad naljepnicama "čepinska tv" na svakom prometnom znaku, na svakoj telefonskoj govornici, na svako tramvajskoj stanici... Za to netko treba odgovarati!!!


Koji vi ??
Da malo bolje pratiš ovaj forum mogao si primjetiti da sam več nekoliko puta napisao da nisam član niti jedne stranke.
I kako znaš tko je ljepio te naljepnice, koliko je meni poznato još nitko nije "preuzeo" odgovornost niti su ikog "uhvatili" ili "procesuirali" radi toga. osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: