Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Docek Nove godine - recenzije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2006. 1:36 
Naslov:  Docek Nove godine - recenzije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje ste docekali novu 2006. i kako ste se proveli?!

Napisite pohvale i/ili zamjerke organizatorima?! Mnogima od njih to znaju biti jako korisne informacije, nije svima u interesu samo maznuti pare... ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2006. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavija:

mjuza do ponoci kak smo i ocekivali - disco 70-ih! bilo je super. nakon tog su poceli neke kerefeke izvodit. hrpa balona koja je bila pripremljena da (valjd) u ponoc padne na posjetitelje nije pala... bar ne u ponoc.

sve u svemu DJ-ji zajebali mjuzu nakon ponoci, sve ostalo ok. u cijenu od 80 kuna dobilo se dvije konzumacije. mala zamjerka na garderobi. placalo se 5 kuna, a moglo se ostavljati samo jakne jer za torbe i ostale stvari u djepovima ne odgovaraju. koja je onda poanta garderobe?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2006. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Demode: mjuza ok, malo novijih stvari, malo roka 60-ih, malo skore nek se narod dere kad popije. klopa je bila iz karake (mislim i iz el pasa)- puno finih toplih stvari kao npr. srneci medaljoni, puretina u umaku, pljeskavice, pecene gljive, sarmice, jedino je sarme na kraju ostalo jer mi se cini da nisu poslije ponoci nadopunjavali, bilo je i kolaca. cijena je bila povelika 242 kn ali je cuga tekla u potocima (nije bilo sampanjca) Smile bile su otvorene sve prostorije pa nije bila ni nepodnosljiva guzva. izgledalo ej kao da se svi dobro zabavljaju. fajrunt je bio u pola 5.

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 02.01.2006. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trg. Ko želi zraka u gužvi prošetao do Trga. Ljudi veseli, rasplesani, Škoro valjao svoje poznate šarmerske fazone, dirao u srce Retfalu, Višnjevac i Josipovac, domoljublje i hrvatsko srce. Kićo razgalio sve Slavonce drmešom, bećarcima, ali i starim stvarima. Cuga je bila ko šta ponese, čaša je bilo od plastičnih do kristalnih, šampanjac se pio u potocima...
U ponoć odbrojavanje, vatromet i valcer.

Nikad veća gužva nije viđena na Trgu, a od nogu grijalo. Fajrunt je bio, kad je ko htio.
(Mislim da je u tri bio razlaz)

Iako ne volim ova dva pjevača nešto posebno, bilo je sasvim ok.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2006. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u Ma3xu katastrofa! nikad lošija glazba i štimung! bilo koje subote je i tamo i bilo gdje u Tvrđi tisuću puta bolje, nego što je bilo za doček! katastrofa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2006. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Trg. Ko želi zraka u gužvi prošetao do Trga. Ljudi veseli, rasplesani, Škoro valjao svoje poznate šarmerske fazone, dirao u srce Retfalu, Višnjevac i Josipovac, domoljublje i hrvatsko srce. Kićo razgalio sve Slavonce drmešom, bećarcima, ali i starim stvarima. Cuga je bila ko šta ponese, čaša je bilo od plastičnih do kristalnih, šampanjac se pio u potocima...
U ponoć odbrojavanje, vatromet i valcer.


Nikad veća gužva nije viđena na Trgu, a od nogu grijalo. Fajrunt je bio, kad je ko htio.
(Mislim da je u tri bio razlaz)

Iako ne volim ova dva pjevača nešto posebno, bilo je sasvim ok.


Kići još ajde svaka čast jer zna pjevat, ali mu nisu trebale one političke šale na raču nekoga čiji je kao član zaradio saborsku mirovinu... nećemo o politici...
Ali Škoro, pa blagi užas, on nije mogao dva tona pogoditi točno svojim sramotnim pjevanjem, žao mi je ali ja kao malo glazbeno školovaniji mogu nešto reći...nažalost ponavlja se ista priča kada je bila Ivana Banfić, pa nije mogla pogoditi melodiju od Večeras je naša fešta... Blagi užas kome su se ti silni novci dali... katastrofa...

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2006. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuo sam da je u Ecoli na Divaldovoj bilo dobro... bio tko?

Bijah na nekom kucnom tulumcicu, nista posebno...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2006. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

petrusijan je napisao/la: ›
Kići još ajde svaka čast jer zna pjevat, ali mu nisu trebale one političke šale na raču nekoga čiji je kao član zaradio saborsku mirovinu... nećemo o politici...
Ali Škoro, pa blagi užas, on nije mogao dva tona pogoditi točno svojim sramotnim pjevanjem, žao mi je ali ja kao malo glazbeno školovaniji mogu nešto reći...nažalost ponavlja se ista priča kada je bila Ivana Banfić, pa nije mogla pogoditi melodiju od Večeras je naša fešta... Blagi užas kome su se ti silni novci dali... katastrofa...


Ahh sjećam se da sam bila u prvim redovima kad je bila Banfićka (bundica+dopičnjak). To je bila luuuuuda NG...ma kakav umjetnički dojam....ekipa je bila zakon...kladili smo se u dobru lovu jel ima gatje ili nema...jedan je trebao ići provjeriti...imala je mrežaste štrample na golo ili je imala tange koje su trakicom zalazile ne samo straga nego i sprijeda.
Tu maligansku sprdnju je trebalo čuti. Stomak me bolio par dana od smijeha.
Na žalost nije mu uspjelo to ufotkati. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2006. 21:32 
Naslov:  Re: Docek Nove godine - recenzije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je, organizatorima su to vrlo korisne informacije, govorim iz vlastitog iskustva jer sam i ja jedan od njih, a povratnu informaciju sam dobil-da samo nastavimo i dalje tako:) I netko je pitao za Ecolu, mislim mungos, da ja sam čula da će biti ludo i bilo je ludo iako nisam stigla još i tamo biti pored organiziranja svojeg partija:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2006. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: › I netko je pitao za Ecolu, mislim mungos, da ja sam čula da će biti ludo i bilo je ludo iako nisam stigla još i tamo biti pored organiziranja svojeg partija:)


Gdje si organizirala?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 21.01.2006. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel mi može netko reć kad ćemo već jednom dobit dvd s proslave nove u westu il je to rečeno sam tako

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bruno
Post Postano: 22.01.2006. 4:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
jel mi može netko reć kad ćemo već jednom dobit dvd s proslave nove u westu il je to rečeno sam tako

organizator iz Westa nije u osijeku vec dugo,jadan covijek,stalno radi...ali ovu ned. bi trebao doci,pa sam ga ja trazio neka meni da materijal,kad on vec nema vremena, pa cu ja podjeliti onima koji su kupili karte kod mene(naravno,cim dobijem materijal)... Bruno
PS:jebo totalno razliciti ukus ljudi koji su bili tamo! (pola ih je htjelo narodnjake, a duga polovica mrzilo(medju njima i ja) tako da...) grrr...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 1:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh, skupih toliko prica da mogu picat unucima al ne bi shvatili!!!

_________________
Lako je kad te netko ni ne zavoli,tad samo tamna strana srca zaboli. Tesko je kad za nekog jedinog i svog postanes zrnce soli,tesko je kad tvoj netko prestane da te voli...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.10.2007. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
u Ma3xu katastrofa! nikad lošija glazba i štimung! bilo koje subote je i tamo i bilo gdje u Tvrđi tisuću puta bolje, nego što je bilo za doček! katastrofa.

Tako je!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2007. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa, ti si večeras definitivno prolupao.

Prvo na chat-u, a sad i ovdje.
Gdje se sad nadovezao na doček Nove godine....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: