Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lijek za AIDS,rak...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad kužim. Ja, naivan, mislio barem link na neku studiju, istraživanje, nešto.

Jerbo sam mislijo, da ako je to tako lako da obične sjemenke sve liječe, šta ne napravit biznis i prodavat tablete, izlječit sve i dić velku lovu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Jerbo sam mislijo, da ako je to tako lako da obične sjemenke sve liječe, šta ne napravit biznis i prodavat tablete, izlječit sve i dić velku lovu.

Možda zbog toga što je uzgoj biljke jednostavan i jeftin,
te bi se svatko sa njime mogao baviti, a to bi farmaceutskom lobiju otelo dio kolača.

Meni od biljke bude bolje, ne znam kako djeluje na ostale, nisam radio studije. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la (Pogledaj post): › Sad kužim. Ja, naivan, mislio barem link na neku studiju, istraživanje, nešto.

Jerbo sam mislijo, da ako je to tako lako da obične sjemenke sve liječe, šta ne napravit biznis i prodavat tablete, izlječit sve i dić velku lovu.


http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/02/25/ekskluzivno-kanabis-postaje-priznata-metoda-lijecenja-raka/

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2012/12/14/djelotvorni-lijek-protiv-raka-b17-koji-je-zvanicno-zabranjen/

http://www.youtube.com/watch?v=r13I1DQXYjg

Kako da ja tebi dam znanstveni rad kad znas i sam da po zakonu o autorskim pravima se to ne smije objaviti. Osim toga znas i sam da sjetsku zdrastvenu organizaciju drze banke i farmaceuti.

To je koda trazis da ti posaljem sliku izvanzemaljca.

Odi po stranim forumima pa citaj sto ljudi svjedoce.

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.03.2013. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo na forumima mogu pisati svakakve budale... treba citati znanstvene clanke o tim stvarima (ako uopce i netko pise) jer se ljudi podosta pomuce ne bi li bnapisali neki znanstveni rad.

sto se tice megamina i ostalih multivitaminskih pripravaka, e o tome bi se dalo raspravljati jer na taj nacin farmaceutske firme (i one manje i vece) kao i travari, nadriljecnici, vracevi... takoder izvlace pare iz ljudi jer im prodaju nadu da ce se izljeciti od manje ili vise smrtonosne bolesti.

sama ta smijesa (sto smanaveo par postova iznad) spomenutih vitamina, nekome koje upuceniji u kemiju (biokemiju), medicinu sve govori i daljnja rasprava glede toga je suvisna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.03.2013. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kada googlate nekakvu ozbiljiju temu ili egzaktnu stvar obicno vam u googlu prvo izbaci akademske clanke (ato abstracte sto cijele besplatne clanke), a za opsirnije trazenje morate bti dio znanstvene zajednice, odnosno imati pristup bazama podataka gdje se objavljuju cijeli radovi koji se mogu citati bez problema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.03.2013. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e i da, sto se tice konoplje, prije 2 tjedna vam je bilo predavanje u OBP veznao za marihuanu i lijecenje boli od strane ljudi kojima je to profesija (lijecenje boli), ali bili us samo studenti, dok ostali ljudi nisu ni primiriali takvom dogadanju, a bilo je najavljeno cak i na osk031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Spore

Svrha zanstvenih radova i je da se objavljuju i budu dostupni. Nekada samo sažetak, nekada cijeli rad.

@PsychoSoldier

O tome i pričam. Da je većina toga na forumu i u prodaji obično prodavanje magle i nade, ljudi bace novac nizašto. Rijetkima nešto i pomogne, većini ništa. Surova manipulacija nadom oboljelih.
Da imaš dovoljno novca i energije mogao bi reklamirati šišmišov drek kao novi lijek. Sigurno bi se našlo kupaca.

Kod multivitamina je jako upitno njihovo djelovanje, i uopće što se nalazi u njima. Svašta s emože napisati na deklaraciju. Kod nas mislim da ima samo jedan ili dva kvalitetna pripravka u prodaji, koji je morao proći niz testiranja i analiza. Sve ostalo je kamenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.03.2013. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osim vitamina topljivih u mastim (D, E, K, A) drugi se u suvisku izmokre iz tijela, tako da dzaba onima koji se prekljukavaju vitaminom c kada ga ispiske Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2013. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možete nabacati u sebe koliko hoćete vitamina i raznoraznih dodataka, kad je upitno koliko i kako tijelo to može iskoristiti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2013. 22:56 
Naslov:  Re: Lijek za AIDS,rak...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ chaknoris

NIje lijepo zvati clanove foruma i ljude koji raspravljaju budalama , jer forum i je mjesto gdje se raspravlja.

Ja tebi mogu postaviti protupitanje kako ti znas da kanabis ne pomaze ? Tesla se s profesorom iz elektrotehnike raspravljao jer je on vjerovao da se moze napraviti izmjenicna struja , a ovaj mu je rekao da se ne moze i covjek napravi.

Ima sigurno znanstvenih radova samo sto farmaceuti to ne daju u javnost. Osim toga sve sto zdrastvene organizacije , politicari ne daju u javnost , zataskavaju to garant pomaze. Evo ti EU, bombardirali su nas informacijama kako to valja, a ta je organizacija obicno smece u sto smo se svi uvjerili.

Dao Bog da dopuste normalno istrazivanje glede toga i da puste u javnost. Samo sto se to nece dogoditi.

evo ti clanak s provjerenog
http://novatv.dnevnik.hr/clanak/provjereno/lijek-ili-droga---279035.html#video

Vidio si sto je bilo kad se emisija na rubu znanosti dotakla harpa odmah cirkus i zeljeli su ju ugasiti Wink

Davno je shakespeare rekao.
Svijet je jedna velika pozornica Wink

Sto se tice umjetnih vitamina , opce poznato da je to smece.

http://matrixworldhr.wordpress.com/2012/08/13/umjetni-vitamini-poticu-bolesti-dok-istovremeno-bogate-korumpiranu-medicinsku-industriju/

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2013. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marihuana ima kao i svaka tvar dobre i loše osobine. Uvijek je riječ o omjerima i načinu korištenja.
Samo me nervira kada se o nečemu priča kao o "miracle drug" koji će sve izlječiti. Nema takve stvari, ako nešto radi kod jedne osobe, a kod druge ne to nije to.
Svake godine se pojavi nešto novo što liječi sve, ljudi popuše priču a ne ozdrave.

EU nije tema ovdje. Nema smisla ići u tom smjeru na ovom topicu.

Nemaju smisla priče o tolikoj striktnoj kontroli, Internet je toliko daleko otišao da bi takve stvari isplivale. Nažalost, tolika količina nebuloza postoji on line, ako je nešto napisano ne znači da je istinito. Mass mediu te nitko ne tjera gledati, samo ugasi TV. Drugo je pitanje zašto ljudi ne vole ništa kompliciranije od 2 rečenice o teškim temama. Ili zašto toliko vole sapunice a bježe od teških tema. Valjda im je lakše tako.

http://www.jutarnji.hr/neizljeciva-leukemija-nestala-u-samo-osam-dana-revolucionarna-terapija-virusima-trenira-stanice-imunosustava-da-napadaju-rak/1093414/

I sada ti meni objasni teriju o zadržavanju svega od javnosti. Zašto bi onda netko ovo uopće istraživao? Možeš li uopće pojmiti koliko je vremena, ljudi, istraživanja, novaca, tehnologije, pokusa utrošeno da se dođe do ovakvih stvari?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2013. 0:00 
Naslov:  Re: Lijek za AIDS,rak...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto ne bi istrazivao ako farmaceutska kompanija moze patentirati lijek koji moze prodavati i zaraditi , zasto ne platiti. Problem u marihuanije je sto oni to ne mogu patentirati , kao sto mogu gmo sjeme.

De molim te nemoj mi o novcu amerika 100 milijardi dolara trosi novce na naoruzanje, a 3 milijarde trose na zdravstvo. Osim toga znas i sam kako se novac proizvodi u federativnoj banci , to im nije kocnica.

Ma u biti ova rasprava niti nema smisla i tako smo robovi onog sto nam oni kazu. Zelimo li to testirat ne mozemo jer ne smijemo zasaditi kanabis.

Nista vjerovat cemo kemoterapiji koja ima uspjesnost 0,924124% , istoj toj kemoterapiji koja je oslabila noru pa ova metoda ljecenja nije ni mogla uspjeti.

Svakako autorova tematika i zanimanje je vise nego zapanjujuce , samo eto nismo u mogucnosti pomoci mu.

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2013. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Po mom mišljenju, farmaceutska industrija postala je nažalost industrija bolesti i smrti, a ne industrija zdravlja, kako se pokušava predstaviti. Temelj rada farmaceutske industrije, odavno već ne počiva na moralnim načelima, nego načelima brzog stvaranja profita. Shodno tome, sva istraživanja i projekti u farmaceutskoj industriji, mogu se provoditi, samo ako će primarni učinak biti generiranje profita kroz patentirani medikament. Moralna i zdravstvena načela, tu su gurnuta u drugi plan, jer brzi profit je u pravilu u sukobu sa moralom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2013. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.03.2013. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatrmaceuti mogu patentirati, i patentiraju svoj proizvod, ali taj patent traje samo 10 godina, nakon cega ostale firme imaju pravo proizvoditi genericke lijekove.

svi pricaju o marihuani, kanabisu, ali bi se u biti trebali bazirati na spoju THC koji spada u poriducu kanabinoida, a vezu se na istoimene receptore u mozgu. uglavnom da ne duljim, nas organizam proizvodi endogene opijate (endorfine, dinorfine i enkefaline) koji stvaraju osjecaj ugode i analgeziju. izvana uneseni kanabinoidi imaju slicno djelovanje kao i gore navedeni i to im je glavno djelovanje... do sada se ne zna ubijaju li stanice raka ili ne, ali se pouzdanoi zna da ljudima oboljelim od raka umanjuju osjecaj boli i stvaraju im ugodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: