Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hong-kong - novi kineski restoran

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › ma je*o ih restoran da ih je*o, kineski restoran a ono janjetina, piletina, puretina.. marš.

gdje je konj, zmija, kornjača, aligator, istočno indijski tapir, mačka, pas.. ovo sve ima i u ostalim restoranima. neću


istocno indijski tapir ~ Very HappyD:Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2009. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
i da, ima ono kinesko pivo, zaboravih kako se zove

Ako je Tsingtao, onda je to to! Smile



jeste tata! Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2009. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
gdje je konj, zmija, kornjača, aligator, istočno indijski tapir, mačka, pas.. ovo sve ima i u ostalim restoranima. neću

imaju žablje krake
mmmmmljac

btw podržavam inicijativu malo egzotičnijeg mesa
jela sam u restoranu u kojem samo poslužuju konjsko meso =) ... nice

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2009. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sam i odusevljen Smile

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2009. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nagovorili ste me.... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zeljka
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2009. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaooo,sad mi je samo ovaj topic napravio zazubice...ufff...prvom prilikom idem.... ☺

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2009. 15:06 
Naslov:  Re: Hong-kong - novi kineski restoran
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam jos bio u Hong Kongu, ali sto se tice Confuciusa u Royalu, hrana je vrlo osrednja i skuplji su od recimo Asia restorana u Zagrebu, gdje je hrana za polizat prste i vidno jeftinija.

Jednom prilikom u Royalu, slatko kiseli umak je bio totalno paradajzast i vodenast, a chilli umak kao 90% ajvara i 10% chillija.

Asia buffet u Arkadu je isto ok. Iako nikad nisam jeo u Burger kingu koji je odmah pored i kazu definitivno bolji od Mc Junka, jednostavno ne mogu odoliti kiselo-ljutoj juhi i piletini u medu sa sezamom / chillijem Smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2009. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam jos jedno pitanje za one koji su bili tamo...imam letak i sad vidim da ima stvarno svega
dal se uz jela sa piletinom, svinjetinom itd dobije i neki prilog ili je u tu cijenu uracunato samo meso (ako nije posebno naznaceno povrce)?
u nekim restoranima tako pise glavno jelo a u cijenu je uracunat i neki osnovni prilog tipa krumpiri i salata (pricam o madjarskim restoranima)...
da ne bi duplo narucivala bez veze onda...i da ne dolazim ko neki tudum tamo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2009. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zEE-kAY je napisao/la (Pogledaj post): › imam jos jedno pitanje za one koji su bili tamo...imam letak i sad vidim da ima stvarno svega
dal se uz jela sa piletinom, svinjetinom itd dobije i neki prilog ili je u tu cijenu uracunato samo meso (ako nije posebno naznaceno povrce)?
u nekim restoranima tako pise glavno jelo a u cijenu je uracunat i neki osnovni prilog tipa krumpiri i salata (pricam o madjarskim restoranima)...
da ne bi duplo narucivala bez veze onda...i da ne dolazim ko neki tudum tamo Very Happy


Kod Kineza jelo je jelo. Prilog riža....riža sa jajima...Ova sa jajima obicno bude skuplja, ali nekako mi uz sva ta jela vise ide obicna riza. Tu sa jajima mozes samu jesti Smile

Ufff, sad mi se jede nesto otamo Smile)))))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2009. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › ma je*o ih restoran da ih je*o, kineski restoran a ono janjetina, piletina, puretina.. marš.

gdje je konj, zmija, kornjača, aligator, istočno indijski tapir, mačka, pas.. ovo sve ima i u ostalim restoranima. neću


Tesko da ces u prosjecnom kineskom restoranu naci na nabrojano, ja sam bila u dosta njih (ne kod nas, nego vani) i ponuda im se uglavnom bazira na navedenoj peradi, nesto ribe, svinjetini i govedini... Wink
Ako naidjes nekad na krokodilovo meso (aligatora nisam probala), preporucam, nije lose...

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2009. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
gdje je konj, zmija, kornjača, aligator, istočno indijski tapir, mačka, pas.. ovo sve ima i u ostalim restoranima. neću

Tesko da ces u prosjecnom kineskom restoranu naci na nabrojano, ja sam bila u dosta njih (ne kod nas, nego vani) i ponuda im se uglavnom bazira na navedenoj peradi, nesto ribe, svinjetini i govedini... Wink
Ako naidjes nekad na krokodilovo meso (aligatora nisam probala), preporucam, nije lose...

I ja sam okolo išao po njihovim restoranima, ali nisam na jelovnicima nailazio na neku egzotičnu ponudu... možda je to rezervirano za malo bolja mjesta gdje se plaća rezervacija i ulazi na zadnji ulaz Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2009. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
I ja sam okolo išao po njihovim restoranima, ali nisam na jelovnicima nailazio na neku egzotičnu ponudu... možda je to rezervirano za malo bolja mjesta gdje se plaća rezervacija i ulazi na zadnji ulaz Wink


Da, bit ce da smo mi samo po imbisima kloprnjali... Wink Ali stogod da sam kinesko probala, nisam se razocarala. A probala sam i krokodila i noja i nesto svasta i ono, nista posebno, meni ko´ seljancici to dodje kao "meso ko´ meso"...
Da se malo pohvalim, imam kod kuce wok i sama svasta finog znam skuhat... Embarassed
A prvom prilikom kad dodjem u Osijek cu posjetiti taj restoran, ajd´ neka se i kod nas nesto lijepo otvorilo!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.07.2009. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: › Da se malo pohvalim, imam kod kuce wok i sama svasta finog znam skuhat... Embarassed

Kad se možemo doći uvjeriti? Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2009. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Janis je napisao/la: › Da se malo pohvalim, imam kod kuce wok i sama svasta finog znam skuhat... Embarassed

Kad se možemo doći uvjeriti? Wink

Ako živiš blizu Frankfurta, odnosno, Hahna... samo će ti jednog dana pozvoniti vesela ekipa po sistemu - mi došli na ručak! Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2009. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako živiš blizu Frankfurta, odnosno, Hahna... samo će ti jednog dana pozvoniti vesela ekipa po sistemu - mi došli na ručak! Wink


Jos kojih 200 i kusur km sjeverozapadno i eto vas kod mene! Nije bad... ionako kuham previse... Slavonka, jel´... Wink Samo da nitko ne ostane gladan... A ako od rucka ne ostane za bacit, onda ga ocito nije bilo dovoljno!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: