Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Glas za Matkovića je glas za Glavaša!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
edd_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 14:28 
Naslov:  Re: Glas za Matkovića je glas za Glavaša!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjači su mi ovi sa "argumentima" "pričaj ti što god hoćeš ali ja....."
ili još bolje "ma ja sam to vidio/bio/svjedočio/snimio/(umetni glagol po želji)..."

nećeš vjerovati, ali isti taj dan kad je ovaj "vidio" gordana i šišljagića kako se oblokavaju, ja sam spazio Elvisa. i to Presslyja!!!! svega mi! sjedio u jednom bircu u Tvrđi i kaže on meni: "ajde Edde, sjedi sa mnom, sad će ne'ko naići pa će nas pošteno vidjeti i poslikati, bit ćemo na forumu!!!!"

o kakvim ti koalicijama pričaš pobogu?!?!? 'ko će kome i što ?
prvo je glas za Gordana bio glas za HSP, pa je onda glas za HSP bio glas za SDP, pa je sad glas za Gordana glas za HDZ i/ili HDSSB, sutra će, vjerojatno, glas za Gordana biti glas ZA ulazak u OPEC, a prekosutra će biti glas ZA pridruživanje Nesvrstanima....etc. etc.

povrh toga, da si sam sebi imalo dopustio izvaditi glavu iz pijeska, lako bi i jednostavno vidio strukturu Matkovićevog "bogatstva", koliko toga čini nasljedstvo, a koliko toga vlastite akvizicije... no to je već kvantna fizika i iziskivalo bi trunku objektivnosti od tebe i sličnih, tako da to i ne očekujemo...
a o ovom vremenskom odmaku, od trenutka kada si nazočio tom nemilom prizoru do vremena objavljivanja, suvišno je i trošiti riječi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Je ima tu nešto....s dočeka 2009. kada se već znalo da će uskoro frknit s mjesta gradonačelnika...ne izgleda mi baš ko da mu nije drago....Što kažu, slika govori više od 1000 riječi Smile
Ima i ona slika gdje se Glavaš i Đapić grle i viču da su pobjedili 2:0 pa je kasnije sve završilo na čokoladicama. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.05.2009. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavas, Seks, Djapic, Sanader, Tudjman, Susak ... i kompanija su primarni tumori, Bubalo, Sisljagic, Matkovic ... su samo metastaze tog istog tumora. ... ja ne vidim neke bitne razlike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Glavas, Seks, Djapic, Sanader, Tudjman, Susak ... i kompanija su primarni tumori, Bubalo, Sisljagic, Matkovic ... su samo metastaze tog istog tumora. ... ja ne vidim neke bitne razlike
Nisu ni ostali ništa bolji razlika je jedino što su ovi oporba pa onda mogu samo pljuvati.
SVI SU ONI ISTI. RAZLIKA JE U NIJANSAMA. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Glavas, Seks, Djapic, Sanader, Tudjman, Susak ... i kompanija su primarni tumori, Bubalo, Sisljagic, Matkovic ... su samo metastaze tog istog tumora. ... ja ne vidim neke bitne razlike


Za koga god da glasamo isto nam se piše, nema promjene i niceg pozitivnog.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

666.) vote for devil Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panglu je napisao/la: ›
Ma nisam ja niciji,niti me politika zanima.
Jao što vas obožavam ovakove... Od 30 postova koje imaš u manje od dva mjeseca, svi su ti u političkim temama... Odi zuri u sunce il nešto, a ne valjat ovdje kako ne voliš politiku i takove spike... Odi pravi si šefu (iz koje god da je opcije) kavu i ne spamaj po forumu bez veze....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Je ima tu nešto....s dočeka 2009. kada se već znalo da će uskoro frknit s mjesta gradonačelnika...ne izgleda mi baš ko da mu nije drago....Što kažu, slika govori više od 1000 riječi Smile


A tko su ti likovi s Štefom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › hahaha sto volim ovakve seratore... pazi danas je utorak, dakle imao si cijelu subotu, nedjelju i ponedjeljak da nas o ovome informiras no ti se odlucio sacekati sigurno da ti se dojmovi slegnu pa da onda popljujes malo nekog...

tko te salje, čiji si ti podanik?

I ja se pitam. Ovakve priče zvuče smiješno, i lako se da prozrijeti da dotični hoće oblatiti i diskompromitirati g. Matkovića u korist HDZa.
Samo ne znam koja budala će više glasovati za stranku HDZ koja od 1991. uništava Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Diskompromitirati?
Pa ovo je predivno.
Daj još!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Scacchi
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijela priča se vrti samo oko desnih i desnijih, crnih i crnjih! Pa kakav je ovo grad? Ima li tu i neke druge boje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matkovic gospodin!Pa o cemu ti pricas?On je ljudska nula!Gleda samo svoj interes i na kraju ce ta njegova osijecka prica zavrsiti tako sto ce dati guzice Glavasu,smo da bi sebi osigurao neku korist!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panglu je napisao/la (Pogledaj post): › Matkovic gospodin!Pa o cemu ti pricas?On je ljudska nula!Gleda samo svoj interes i na kraju ce ta njegova osijecka prica zavrsiti tako sto ce dati guzice Glavasu,smo da bi sebi osigurao neku korist!

Ok, tvoje mišljenje. Bumo vidjeli. Dajmo čovjeku priliku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonski je napisao/la: ›
panglu je napisao/la (Pogledaj post): › Matkovic gospodin!Pa o cemu ti pricas?On je ljudska nula!Gleda samo svoj interes i na kraju ce ta njegova osijecka prica zavrsiti tako sto ce dati guzice Glavasu,smo da bi sebi osigurao neku korist!

Ok, tvoje mišljenje. Bumo vidjeli. Dajmo čovjeku priliku.
Imao je priliku,bio je par godina na vlasti,ali vidi se da je napravio dobar posao!5,5 MILIJUNA KUNA JE TEZAK!Sad ce mnogi reci da mi je to otac poklonio,ali ja vjerujem da mu je vise Dolezal poklonio!Svi znaju da je on bio i ostao glavni sponzor,odnosno gradsko poduzece UNIKOM!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Slavonski
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: NDH Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panglu je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slavonski je napisao/la: ›
panglu je napisao/la (Pogledaj post): › Matkovic gospodin!Pa o cemu ti pricas?On je ljudska nula!Gleda samo svoj interes i na kraju ce ta njegova osijecka prica zavrsiti tako sto ce dati guzice Glavasu,smo da bi sebi osigurao neku korist!

Ok, tvoje mišljenje. Bumo vidjeli. Dajmo čovjeku priliku.
Imao je priliku,bio je par godina na vlasti,ali vidi se da je napravio dobar posao!5,5 MILIJUNA KUNA JE TEZAK!Sad ce mnogi reci da mi je to otac poklonio,ali ja vjerujem da mu je vise Dolezal poklonio!Svi znaju da je on bio i ostao glavni sponzor,odnosno gradsko poduzece UNIKOM!!!

Pa ne znam, ali ja sam živio u ovom gradu dok je g. Matković bio na vlasti, i mogu konstantirati da je grad procvao. Ne zbog Đapića, ne zbog nekog drugog, već baš zbog g. Matkovića. I upravo je to glavni razlog što će g. Matković dobiti moj glas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: