Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[anketa 031] Gradonačelnik Osijeka bi trebao biti...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: U izboru za gradonačelnika Osijeka glasat ću za kandidata:

Krešimir Bubalo
25%
 25%  [ 87 ]
Anto Đapić
14%
 14%  [ 48 ]
Gordan Matković
23%
 23%  [ 79 ]
Josip Vrbošić
23%
 23%  [ 80 ]
Ne znam, ali planiram izaći na izbore
6%
 6%  [ 22 ]
100% neću izaći na izbore
5%
 5%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 336


Autor Poruka
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2009. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene izuzetno zanima profil birača Gordana Matkovića. Da čovjek koji je 18 godina bio Đapićev potrčko, koji je izravno sudjelovao u raznim aferama trenutne vlasti, a koje se trenutno nepravedno pripisuju isključivo Đapiću, čovjek kojeg ne zanima cijepljenje protiv HPV-a "Jer, uostalom, ja imam sinove", e da takav jedan politički i intelektualni nitko i ništa postane nekakva nova nada - to je moguće samo u gradovima čiji građani namjerno žele biti opet prevareni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ciao_bao!
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.05.2009. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Mene izuzetno zanima profil birača Gordana Matkovića. Da čovjek koji je 18 godina bio Đapićev potrčko, koji je izravno sudjelovao u raznim aferama trenutne vlasti, a koje se trenutno nepravedno pripisuju isključivo Đapiću, čovjek kojeg ne zanima cijepljenje protiv HPV-a "Jer, uostalom, ja imam sinove", e da takav jedan politički i intelektualni nitko i ništa postane nekakva nova nada - to je moguće samo u gradovima čiji građani namjerno žele biti opet prevareni.


ma sto to znaci biti neciji potrcko?!!
to znaci rintaciti do bola, a lovorike kupi nalogodavac, i to onaj "krovni"...
ne moze nitko osporiti da su Djapic (kakav god da je) i ekipa pokrenuli grad sa mrtve tocke u zadnjih 5 godina, dok su one sve poratne godine protracene u mraku i u natezanjima izmedju Glavasa i Kramarica, dok se nista nije radilo, obnavljalo, vec samo fucalo vec ofucano...
pa i neka su Djapiceva "potrckala" radila sve da osvjetlaju gazdin obraz, ali su radili...
ne znam za koga cu glasati, ali se dobro sijecam Egipta iz kojeg smo izasli!
jest da mi se ne svidja pustinja u kojoj se sada nalazimo, ali ne pada mi na pamet da se tamo vracam...

_________________
veni, vidi, i zamalo odustadoh...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2009. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pokrenuli su grad,pokrenuli su grad...bla bla bla..pa godinu dana se novac grada nije mogao trositi,moja baba bi sa tolko love koja im je bila na raspolaganju napravila bolje projekte,napravili par sminkerskih projekata koji u vrijeme recesije i nisu bas najpametniji . vidim da je sve manje naivaca koji su popusili BUDIMO REALNI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ciao_bao!
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.05.2009. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne zelim vise biti realna...jer sam vec umorna...
malo je ljudi koji su cijepljeni protiv moci, para i slave...
da izmedju ponudjenih kandata postoji barem jedan takav, vec bi bio prepoznat...
ovako...
...u nadi je spas!!!

_________________
veni, vidi, i zamalo odustadoh...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2009. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napišem: "...to je moguće samo u gradovima čiji građani namjerno žele biti opet prevareni.", a ciao_bao piše: "ne zelim vise biti realna...jer sam vec umorna...".

A upravo o tome se i radi. Ljudi su umorni. I sad na silu žele vidjeti u Matkoviću nešto što on nema, a ne žele vidjeti ono što on je.

Glasati po načelu petparačke filozofije koja je svjetsku slavu stekla pomoću "Alkemičara", a koja glasi "Ako nešto silno želiš cijeli svijet će se urotiti da to i ostvariš/dobiješ." - znači sebi činiti dugoročno štetu, sebi činiti zlo.

To što svaki četvrti glasač ovdje silno želi vidjeti u Matkoviću neku novu priču, neće promijeniti suštinu da je on samo tipični korumpirani i ograničeni hsp-ovac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djurozero
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2009. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
To što svaki četvrti glasač ovdje silno želi vidjeti u Matkoviću neku novu priču, neće promijeniti suštinu da je on samo tipični korumpirani i ograničeni hsp-ovac.


Ma nemoj tako, to je nova osječka priča o tome kako će sad matković moći krasti više za sebe a ne sve morati dijeliti s debelim, heh, stvarno strašno.

_________________
www.samparena.com - Gta MP serveri
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

do danas sam bio zagovornik gospodina Gordana Matkovića i njegov glasač plus što sam apsolutno sve oko sebe nagovarao da glasaju za njega. sve do današnje fešte na Mačkamami. e pa braco, od danas više nemaš moj glas i ostalih navijača Osijeka koji su sa mnom bili na fešti. povlačim sve što sam pozitivno napisao o tebi i gdje sam pozvao ljude da glasaju za tebe ...pa ti dalje pjevaj "Dalmatinac sam" i oduševljeno se grli sa ekipom...zbogom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › do danas sam bio zagovornik gospodina Gordana Matkovića i njegov glasač plus što sam apsolutno sve oko sebe nagovarao da glasaju za njega. sve do današnje fešte na Mačkamami. e pa braco, od danas više nemaš moj glas i ostalih navijača Osijeka koji su sa mnom bili na fešti. povlačim sve što sam pozitivno napisao o tebi i gdje sam pozvao ljude da glasaju za tebe ...pa ti dalje pjevaj "Dalmatinac sam" i oduševljeno se grli sa ekipom...zbogom


Pa zašto, što je bilo? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
do danas sam bio zagovornik gospodina Gordana Matkovića i njegov glasač plus što sam apsolutno sve oko sebe nagovarao da glasaju za njega. sve do današnje fešte na Mačkamami. e pa braco, od danas više nemaš moj glas i ostalih navijača Osijeka koji su sa mnom bili na fešti. povlačim sve što sam pozitivno napisao o tebi i gdje sam pozvao ljude da glasaju za tebe ...pa ti dalje pjevaj "Dalmatinac sam" i oduševljeno se grli sa ekipom...zbogom


Ako je i pjevanje pjesme dovoljan razlog da prestaneš favorizirati tog Matkovića, i to je nešto. Na stranu njegova prazna biografija, pomanjkanje znanja, sumnjivi poslovi i članstvo u očajnom Hsp-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ne za Matkovića, za koga?

Vrbošića (Bajto- predsjednik izbornog stožera, u gradu su s SDP-om, a u županiji s HDZ-om. Mislim da SDP-ovci lude kad vide jumbo plakat T. Ivića na kojem je i logo njihovog "partnera" HSLS-a)
Đapić (nastavak vlasti koju su kupili financijski mentori, koja je donekle pokrenula grad ali i napravila previše problema s čestim krizama)
Bubalo (Osijekom će upravljati iz Ljubuškog, i nemojte biti naivni da neće biti tako. Svatko tko iole poznaje stanje u HDSSB-u, a ja eto malo poznajem, dobro zna tko je šef i tako će biti još dugo vremena)
U ovoj konkurenciji, Matković, kojem zamjeram što nije ranije otišao od Đapića, zaista se čini kao nova priča.
Argument da ne treba dobiti glas zbog pjesme "Dalmatinac sam" definitivno je jedan od ozbiljnijih. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa htio je glasat za nejga jer je doticni navijac osijeka, tako da razlog i za glasanja i protiv su jednaki Smile

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): › pa htio je glasat za nejga jer je doticni navijac osijeka, tako da razlog i za glasanja i protiv su jednaki Smile


Wink
Svi imaju iste programe, svi pričaju isto, za svaku opciju možeš naći nešto zbog čega ne bi glasao za ovog ili onog.
U takvom okruženju iz totalno banalnog razloga, svoj glas dao bi Matkoviću iz već spomenutih razloga. Do jučer. Za mene je ta "nova osječka priča" završena osijek031.com smile ( a i za još neke navijače Osijeka koji su bili na toj proslavi na Mačkamami)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene samo zanima Matkovićev tim ljudi. Bojan Bodražić i Zrinka Pandžić. Podržavam uključivanje mladih u politiku, ali ne mogu oni biti predvodnici njegovog tima.
Tko su kandidati za dogradonačelnike? Lamza i Šimić.
Lamza kojega još zovu mr 10%, a Šimić propali političar.

Ono što mi se još ne sviđa kod Matkovića je to što je HDZ-ov tj. Sanaderov kandidat.
Đapića su podržali zbog HSP-ove podrške Iviću, a zapravo tipuju na Matkovića. U slučaju pobjede Matkovića na vlast dolaze Kovačević i com. koji će preuzeti gradsko vijeće i držati polugu vlasti...
Da skratimo. Glas za Matkovića je glas za HDZ.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivor je napisao/la (Pogledaj post): › Ako ne za Matkovića, za koga?

Bubalo (Osijekom će upravljati iz Ljubuškog, i nemojte biti naivni da neće biti tako. Svatko tko iole poznaje stanje u HDSSB-u, a ja eto malo poznajem, dobro zna tko je šef i tako će biti još dugo vremena)


Ovo mi je najjače od svega. Definitivno će Glavaš odlučivati o gradnji gospodarskih zona, o postavljanju rasvjete, obnovi cesta i nogostupa, obnovi škola, obnovi pročelja.
Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glasajte za mene, ja sam najbolje što politika u Osijeku može ponuditi Smile ....Osječanin, tako ti je to...foliranje do jaja....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: