Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hong-kong - novi kineski restoran

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2009. 11:00 
Naslov:  Re: Hong-kong - novi kineski restoran
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo jucer sam bila tamo na veceri pa da prenesem svoje dojmove...

ambijent ok, usluga odlicna
mene je mucilo da li se isplati uzimat one menije i koliko ce to biti klope ili da sama kombiniram. sve u svemu meni je naravno jeftiniji jer neke stvari dobijes duplo za dvije osobe a kosta kao za jednu (osim glavnog jela).
znaci onaj najjeftiniji meni za 189 kn ukljucujuje 2 kiselo slatke juhe, 2x 2 proljetne rolice (koje su slicne cool piti u McDonaldsu samo su punjene povrcem i malo nekog mljevenog mesa) sa kiselo slatkim umakom --> odlicno i obavezno probat!!, zatim glavno jelo se dobije na jednom tanjuru 2 jela odvojena ogradom od kriski narandže -> zgodno i fino pogotovo ako jedna osoba voli taj kiselo slatki stih a drugo malo ljuce, i za desert se dobiju 2x po dva komada banane i dva komada jabuke przene u omotu kao za fritule (ili onaj mini dounuts ispred Emezette) sa preljevom od meda.
glavnog jela nam je od svakog naravno ostalo po pola pa su na mt ospakirali doma.
pice je relativno jeftino...sve ovo gore + 0,5 Karlovackog + 0,25 Sprite = 205 kn

Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Icy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 13:10 
Naslov:  Re: Hong-kong - novi kineski restoran
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zEE-kAY je napisao/la (Pogledaj post): › evo jucer sam bila tamo na veceri pa da prenesem svoje dojmove...

ambijent ok, usluga odlicna
mene je mucilo da li se isplati uzimat one menije i koliko ce to biti klope ili da sama kombiniram. sve u svemu meni je naravno jeftiniji jer neke stvari dobijes duplo za dvije osobe a kosta kao za jednu (osim glavnog jela).
znaci onaj najjeftiniji meni za 189 kn ukljucujuje 2 kiselo slatke juhe, 2x 2 proljetne rolice (koje su slicne cool piti u McDonaldsu samo su punjene povrcem i malo nekog mljevenog mesa) sa kiselo slatkim umakom --> odlicno i obavezno probat!!, zatim glavno jelo se dobije na jednom tanjuru 2 jela odvojena ogradom od kriski narandže -> zgodno i fino pogotovo ako jedna osoba voli taj kiselo slatki stih a drugo malo ljuce, i za desert se dobiju 2x po dva komada banane i dva komada jabuke przene u omotu kao za fritule (ili onaj mini dounuts ispred Emezette) sa preljevom od meda.
glavnog jela nam je od svakog naravno ostalo po pola pa su na mt ospakirali doma.
pice je relativno jeftino...sve ovo gore + 0,5 Karlovackog + 0,25 Sprite = 205 kn

Razz


e,obećala sam frendici da ću je vodit na ručak jedan dan... Very Happy
Pa ćemo vjerojatno i mi uzeti taj najmanji meni.
Ali me zanima kolko je cuga?
cola il sprite npr??
Znači kad ima toliko za pojesti na meniju,najbolje nam je nejesti dan prije pa dođemo fino i oduševimo ih svojim apetitom Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe...ma ja sam normalno doruckovala i isla na nesto izmedju rucka i vecere...u 18h Razz..da se nismo cuvali za desert mozda bi mogli i pojesti cijelo glavnoj elo Very Happy

cola, sprite pa i ono karlovacko ti je 10 kn ako se ne varam...
al ak volite pivo...narucite pivo jer ono bude pola litre,a sok 0,25..posto juha bude pri kraju malo ljuta ja sam dosta soka popila na samom startu haha

i ispravak moje brzopletosti u gornjem postu...meni nije 189 kn nego 185...a juha nije kiselo slatka nego kiselo ljuta....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coxa Branca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Korriban
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.07.2009. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uffff, navukli ste me, sad idem tamo nesto jest kad se nitko nije udostojio napraviti rucak kuci Smile

_________________
Things I once thought, Unbelievable, In my life, Have all taken place, When we walked through, Little Italy, I saw my reflection, Come right of your face
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Galadrijel
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: negdje na jugu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2010. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko vidim svi ovdje ste imali dobra iskustva s navedenim restoranom...e pa u mom slučaju je bio totalni fijasko.....Dakle..rezervirali smo stol za pola 8...koji u konačnici i nije bio rezerviran....nakon što smo dobili cugu i meni..i nakon što smo naručili...ništa specijalno (piletina s povrčem i bambusom i sečun lignje...jedna kiselo-ljuta juha i jedna porcija pečenog voća sa sladoledom).....ništa od navedenog osim juhe nismo dobili do pola 10...već iznervirani..jer sjedimo 2 sata kao idioti....i nakon upita da kad će stići....konobar kaže (saće...saće)..potom nakon 15min..dolazi gazdarica (kineskinja) i pita:...u čemu je problem sa hranom???....a mi sjedimo za praznim stolom...nakon što smo se malko popričali s dotičnom...ona isto kaže (saće...saće) nakon narednih 15 min....to je sad već 2 i pol sata prošlo....gazdarica meni donosi nešto što uopće nisam naručila...a mom se suprugu obraća i kaže: oprostite...ali ponestalo nam je lignji.... jel moram još što reći...osim da smo otišli...gladni...iznervirani...i krajnje razočarani...naravno...taj me restoran više neće vidjeti. Eto toliko Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinez
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2010. 16:23 
Naslov: Beark ! Re: Hong-kong - novi kineski restoran
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ta pekinška patka 95 kuna jel to sam za jednu osobu? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nemesis
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2010. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel netko probao dostavu? Kakvi su dojmovi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2010. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel ovo jos radi? ako da, imaju li dostavu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legal Alien je napisao/la (Pogledaj post): › Jel ovo jos radi? ako da, imaju li dostavu?


radi još uvijek, za dostavu nisam siguran... bio sam sa curom prije nekih mjesec dana, sve pohvale restoranu Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2010. 13:39 
Naslov:  Re: Hong-kong - novi kineski restoran
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je hrana bila odlična, a osoblje sasvim jednostavno i ugodno.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.12.2010. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dal mi moze netko provjeriti rade li i imaju li kakvu posebnu ponudu na staru godinu? i dal je potrebna rezervacija za taj dan ?

hvala (nisam u Osijeku pa ne mogu provjeriti Sad )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: