Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Glas za Matkovića je glas za Glavaša!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
studenac je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Je ima tu nešto....s dočeka 2009. kada se već znalo da će uskoro frknit s mjesta gradonačelnika...ne izgleda mi baš ko da mu nije drago....Što kažu, slika govori više od 1000 riječi Smile

Ne kužim te, zar je trebao plakati na "novu godinu". Zar ti nikad nisi bio u društvu sa nekim kojim nisi baš najbolji... za novu godinu. Zar su se trebali pofajtati ?! Jedino BUBIMIR ima neke svoje bubice u glavi pa misli da može sve sam i SAMO JA i nitko drugi. Glavom o zid
Pričaj ti što god hočeš, ali činjenica je da je Gordanov odlazak pred same izbore pogodovao najviše Bubiju, a vi ekipa (Gordanova), ako ste se htjeli učlaniti u HDSSB još stignete...ne znam samo što smo vam mi u HSP-u skrivili....eto, baš me to žalosti.....bez foliranja...pozdrav svima..

A ti nisi razmišljao o prelasku u HDSSB!? Ili imam krive informacije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam, nekako sam bliži SDP-u.... Smile , ili HSU.... hmm teško se odlučiti....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakvih ovdje debila ima pa ovo je strašno. bože daj te izbore više pa da nas raznorazni moderni skojevci više ostave na miru. i dabog da sve završilo u prvom krugu. najviše žalim one koji misle da će nam biti bolje

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
kakvih ovdje debila ima pa ovo je strašno. bože daj te izbore više pa da nas raznorazni moderni skojevci više ostave na miru. i dabog da sve završilo u prvom krugu. najviše žalim one koji misle da će nam biti bolje
E treba u excaliburu organizirati sučeljavanje spamera! osijek031.com smile u biti i nebi bila tako loša ideja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:59; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.12.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao sto sam prije vise od godinu i pol dana pisao da je glas za Matkovica glas za Glavasa,a mnogi nisu to dozivljavali ozbiljno,sad je prica dobila svoj nastavak!GORDAN MATKOVIC JE PRESAO U HDSSB!!!A sad vi koji sta glasovali za njega,i koji ste popusili negovu "novu osijecku pricu",uzmite strik i objesite se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.12.2010. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panglu je napisao/la (Pogledaj post): › Kao sto sam prije vise od godinu i pol dana pisao da je glas za Matkovica glas za Glavasa,a mnogi nisu to dozivljavali ozbiljno,sad je prica dobila svoj nastavak!GORDAN MATKOVIC JE PRESAO U HDSSB!!!A sad vi koji sta glasovali za njega,i koji ste popusili negovu "novu osijecku pricu",uzmite strik i objesite se!


di to ima crno na belo Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: › di to ima crno na belo Laughing


A gdje drugdje?! No, nije to moralo biti ovako sluzbeno i javno da bi se znalo...


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.12.2010. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
panglu je napisao/la (Pogledaj post): › Kao sto sam prije vise od godinu i pol dana pisao da je glas za Matkovica glas za Glavasa,a mnogi nisu to dozivljavali ozbiljno,sad je prica dobila svoj nastavak!GORDAN MATKOVIC JE PRESAO U HDSSB!!!A sad vi koji sta glasovali za njega,i koji ste popusili negovu "novu osijecku pricu",uzmite strik i objesite se!


di to ima crno na belo Laughing
Matkovic i Sisljgic su vec stavili sve crno na bijelo prije par dana u jednom lokalu na vinkovackoj cesti.Danas su u glavasevim novinama vec polako poceli pripremati teren za sluzbenu objavu.Cestitam gospodinu Matkovicu,konacno se je u potpunosti sljubio sa covjekom i "strankom" koji su ga prije nekoliko godina optuzivali za krađu vise milijuna kuna i koji su mu bili najveci neprijatelji.Sad je dokazao da je covjek bez morala i da samo misli na svoju guzicu!Bas me zanima kako ce to objasniti svojim vijecnicima,clanovima i biracima koje je prevario i prodao im novu osijecku pick_!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2010. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako i Matković pređeu HDSSB onda tek ne vidim ikakve šanse za druge stranke i političare u ovom gradu idućih godina. Ovako je oporba bila slaba a ovako je vlast još ojačala i još se odljepila od te slabe oporbe.
Gradu treba jaka i konstruktivna oporba ali ja ju ne vidim u nekoj budućnosti.
Možda Salapić i još neki hDZovci koji nekad i nešto naprave za Osijek i ne stopiraju sve drzavne porjekte kao većina hdzOVACA

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2010. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panglu je napisao/la (Pogledaj post): › Matkovic i Sisljgic su vec stavili sve crno na bijelo prije par dana u jednom lokalu na vinkovackoj cesti.Danas su u glavasevim novinama vec polako poceli pripremati teren za sluzbenu objavu.Cestitam gospodinu Matkovicu,konacno se je u potpunosti sljubio sa covjekom i "strankom" koji su ga prije nekoliko godina optuzivali za krađu vise milijuna kuna i koji su mu bili najveci neprijatelji.Sad je dokazao da je covjek bez morala i da samo misli na svoju guzicu!Bas me zanima kako ce to objasniti svojim vijecnicima,clanovima i biracima koje je prevario i prodao im novu osijecku pick_!


Laughing ovakvi postovi me uvijek nasmiju Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2010. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Ako i Matković pređeu HDSSB onda tek ne vidim ikakve šanse za druge stranke i političare u ovom gradu idućih godina. Ovako je oporba bila slaba a ovako je vlast još ojačala i još se odljepila od te slabe oporbe.
Gradu treba jaka i konstruktivna oporba ali ja ju ne vidim u nekoj budućnosti.
Možda Salapić i još neki hDZovci koji nekad i nešto naprave za Osijek i ne stopiraju sve drzavne porjekte kao većina hdzOVACA
tTo je vec rijeseno,presao je,samo prati medije slijedecih dana i vidjeti ces!Kako ce se vlast jos vise odlijepiti,jesi ti prespavao dva posljednja tjedna?Pa HDSSB je izgubio zadnje lokalne izbore!A i pitanje je tko ce poslije ovog preslagivanja biti vlast!Matkovic i Zrinka P.(Sisljagiceva cura) sigurno prelaze,a ostalo ce biti zanimljivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2010. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je dobar potez matkovica i svih njegovih koji krenu za njim.
Nek se prikljuce i ostali jaki ljudi iz svojih stranka pa na iducim parlamentarnim slavonija dobija 10 mandata umjesto 4 sto je imala sada.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2010. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad je izgubio i to malo ljudi sto je glasalo za njega. šupkaroš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: